6922 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ford Mondeo 2.0TDCi Ghia

Ford Mondeo 2.0 tdci HDI 85kw 115hp‼️ Motorot e peugeot(stariot pezo ...


5.750 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.850 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:22Промовирано

Fiat Punto 1.3 MultiJet 2004

077866336


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:51Промовирано

ELEKTRICNI SKUTERI CITY COCO

✅CITY COCO ✅63 000 DENARI ✅20AH ✅60V ✅1500W ✅Опсег со едно полнење о...


63.000 МКД
или предлог цена
08 фев 14:31Промовирано

Caterpillar 301.6c

Caterpillar 301.6c Godina 2008 3880 Sati 1600 kg Tri korpi (40cm,...


Денес 20:45SEAT IBIZA 1.9 TDI 2009GOD

SEAT IBIZA 1.9 TDI 66KW 2009GOD UVOZ NL PLATENI DAVACKI DO REG P...


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 20:33Opel Astra H 1.7cdti

opel astra h 1.7cdti 100ks odlicna mehanicka sostojba motor menuvac d...


3.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 20:32Crf 450

Honda crf 450 ♦️2018 ♦️123 sati ♦️alnaser 3mapi nov akomulator komple...


4.000 €
или предлог цена
Денес 20:32GOLF 5 1.9TDI 2008GOD BLUEMOTION

GOLF 5 1.9 TDI 105🐎 2008 GOD BLUEMOTION UVOZ HOLANDIJA 🇳...


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 20:31IMT 539 so kabina registriran

Se prodava Ferguson IMT 539 so kabina ima sobrajcajna I e registriran


4.199 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.299 €
Денес 20:28OPEL TIGRA 1.4

Opel tigara 1.4


3.599 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 20:24Чопер лифан

Моторот е во одлична состојба


850 €
или предлог цена
Денес 20:19Mercedes Vario 816

Zamena so kola ili minibus


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

Денес 20:18Volvo 8700

Zamena so avtomobil ili minibus


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

Денес 20:18Fiat bravo 1.9 multijet 150hp

Na voziloto ima napraveno golem i mal servis pred 1000km. Od oprema ...


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 20:10ALPINESTARS DRYSTAR JACKET JAKNA

ALPINESTARS DRYSTAR,NOVA,SO ZASTITNA MEMBRANA ZA DOZD,VETAR,ALL SEASO...


23.500 МКД
или предлог цена
Денес 20:04SOLIS 26 HP SO MITSUBISHI MOTOR

PRODAVAM TRAKTOR SOLIS 26 KS.SO HERMETICKA KABINA ,GREENJE- LADENJE V...


6.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.900 €
Денес 20:04MOTO JAKNA REV'IT DOMINATOR GTX LAMINATED GORE TEX PRO

SE PRODAVA MOTO JAKNA REV'IT DEFENDER, NOVA TOP MODEL OD FIRMATA REV'...


950 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
59.000 €
Денес 20:03KYMCO AGILITY 50 2T 16 NOV

PRODAVAM NOV KYMCO AGILITY 50 2T 16 ,SO SAMO 850KM,KUPEN 09.2022G. N...


2.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.300 €
Денес 20:03BMW E90 320d 2.0 LCI

Возилото е во супер состојба. Редовно сервисирано. Се работи до после...


7.700 МКД
или предлог цена
- 94 % Попуст
123.456 МКД
Прилеп

Автомобили

Денес 19:38CITROEN BERLINGO 4x4 DANGEL

kolata e uvezena od svajcarija fabricki prenos 4x4 dangel,registriran...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:34Suzuki K4 GSXR 1000

Se prodava Suzuki K4 vo odlicna sostojba, servisiran spremen za sezon...


4.100 €
или предлог цена
Денес 19:31Iveco EuroCargo 160E25

Se prodava Iveco EuroCargo 160E25 vo odlicna sostojba redovno odrzuva...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 19:31IMT 585

Se prodava IMT 585 komplet so plugovi. Traktorot e ispraven i vo voz...


4.500 €
или предлог цена
Денес 19:31POLUORIKOLKA SOMMER

REGISTRIRANA CELA GODINA PRVA OSOVINA PODVIZNA DOBRI GUMI NOVI JASTA...


3.400 €
или предлог цена
Прилеп

Приколки

Денес 18:38VOLVO 440 EURO 5

NAPRAVEN GENERALEN REMONT SO ORGINALNI DELOVI VO GRCIJA NOVA BREGASTA...


24.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 18:38Renault Talisman 1.6 DCI

Vo besprekorna sostojba. Moze zamena za vozilo so 7 sedista. 104.000...


15.950 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
16.500 €
Прилеп

Автомобили

Денес 18:24Gumi ala novi GENERAL 4x100 4x98 4x108 165 65 60 70 145 55

4 x 155 80 13 GENERAL ALTIMAX COMFORT KUPENI OD MOTOCENTAR NOVI GA...


1 МКД
или предлог цена
Денес 18:14  НОВ ОГЛАС

Se preodava Fiat Bravo 1.6 - 105ks euro5 2010

Kolata e dobro zacuvana so redoven servis mozi da se vidi vo sekoe vr...


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:59Hamachi rs 50

Прв газда! Регистрирана! Година на производство 2020!


750 €
или предлог цена
Денес 17:44  НОВ ОГЛАС

205/55/16 letni Dve Michelin i dve Petlas

Prodavam polovni dve Michelin i dve Petlas, zdravi pravi. Cena za si...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:34Ручици за скутери и мотори

Ручици за скутери и мотори Цена по договор


Денес 17:34Navigacija za Audi A4 (b6 i b7) 9" inchi

Navigacija za Audi a4 ( model b6 i b7) Navigacijata e nova, komplet ...


Денес 17:33Fiat Stilo MultiWagon 1.6 16v benzin plin LPG

Fiat Stilo MultiWagon 1.6 16v 103ks (76kw) benzin plin LPG Atest (no...


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:15Volkswagen Golf 3 1.9 TDI 90 ks

Volkswagen Golf 3 1.9 TDI 90 ks Servisiran golem i mal pred 10 ooo k...


1.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:15RENAULT KADJAR 1.6 DCI 2018 G 4X4 ENERGY

RENAULT KADJAR 1.6 DCI 2018 G 4X4 ENERY, 122 000 km REGISTRIRAN ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:13Se prodava VW Scirocco

Se prodava VW SCIROCOO vo odlicna sostojba. Servisirano, registrirano...


8 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:11  НОВ ОГЛАС

E220 CDI 2005 godina

Se prodava E220CDI proizvedena 2005 g,cela godina registracija, avtom...


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:49Polovni gumi 315/70R22.5 i 385/55R22.5

Pogonski 315/70R22.5 - 4 parcinja 385/55R22.5 - 2 parcinja


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 16:49Se prodavaat dve polovni gumi 16.9x28

Se prodavaat dve polovni gumi 16.9x28


350 €
или предлог цена
Денес 16:46Vw FOX RGISTRIRAN SO KLIMA !!!

VW FOX 1.2 NAJ EKONOMICNIOT MOTOR!!! SO ORIGINALNI 125000KM ! NAPRAVE...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.200 €
Прилеп

Автомобили

Денес 16:21Lassa 235/70 R16 M+S

Se prodavat odlicni 4gumi Lassa za Dzip 4x4


150 €
или предлог цена
Денес 16:09DELOVI ZA OPEL CORSA

Prodavam delovi za opel corsa 2004 godina.Motor 1.2 16v,klima ,plin p...


99 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:55PRODAVAM DELOVI ZA CLIO

Se prodavaat delovi za clio 2000 godina motor 1.4 i 1.2.So 2 ili 4 vr...


99 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:55Страна 1 од 174

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам