11 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava UPS / УПС so novi baterii ne otpakuvani

Uredot ne e mnogu koristen so nego odat 20 novi ne otpakuvani baterii...


45.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Сервери и додатоци

29 сеп 10:57Hp dl380p 2x e5 2670v2 128gb ram

Prodavam server vo top sostojba so slednata konfiguracija Cpu inte...


799 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Сервери и додатоци

27 сеп 10:00Switch 3com24 port Baseline Lan Seitch

imam dva isti, cena za parce e 3000.00


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Сервери и додатоци

22 сеп 22:42UPS EATON 6KV

Се продава серверски УПС ЕАТОН 6KW во супер состојба со променети бат...


850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Сервери и додатоци

21 јун 10:55Server/Workstation

Se prodava server/workstation so odlicni performansi. Pogoden za Auto...


45.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Сервери и додатоци

09 мар 17:34SERVERSKI RAM 8GB DDR3 2Rx4 10600R

8GB DDR3 2Rx4 10600R-09-11-E2-P2 1500 den 2 za 2000 den Vrtete...


1.250 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Сервери и додатоци

29 дек 15:32Nexans e-ssential Patch Panel / Patch панел

19" 1U white patch panel, 233mm x 19in. 3 positions: flushed, 15mm r...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Сервери и додатоци

22 авг 02:15WiFi Router AC1200 Smarr Dual-Band

Model: AC6


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Сервери и додатоци

02 авг 18:40Fiskalna kasa

kupena od David kompjuteri vo juli 2020 koristena do oktomvri.2020 z...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Сервери и додатоци

20 јан 15:37Sigurnost

Sigurnosni tlepenki i packling list envelopes


4 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Сервери и додатоци

27 мај 09:46Мрежна опрема (кабини за ѕидови)

Racksis кабинети за ѕидови се одликуват со паметен дизајн, монтажна ф...


5.780 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Сервери и додатоци

18 фев 14:44Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам