Карпош
Подкатегорија:
                   
159 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Единечни кревет

Се продаваат 4 единечни кревета за спиење, комплет со душеци (скоро н...


3.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 13:00Sklopliv krevet,kreveti,krevetce,krevetcinja so dusek novi.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 12:50Nameštaj, Plakar, Komoda

Prodavam skoro nova Komoda so dve fioki kupena pred edna godina vo Jy...


7 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.000 МКД
Денес 09:42Две бироа, дрвена изведба

Се продаваат 2 бироа со по еден вграден бокс фиоки, како и две канцел...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:07Sklopliv krevet,kreveti,krevetce,krevetcinja so dusek novi.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

03 фев 12:36Sklopliv krevet,kreveti,(кревет,кревети),so dusek - NOVI.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PRO...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

01 фев 12:00DUSHEK DORMEO ALOE VERA

Se prodava dushek dormeo aloe vera so dimenzii - 120x200cm.


4.100 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
4.500 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

01 фев 10:08Krevet od masivno drvo

Dimenzija na kreveti 90*200. -cena na 2kreveta 240€ 90*200 -ce...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

01 фев 10:07Plakar

Плакар со димензии 235см висина; 210см должина; 56см длабочина; боја ...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

30 јан 19:25Sklopliv krevet,kreveti,(кревет,кревети),so dusek - NOVI.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

30 јан 12:39krevet кревет

tri kreveti vo odlicna sostojba gorniot del se diga a dolniot e kasa ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

28 јан 22:30Edinecen krevet so dusek

Prodavam edinecen krevet komplet so dusek 6000 den Tel. za kontakt 0...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

20 јан 19:01Krevet so dodatoci fioki ormar skafcinja

Prodavam odlicno zacuvan krevet so deimenziji na dusek 190 /90 cm Vku...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

15 јан 14:06Душек ДОРМЕО

Се продава душек ДОРМЕО (190 х 170 х 15 см) во одлична состојба.


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

15 јан 13:43Se prodava plakar 3000den

Se prodava plakar od polno drvo so dimenzii 105x170x58. Cena 3000den....


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

14 јан 09:45Се продава единечен кревет и клупа од JYSK

Се продава кревет единечен 90х200 метална конструкција со латофлекс D...


15.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

13 јан 19:08Golema fotelja na spustanje

Prodavam golema fotelja na spustanje. 075205657


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

07 јан 23:19KREVET SO DUSEK

Prodavam odlicno zacuvan krevet so dusek. Sirina 115cm dolzina 190cm...


7.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

07 јан 19:03Nad dusek od memori pena DORMEO 190x140

Mnogu malce koristen, visina 5cm, kupen od DORMEO, full memori pena. ...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

02 јан 15:15Komoda

Prodavam cisto drvena Komoda mnogu socuvana


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

29 дек 12:41Се продава MAGNOFLEX наддушек

Многу малку користен дупли наддушек Magnoflex bed padding со magnetic...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

30 ное 14:02DUSEK OD COMODITA ALOE VERA NOV

SE PRODAVA DUSEK OD COMODITA ALOE VERA DUESKOT E SAMO OTVOREN NE E VO...


5.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

18 ное 18:28SE PRODAVAAT KREVETI I VRATI

KONTAKT 071305565 VNATRESNA VRATA 210x100 (10 komada) parce 2000 de...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

17 ное 13:09Spalna 200x160cm

Se prodava spalna za dusek 160x200. spalnata e socuvana kako nova. C...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

13 ное 14:29Се продаваат кревети

Се продаваат дупли и едниначни кревети. Дупли кревет комплет со душе...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

03 ное 18:44Продавам, цена по договор

Продавам, цена по договор


1 МКД
или предлог цена
12 окт 20:54MALM фиокар со три фиоки / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: иверка, медијапан > Боја...


7.640 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

27 сеп 11:59KULLEN KULLEN Фиокар со 6 фиоки / бел / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: иверица > Боја: бела ...


7.160 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

27 сеп 11:51Се продава кревет 180*205 со гратис душек

Креветот е изработен од штоф, има механизам за отварање и простор за ...


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

20 сеп 14:29Продавам, цена по договор

Продавам, цена по договор


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

11 сеп 09:26Продавам, цена по договор

Продавам, цена по договор


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

11 сеп 09:23BRIMNES двокрилен гардеробер во бела боја / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: иверка > Боја: бела ...


11.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

07 сеп 12:34KLEPPSTAD трокрилен гардеробер во бела боја / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: иверка > Боја: бела ...


9.560 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

07 сеп 12:31Plakar za spalna ili dnevna. HITNO!! Плакар нов.

Се продава нов плакар 350 цм на 250 цм Гратис закачалка !! За цена п...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

03 сеп 16:09Се продава огледало

Профавам огледало и столче 1800ден комплет.лице за контакт Весна 078 ...


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

01 сеп 14:56Наткасни за спална

Се продаваат две натказни за спална за 1500ден .Лице за контакт Весна...


1.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Маси/столици

01 сеп 14:36Prodavam krevet i Dusek

Подавам кревет со сандак со механизам за отворање и душек 140х200cm н...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

31 авг 21:09Продавам кревет

Продавам речиси нов кревет Лице за контакт Ангела: 075986414


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

24 авг 19:44KULLEN фиокар со 2 фиоки / ИКЕА

Карактеристики на производот: Материјал: иверица боја: бела Д...


2.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

22 јул 13:42Ogledalo so sijalici/ shminkernica

Se prodava ogledalo komplet so 6 sijalici. Dimenzii: Shirina 115cm (...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

28 јун 12:43Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам