2383 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Trpezariska masa so 6 stola

Masa od cisto drvo so 6 stola Vo odlicna sostojba


10.000 МКД
или предлог цена
08 јан 22:05Промовирано

Peralna BOSCH (rasipan lager)

Se prodava mashina za perenje Bosch so rasipan lager


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:25NOVI CESMI ZA KUJNA ILI KUPATILO

Prodavam NOVA ednoracna cesma za kujna ili kupatilo so dve creva komp...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

Денес 13:00Единечни кревет

Се продаваат 4 единечни кревета за спиење, комплет со душеци (скоро н...


3.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 13:00IZRABOTKA NA MEBEL SO IDEJNO RESENIE

IIZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL FIRMA SO DOLGOGODISNO ISKUSTVO PRI ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 12:55IZRABOTKA NA MEBEL SO BESPLATNA 3D PREZENTACIJA

-IZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL -REGISTRIRANA FIRMA SO DOLGOGODISNO ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 12:55IZRABOTKA NA MEBEL SO BESPLATNA 3D PREZENTACIJA

-IZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL -REGISTRIRANA FIRMA SO DOLGOGODISNO ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 12:55Sklopliv krevet,kreveti,krevetce,krevetcinja so dusek novi.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 12:36Majstor za klimi

Vrsime sekakvi uslugi za vasite klimi -Montaza i Demontaza -Servisi...


1 МКД
или предлог цена
Денес 11:26Nameštaj, Plakar, Komoda

Prodavam skoro novi 1.Komoda so dve fioki kupena pred edna godina vo...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:25Betonski stolbovi kolci

Betonski stolbovi polovni 2.5m so nash prevoz nasekade vo Makedonija.


100 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Денес 10:58PROTOCNA CESMA 3KW 1000 DEN

Kvalitetni protocni cesmi zidni i nasadni so jacina 3 kw cena 1200 de...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Чешми

Денес 10:36Izvedba na parno

Izvedba na parno greenje so bakar crna cefka aluplast zamena na radij...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:33Gotvac na parea готвач на пареа нео

Нов готвач на пареа не користен 9л


2.800 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
3.000 МКД
Денес 09:59Aspirator 15kw za kupatilo i kujna

Prodavam aspiratorce za kujna ili kupatil, WC.. JACINA 15kw..vo super...


10 €
или предлог цена
Денес 09:45Komplet detska soba MEDIJAPAN socuvana!!!

Komplet detska soba Plakar dvokrilen,biro,plakar nad biroto,plakar ...


180 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
190 €
Денес 09:37Kafemat za filter kafe Philips

Kafemat za filter kafe Philips Malku koristen. Gratis 2 -3 kutii filt...


1.400 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.500 МКД
Денес 09:02Ograda

Se prodava polovna ograda. Vkupna dolzina na ogradata e 46 metri so 2...


25 €
или предлог цена
Денес 08:56DASKI ZA SECENJE_LAMPI_LUSTERI_STALAZI

NOVOGODISEN POPUST!!! 30%, 40%, 50% namalenie na unikatni lusteri od...


550 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Садови и прибор / Останато

Денес 08:45Strafovi za gips karton

Strafovi crni za gips karton, samorezni strafovi i slicno. Polski pro...


300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Денес 08:44Hidroizolacija dvo-komponentna

Se prodava grcka kvalitetna dvo-komponentna hidroizolacija od 7kg pak...


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Денес 08:44СЕ ПРОДАВААТ ЛУСТЕРИ (SE PRODAVAAT LUSTERI)

Со три сијалици - 2000 мкд Со шест сијалици - 3000 мкд


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:44СЕ ПРОДАВА КОМОДА

Димензиите се на самата слика


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Денес 08:44СЕ ПРОДАВА КОМОДА

Димензии: -ширина 152 см; -висина 162 см; -длабочина 53 см


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Денес 08:44Цементни плочи ЦЕМЕНТЕКС

Цементни плочи 120х240цм, 10мм дебелина, за надворешна и внатрешна уп...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Денес 08:44СЕ ПРОДАВА БИРО

- димензии 90 см должина, 60 см ширина


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

Денес 08:44СЕ ПРОДАВА КОМОДА

Димензии: 65 см висина; 65 см ширина; 40 см длабочина


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
Денес 08:44СЕ ПРОДАВА КОМОДА / ШИФОЊЕР

Два шифоњери. Со димензии 100 см должина, 44 длабочина, 200 см висин...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

Денес 08:44Udarni plasticni i metalni tipli

Se prodavaat udarni plasticni tipli(za gipsari) i udarni metalni tipl...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Денес 08:44Profili za gips karton uw100/4m

Se prodavaat profili za gips karton za pregraden zid tip uw100mm/dolz...


300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Денес 08:43Prekinuvaci, Utikaci, Stekeri

Se prodavaat razni neupotrebeni prekinuvaci, stekeri, utikaci, telefo...


30 МКД
или предлог цена
Денес 08:43UNIKATNI MASI OD MASIVNO DRVO

Se prodavaat unikatni lusteri od masivno drvo, stolni lambi, vinski k...


6.900 МКД
или предлог цена
Денес 08:40VINSKI KABINET_LAMBA_LUSTER_STOL_MASA_OGLEDALO

Se prodavaat unikatni lusteri od masivno drvo, stolni lambi, vinski k...


16.900 МКД
или предлог цена
Денес 08:39Prodavam masina za perenje Gorenje

Prodavam stara no malku koristena masina za perenje Gorenje, ispravna...


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
Денес 08:32ZEBRA ROLO VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI VARIOLAJT

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - РОЛО И МИНИ РОЛО - ЗЕБРА И МИНИ ЗЕБР...


1 €
или предлог цена
Денес 06:33SONCEVI KOLEKTORI ZA TOPLA VODA

PRODAZBA NA SONCEVI KOLEKTORI ZA TOPLA VODA 100L.150L.200L.300L I IST...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 23:13Trosed simpo

Trosed simpo


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 22:47Frizider Gorenje 90 x 140 x 90

Prodavam frizider Gorenje dvodelen so komora za zamrznuvanje I prosto...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

Вчера 22:44  НОВ ОГЛАС

Edinecni plisani kreveti 200x92

Prodavam dva edinecni plisani kreveti so dimenzii 200 x 92 sm. dobro ...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 22:36  НОВ ОГЛАС

Se prodava trpezariska.masa i 6 stolcinja

Se prodava trpezariska masa so 6 stolcinja malku koristeni.masata e s...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:19  НОВ ОГЛАС

Kirby Sentria

Malku koristena vo domasni uslovi Kako nova Site dodatoci peraci ce...


420 €
или предлог цена
Вчера 19:39Страна 1 од 60

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам