495 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KUPUVAM/CIPUVAM - PS4/PS3

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 💵 Kupuvam ispraven PlayStation 4: ✅ PS4 Fat so ...


10.000 МКД
или предлог цена
29 дек 09:01Промовирано

Otkupuvam PS4 i PS3

💰Otkupuvam Playstation: - PS4 - PS3 - PSP 📷 Sliki od konzolite ...


1 МКД
или предлог цена
20 јан 09:53Промовирано

KUPUVAM PS4/PS3 | CIPUVAM PS4/PS3

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 💵 Kupuvam ispraven PlayStation 4: ✅ PS4 Fat so ...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:43Промовирано

Dalinsko

Dalinsko od telekom (max tv) novo !!! Cena: 500 den. Ne e fiksna


500 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.111.111 МКД
Бутел / Скопје

Далинси

Денес 15:46RONIN M POWER CHARGER

SE PRODAVA NOV ORGINALEN RONIN M CHARGER DONESEN OD CH. CENA 50E


50 €
или предлог цена
Денес 10:43TECHNICS RS 8R Deck

Добро сочуван Vintage дек technics od 1984 година модел автореверс од...


15 €
или предлог цена
Денес 10:09  НОВ ОГЛАС

JAMO Compact 90

JAMO Compact 90 ,8ohm 90 w rsm 120 w mysic power , бела боја одличн...


115 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 09:39  НОВ ОГЛАС

Звучни кутии SHARP CP-C570(BK)

SHARP звучни кутии тросистемски, 6ohm 50/100 w ,одличен звук бас ре...


40 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 09:25PS3 - Novi bezzicni dzojstici

🎮 PS3/PC - 🆕️ Novi bezzicni kontroleri 🔋Imaat svoja baterija koj...


600 МКД
или предлог цена
Денес 08:44PS3 Igri

®️ PS3 igra: 🚘 GTA5, cena: 500 den. 🚚 Skopje, prakam po kargo 📞...


500 МКД
или предлог цена
Денес 08:44PS4 - Novi bezzicni dzojstici

🎮 PS4- 🆕️ Novi bezzicni kontroleri 🔋Imaat svoja baterija koja se ...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 08:43KUPUVAM PS4/PS3 | CIPUVAM PS4/PS3

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 💵 Kupuvam ispraven PlayStation 4: ✅ PS4 Fat so ...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:43PS4 igri

®️ PS4 igri: 📀 FIFA18 = 200 den. 📀 Ghost of Thushima (nova) = 100...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:23PS3 Super Slim [Cipuvan] so igri

PS3 Originalni dzojstici - 1.000 den. PS3 Bezzicni dzojstici - 600 d...


1.000 МКД
или предлог цена
- 85 % Попуст
6.500 МКД
Вчера 16:20Nintendo Wii

sostojba kako novo komplet


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:40Denon DCD 1500 AE

Denon DCD-SACD 1500 AE ,mint sostojba ,dalecinsko


20.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вчера 15:35ADAPTER SONY AC-L15B

PRODAVAM ADAPTER SONY AC-L15B


1 €
или предлог цена
Вчера 14:47POLNAC SONY I BATERIJA SONY K TIPE NP-BK1

PRODAVAM POLNAC SONY I BATERIJA SONY K TIPE NP-BK1


1 €
или предлог цена
Вчера 14:43POLNAC SONY I BATERIJA SONY K TIPE NP-BK1

PRODAVAM POLNAC SONY I BATERIJA SONY K TIPE NP-BK1


1 €
или предлог цена
Вчера 14:28Se prodavaat dve baterii za Sony kamera

Bateriite se F970 - 7.2V - 7200mAh. Polneti se samo tri pati. Baterii...


45 €
или предлог цена
Вчера 11:17Se prodava kamera Sony HXR-MC 2500

Kamerata e kupena od Panterfax i jas sum prviot gazda. Kamerata e vo ...


850 €
или предлог цена
Вчера 11:06GRUNDING Cirflexx mini sistem

Систем Grunding ,со негови два звучника grunding има CD,Tyner,USB чит...


40 €
или предлог цена
Вчера 08:12IPTV EUROPE

Najrobroto IPTV vo MK. MAX TV, HRT , PINK TV, POLARS MEDIA, DIGITALB...


60 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

03 фев 19:25TV LED PHILIPS 32''

PRODAVAM TV LED PHILIPS MOD;32PHH4309/88 KOMPLET ISPRAVEN SO DALECINS...


4.000 МКД
или предлог цена
03 фев 18:32HITACHI HTA 07 Појачало-Рисивер

Vintage Појачало -рисивер со аналоген тунер ,одлично сочувано модел о...


40 €
или предлог цена
03 фев 16:17Televizor Samsung 43" - ULTRA HD SMART TV - WIFI

Televizorot e kupen pred 2 godini vo Setec i super raboti - bez nikak...


200 €
или предлог цена
03 фев 14:39PS3 Originalni dzojstici

®️ PS3 - Originalni Sony kontroleri 🕹 Moze da se testira 💵 Cena z...


1.000 МКД
или предлог цена
03 фев 07:08PS5 - FIFA22

PS5 igra: ⚽️ FIFA22, cena: 500 den. (ima grepki, testirana raboti). ...


500 МКД
или предлог цена
- 38 % Попуст
800 МКД
03 фев 07:08Elektronika Razni Delovi Tranzistori Pojacala Predpojacala

***** Informacii posle 15:00 casot ***** Elektronika Razni Delovi : ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Електроника

03 фев 04:3925.4mm Tweeter Voice Silk Diaphragm 8 Ohm

*** Za informacii posle 15:00 casot na telefon ili Viber !!! *** ***...


200 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

03 фев 04:39Playstation 2 - PS2 Slim

Prodavam Playstation 2 - PS2 Slim necipuvan so adapter, JOISTIC i si...


1.500 МКД
или предлог цена
02 фев 19:12IZNAJMUVAM KRAN KAMERA

IZNAJMUVAM - PRODAVAM KRANOVI SO PANASONIC AG- AC 120 i PANASONIC AG...


1 €
или предлог цена
02 фев 19:12Panasonic AG - AC120 Full HD kamera

Prodavam Panasonic AG-AC120 Full HD kamera, so 5 baterii i 2 polnaci....


1 €
или предлог цена
02 фев 19:11IPTV EX YOU

MAX TV HRT  PINK TV POLARS MEDIA DIGITALB TRING SKY IT SKY DE SKY UK ...


1 €
или предлог цена
02 фев 18:59One Dron Superhero GEO X8 UAV System

Исправен и одлично сочуван дрон One Dron Superhero GEO X8 UAV System ...


2.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дрон камери

01 фев 23:38Se prodava kabel 4x25 lisnast bakaren

Se prodava nov kabel 4x25 crn lisnast bakaren so dolzina od 44m Cena ...


900 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Електроника

01 фев 11:56BOOM IPTV :: iptv televizija

Iptv televizija, programi za film, muzika,tv programi za deca, serii ...


3.200 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

01 фев 10:50GO PRO HERO 9 BLACK

GO PRO HERO 9 BLACK Kako nov od Ch uste so garancija, i mnogu ekstra ...


330 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
350 €
31 јан 23:18vrvni danski zvucnici Dali Zensor 5

Dali Zensor 5 Review (Dual 5.25″ Floorstanding Loudspeaker) kako nov...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

31 јан 08:19CRT Телевизор Samsung 48 cm

Продавам CRT телевизор марка Samsung, 48 cm екран, со далечинско, сли...


900 МКД
или предлог цена
31 јан 07:14jvc zero 2

int sostojba bez nikakov servis orginalni vesanja poticioentrite ne k...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

27 јан 22:43pioneer tx 8500 ii

koplet ispraven sliki orginalni naknadno vidi gi site moi oglasi Ste...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

27 јан 22:37Стабилизатор Стабилизатор

Се продаваат користени стабилизатори, тие се во исправна сосојба, мож...


1.100 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Електроника

27 јан 11:14Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам