Прилеп
                           
238 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vednas Vseliva Kujka (Renovirana)

Se Prodava Vedsna Vseliva Kujka 62m2 100m2 dvor 42m2 garaza so plo...


22.999 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 15:45Се продава куќа во центарот на Прилеп

Се продава куќа во центарот на Прилеп, на ул. Илка Присаѓанка бр. 36,...


50.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 11:21SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka na ubava lokacija solidno odrzana po cena od ednosobe...


39.900 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 11:14  НОВ ОГЛАС

Se prodava kuka

Kukata se najduva vo blizina na kristal palas kukata ima dnevna ,k...


28.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 10:28Se prodava kuka na Varos kaj meanite

Kukata e pogodna za deloven prostor e na glavniot pat


17.900 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 10:15SE PRODAVA KUKA

Se prodava dvospratna kuka kompletno renovirana i domakinski odrzuvan...


59.900 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 10:15Се продава КУЌА во ПРИЛЕП

Се продава куќа на 2 спрата, со 4 опремени спални соби, со два салони...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 09:28Se prodava kuka pecena cigla so golem dvor

Se prodava kujka stara gradba so pecena cigla,kukjata se sostoi od 2 ...


77.696.002 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 08:45Se prodava kukja vo Prilep

Se prodava kukja vo Prilep, prizemje + kat vkupno 200m2, podrum 100m2...


199.999 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 08:13SE PRODAVA KUKA SO DUJCAN

se prodava kuka na dva sprata sekoj sprat po 87 kvadrati zaedno so du...


37 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 05:49kuka.kujca.

kuka.stan mozi iznajmuvamje za magacin


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 00:14SE PRODAVA HITNO

Hitno se prodava kuka vo valandovo.Cena povolna Za informacii zvo ete...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 22:25  НОВ ОГЛАС

Се продава куќа во населба Ѓогдере на ул. „Пере Темелкоски“

Се продава куќа во населба Ѓогдере на ул. „Пере Темелкоски“ 42 во При...


47.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 21:28Се продава куќа

Се продава веднаш вселива куќа на одлична локација во строгиот центар...


43.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 18:18Se prodava vikendica, kuka, викендица

Се продава викендица и дворно место , вкупно 500 м2 во Прилеп со ИЛ.П...


9.500 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 15:57СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП

Се продава ќуќа на два спрата со посебни влезови. Куќата е со комплет...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 14:40Kukja vo Prilep

Se prodava kukja vo Prilep ul.Bitolska vo izgradba, so cist imoten li...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 08:24Се Продава Куќа

Се продава веднаш вселива куќа со средена документација 4 соби салон...


23.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 00:02Se prodava mesto

Se prodava mesto so povrsina od 85 - 90 kvadrati na ulica Dime Dimesk...


9.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 јун 20:55Купувам куќа. Понудете.

Купувам куќа,или замена за стан во вишне кај градинката. Да не биди в...


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 јун 17:48Se prodava kukja vo Prilep !!!

Kukjata e na 2 sprata plus prizemje i garaza so vkupna povrsina od 25...


47.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 јун 15:20Се продава две кујќи на 11 ти Октомври бр 155

Се продава две кујќи на 11 ти Октомври бр 155 едната е 170 m2+ 40 ква...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 јун 15:04СЕ ПРОДАВА МОБИЛНА МОДУЛАРНА КУЌА

Се продава нова мобилна куќа, изработена од врвни и квалитетни матери...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 јун 14:25СЕ ПРОДАВА KUЌА НА ул.11ТИ ОКТОМВРИ 186

INFORMACII ZA KUJKATA NA BROJ 075 205 804 DRAGAN KUJKATA SE NAOJGA VO...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 јун 21:35Seizdava sprat moderno namesten vo cetarot na gradot

INFORMACI NA 070208021 KLIMA INVERTER KABLOVSKA ITERNET PARKING ...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 јун 17:50SE PRODAVA DVOSPRATNA KUKA VO PRILEP STROG CENTAR

PRODAVAM PLAC VO CENTAR NA PRILEP OD 400 M2. CENA NA PLACOT E 500 EVR...


10 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

27 јун 21:38Куќа во населба Вишне

Се продава куќа во непосредна близина на О.У.Кире Гаврилоски, куќата ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

27 јун 18:22Se prodava kukja

Se prodava kukja vo blizina na h.,, Kristal Palas". Mob. 071 278 247


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

27 јун 18:21Вила нова

Se prodava kykja nova na 9 km.od prilep namestena so site uslovi za z...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

27 јун 17:40Se prodava kukja

Za poveke informacii na brojot 077 574 482 - Goce


19.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

26 јун 22:55Куќа , постара градба на убава локација.

Куќата се наоѓа на улица Нада Циривири бр 7. Севкупно околу 190 квадр...


29.999 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

26 јун 15:18Se izdava kuca

Se izdava kuca za familija na ul." Peco Krsteski" Br.11-Prilep Za In...


3.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

26 јун 11:16Се продава куќа во Прилеп

Се продава куќа во Прилеп на одлична локација во центарот на градот....


70.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 јун 21:52Се продава спрат од куќа на приземје

Се продава спрат од куќа на приземје - 80m2 во близина на авто мото с...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 јун 21:17Se iznajmuva kuka

Se iznajmuva kuka (sobi so posebni vlezovi) vo blizina na centar na P...


123 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 јун 16:16Куќа со деловен простор и поткровље

Куќата се наоѓа во ПРИЛЕП на ул " Александар Македонски " веднаш до...


80.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

24 јун 20:26Kуќа

Kukata e na eden sprat samo so ploca 100m2 So markica za gradba za...


25.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

24 јун 12:01Mesto vo strog centar na Prilep od 360 kvadrati

Se prodava mesto vo strog centar na Prilep od 360 kvadrati so stara g...


250.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

23 јун 11:52Se prodava kujka na glavna ulica

Se prodava kujka na trizla 88 nasproti (boro furna) na glavnata ulica.


32.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

20 јун 13:24Се продава куќа во строг центар на Прилеп

Се продава куќа во строг центар на Прилеп - населба Багеска ограда. К...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

19 јун 19:24Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам