Аеродром
                   
123 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

2 x Rigovi 570, 580 8gb

Rig 1 : VGA: 6x RX Radeon 580 8GB MB: Z270-A PRO (MS-7A71) MSI CPU...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 13:22Prodavam Rig so 4 graficki karti 6gb + 2 slota

Prodavam Mining Rig so 4 graficki karti (6gb) Geforce RTX 2060 so ust...


1.550 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 10:40Se prodava Ethereum Mining Rig: 6 x RX570 8GB (193MHS/610W)

Se prodava rig so 6 x Sapphire Nitro Plus RX570 8gb kartici so 193MHs...


2.500 €
или предлог цена
- 29 % Попуст
3.500 €
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 22:56Zotac 3090 24GB Nvidia 124MH/s

Се продаваат 4 графички картички Zotac 3090 со 24GB VRAM, со гаранција


2.000 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 €
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 22:56Riser 009s

Се продаваат risers 009s.


250 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 11:48Алуминиумска рамка за риг

Се продава алуминиумска рамка за риг, со држачи и штрафови за графичк...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 11:46msi rtx 3080ti 12gb

se prodava rtx 3080ti 12gb kupena pred edna god. moze da se plati i s...


70.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

02 окт 19:41RTX 3070 Aorus Master 8gb FHR

Kupena 2021 juli. seuste pod garancija Prifakjam i kripto valuti ...


59.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

02 окт 19:41NOVI RAJZERI 006C KOMPLET SO SITE DODATOCI

Prodavam 6 novi Rejzeri VER006C (molex) (riser, rejzer, rajzer, ri...


400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

01 окт 14:17Splitter 1-8 kuleri Fan hub MINING

se prodava novi spliteri moze da se uklucat 8 fanovi na nego, brzina ...


400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

01 окт 02:33Riser V013 Pro rajzer,rejzer mining

Prodavam novi rejzeri V013 Pro so termometar cena 550 den


550 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

01 окт 02:09NOV RIG 6/9 X1660SUPER 3GOD GARANCIJA

SE PRODAVA NOV RIG 6x1660SUPER ASUS DUAL KOMPLET SO KUTII SO PISMENA ...


2.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

30 сеп 17:54Mining Oprema

M.2 to PCIe najnova verzija A 3.0 (bez potreba od dodatni napojuvanja...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

29 сеп 20:14riser za gpu

prodavam riseri za gpu crnite po 450 crveni po 350


450 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

29 сеп 00:03Pridavam Rig mining eth

Prodavam rig star samo 1 mesec !!! 5x 6700 12G 1x 6800 1...


3.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

28 сеп 20:51Riser Lock Mining

Riser Lock za stabilna konekcija na riseri na maticna ploca, gi pricv...


60 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

25 сеп 16:26Mining rig 8 GPU RX 580 XFX 8GB

Се продава комплетно наместен риг 6 графички AMD RX 580 XFX 8GB . Риг...


1.600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

24 сеп 17:01Riser V013 Pro rajzer,rejzer mining

Prodavam novi rejzeri V013 Pro so termometar cena 550 den


550 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

18 сеп 10:23Mining Rig 6x1660

Se prodava Rig so 6 mining kartici 4x EVGA GTI 1660super 6gb i 2x EVG...


2.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

14 сеп 21:14Se prodava rig so 6 x Sapphire RX470 4 GB

Se prodava rig so 6 x Sapphire RX470 4 GB koj e vo odlicna sostojba, ...


800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

14 сеп 08:07NOVI REJZERI KOMPLET SO SITE DODATOCI

Prodavam 6 novi Rajzeri VER006C (molex) (riser, rejzer, rajzer, ri...


400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

05 сеп 08:52PCIe Splitter 1 to 4 PCIe

novi PCIe Splitter 1 to 4 PCIe cena 1500 den


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

04 сеп 22:22razlicni spliteri za coleri,fanovi hub ,mining

slika 1- 400 denari slika 2 -500 denari slika 3 -250 denari slika ...


400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

04 сеп 22:22mining oprema crypto

Dual psu adapter - 300 den Cooler Fan Hub - 400 denari Power button...


10 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

26 авг 23:04Thermal Pads

debelina 0.5mm- 250 denari debelina 1 mm -300 denari debelina 1.5mm...


200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

21 авг 15:36mining oprema crypto

Dual psu adapter - 300 den Cooler Fan Hub - 400 denari HDMI dummy...


3 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

09 авг 13:08PCIe Splitter 1 to 4 PCIe

novi PCIe Splitter 1 to 4 PCIe cena 1500 de


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

08 авг 11:52Mining rig Xfx RX 580 8 gb

Se prodava mining rig so 5 graficki xfx rx 580 8 gb vadi 152 mh/s eth...


1.700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

04 авг 05:15power buttons/reset za rigovi

slika 1 - 150 denari komad slika 2 - 100 denari komad /3 komada 20...


5 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

29 јул 17:26M.2 to PCIe

novi 300 denari


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

29 јул 11:31Izrabotka na rigovi i montaza

Izrabotuvam mining rigovi od drvo i gi montiram. Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

28 јул 23:30kabli adapter eps-cpu to pcle

kabel spliter eps zenski vo pcl-e x2 mashki cena 250 denari


250 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

25 јул 22:21Splitter 1-8 kuleri Fan hub

se prodava novi spliteri moze da se uklucat 8 fanovi na nego se podes...


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

25 јул 11:17Riser V013 Pro rajzer,rejzer mining

Prodavam novi rejzeri V013 Pro so termometar cena 550 den


550 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

19 јул 23:17M.2 To 4 PCIE ADAPTER

M.2 To PCIE ADAPTER cena 1600 denari novi


1.600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

17 јул 00:54mining oprema crypto

Cooler Fan Hub - 400 denari Dual psu adapter - 300 den HDMI ...


2 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

16 јул 10:31Thermal Pads

debelina 0.5mm- 250 denari debelina 1 mm -300 denari debelina 1.5mm...


2 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

15 јул 22:55razlicni spliteri za coleri,fanovi hub ,mining

slika 1- 400 denari slika 2 -500 denari slika 3 -300 denari slika ...


400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

14 јул 19:22Helium Sencecap M1 novi HNT

Prodavam Sencecap M1 malku koristen 300 evra ima 2 hnt na smetka da s...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

14 јул 16:07Prodavam rig

Se prodava rig 6 x ASUS AREZ-DUAL RX580


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

04 јул 08:11Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам