Прилеп
                   
2310 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PEUGEOT PARTNER 1.6HDI 55KW 2008 GODINA

PEUGEOT PARTNER 1.6HDI SO 55KW 2008GOD SO PLATENI DAVACKI DO REG


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

25 јун 10:14Промовирано

Range Rover Sport 3.6 TDV8 2009-god Swiss🇨🇭

Range Rover Sport 3.6 TDV8 2009-god! Voziloto e servisirano komple...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
18.000 €
Прилеп

Автомобили

24 јун 14:25Промовирано

VW Jetta 2005g 2.0 tdi 103kw/140ks 6 brzini

Se prodava Volkswagen Jetta 2005g 2.0 tdi 103kw/140ks 6 brzini SPORT ...


4.690 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

17 јун 17:52Промовирано

Se prodava

Se prodava pezo 206 19obicen dizel osnoven model bez klima 99g reg vo...


1.550 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.650 €
Прилеп

Автомобили

Денес 15:24OPEL TIGRA 1.4

Registrirana i servisirana


3.599 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:46MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE

MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE 7G TRONIC 136KS EURO 5 PROIZVEDEN 6/20...


18 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:37VW Bora 1.9 TDi

Prodavam vw bora 1.9 tdi so standardno nivo na oprema, reg do 04.2023...


2.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:21Mercedes c220 cdi

Се продава Mercedes c 220 во одлична состојба 105kw 143ks направен ко...


3.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.200 €
Прилеп

Автомобили

Денес 14:12Passat 1.9 tdi 131 ks

Passat 1.9tdi napraven kompleten servis bez vlog


3.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:12FORD FOCUS 2010 1.6 BENZIN PLIN

☎️071-985-494 ☎️ EKSTRA SOSTOJBA FABRIKA


5.199 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:06JEEP WRANGLER SAHARA

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ JEEP WRANGLER ✅- Godina 2013 ✅- 90 000 km ...


39.990 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:05AUDI A4 2.0TDI/2009-GOD/LED/XENON/EURO5/REGISTRIRAN

SE PRODAVA AUDI A4 2.0TDI 143-PS REGISTRIRAN...SO VISOKO NIVO NA OPR...


8.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:50Se prodava VW Polo

Se prodava polo vo solidna sostojba so klima pali vozi zvonete na ove...


800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:29Audi TT

Audi TT 1.8Turbo 180ks God.2000 Reg.28.07.2022


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:31VW PASSAT

VW PASSAT 2.0TDI 8V God.2005 Reg.15.09.2022


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:31Audi TT

Audi tt 1.8 turbo 180ks God.1998 Reg.


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:31Audi A3

Audi A3 1.9 TDI 110ks


2.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:31HITNO HITNO SE PRODAVA ILI MENUVA ZA POMALA SO VASA DOPLATA

Se prodava opel astra h 1.7 dizel karavan registrirana cela godina na...


2.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:27  НОВ ОГЛАС

ALFA ROMEO 147 1.6 BENZIN (77KW) 2002GOD

Se prodava Alfa Romeo 147, 1.6 benzin, 2002god, pominata registracija...


1.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:22Se prodava korsa so klima

Opel korsa 1.0 2000 god so ispravna klima vo ekstra sostojba zvonete...


1.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:14  НОВ ОГЛАС

ALFA 147 1.6 NA DELOVI

ALFA 147 1.6 TWIN SPARK 88KW 2003.G NA DELOVI .. TEL : 077/737-207 DA...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:08PEUGEOT 307 HDI .2003G

PEUGEOT 307 HDI .2003G NA DELOVI TEL:077/737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:08PUNTO GRANDE 1.9 JTD 2006G NA DELOVI

NA DELOVI PUNTO GRANDE 1.9 JTD 2006G TEL.:077-737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:08SEAT IBIZA NA DELOVI

SEAT IBIZA 1.4 TDI 55KW. 2003 GOD NA DELOVI TEL: 077/ 737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:08OPEL ASTRA 1.7 NA DELOVI

OPEL ASTRA 1.7 ISUZU 55KW. 2003G NA DELOVI. TEL:077/737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:08FIAT PUNTO NA DELOVI

FIAT PUNTO 1.9 JTD 2004 GOD NA DELOVI TEL: 077/ 737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:08OPEL ZAFIRA 2.0 CDTI NA DELOVI !

OPEL ZAFIRA 2.0 CDTI 74KW. 2004G NA DELOVI. TEL:077/737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:08SHARAN 1.9 TDI NA DELOVI

SHARAN 1.9 TDI 85KW, 116 KS. 2003G TEL:077/737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:08KIA SPORTAGE 2.0 CRDI 140KS 4X4 2006

KIA SPORTAGE 2.0 CRDI 140 KS 4X4 228.000 KM - SERVISNA KNISKA NOVA U...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:58FIAT BRAVO 1.9 2007 150KS

Fiat Bravo 1.9 Multijet 2007 110Kw 150Ks Voziloto e vo extra sostojba...


4.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:44Fiat Punto Evo 1.4 benzin plin 2010god

Koliceto e vo odlicna sostojba 1.4 8v 77ks fabricki plin Registrira...


4.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:31Mercedes E290 TURBODIESEL

Во добра состојба пали вози со фул опрема: Греачи на седишта Среден р...


700 €
или предлог цена
- 30 % Попуст
1.000 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:20Opel Astra G 1.7

Opel astra g 1.7 izusu Godina 2001 Registrirana do 10.2022 Servisi...


1.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:00SEAT IBIZA 1.4 benzin plin

Stedeni dokumenti do reg Vo odlicna sostojba


4.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:26FIAT PUNTO 1.2 benzin/metan

Kolata e kako nova, kako vnatre, taka i nadvor. Motor i menjac rabota...


2.590 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
2.750 €
Прилеп

Автомобили

Денес 10:23FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET 55KW..REGISTRIRANO..2007GOD.

KLIMA EL.NA STAKLA EL.NA RETROVIZORI EL.NA FAROFI FAROFI ZA MAGLA...


3.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.050 €
Прилеп

Автомобили

Денес 09:30SEAT IBIZA 2009 GOD.1.4TDI..2009 GOD..EKSTRA.

KLIMA EL.NA STAKLA EL NA FAROFI FABRICKO RADIO MP 3 AIRBAG 8 K...


4.050 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.100 €
Прилеп

Автомобили

Денес 09:30FORD FIESTA 1.25CC..BENZIN/PLIN..2007GOD..EKSTRA..

KLIMA EL.NA STAKLA EL.NA RETROVIZORI EL.NA FAROFI KOMANDI NA VOLA...


2.650 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:30OPEL CORSA B 1.2 benzin prv sopstvenik !!!!

Voziloto e od prv sopstvenik vozeno 20 godini od vozrasni lunge, se p...


55.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:27Kolata se prodava

Se prodava lada karavan model 111 vo odlicna sostojba ,registriran ce...


1.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:04Lancia Thesis na delovi

Motor i menjach prodadeni, karoseriski delovi ima se


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:59HYUNDAI I10 1.1CRDI 55KW 2011GODINA KLIMA

HYUNDAI I10 1.1CRDI 55KW KLIMA CENTRALNO ALARM ABS AIR BAG SERVO VO...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:45OPEL CORSA 1.2 BENZIN-FULL KLIMA KAKO NOVA

OPEL CORSA D 1.2 BENZIN KLIMA ABS AIR BAG CENTRALNO ALARM SERVO VOL...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:45Страна 1 од 58

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам