Подкатегорија:
                   
181 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Adapteri za ACER i ASUS laptop

Prodavam 2 adapteri za Acer i asus laptop Karakteristiki na slikite ...


1.200 €
или предлог цена
05 окт 10:42Ekrani

Polovni odlicni ekrani! Imam 40 pinski slim 15.6' I 40 pinski obicn...


1 МКД
или предлог цена
04 окт 15:02adapter za Asus 19v.6,31amp. originalen

adapter za Asus 19v.6,31amp. originalen,mnogu socuvan od swiss.


2.500 МКД
или предлог цена
04 окт 09:57Orginalen HP polnac 18,5V 65W od laptop DV6700 delovi

Prodavam Laptop HP Pavilon DV6700 kompleten so polnac cena 1500 denar...


700 МКД
или предлог цена
03 окт 06:59Nov neotpakuvan SSD disk 256Gb za laptop i desktop kompjuter

Prodavam novi SSD 256Gb, SATA III, 6Gb/s 2,5" - read speed 350-570Mb...


1.600 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
1.850 МКД
03 окт 06:52TASTATURI ZA SITE MODELI POLOVNI i NOVI

kontakt 076 777 797


По Договор
или предлог цена
02 окт 10:34PRODAZBA I PRIMENA NA DRZACI I PLASTIKI ZA LAPTOP

kontakt 076 777 797


По Договор
или предлог цена
02 окт 10:34Polnac za laptop Type C univerzalen Apple 96W i drugi modeli

Polnac za laptop Type C univerzalen Apple 96W i drugi modeli Kabel...


3.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 10:22Samsung 4GB DDR3 PC3-12800 1600MHz

Prodavam Ram 4GB DDR3 1.5v za laptop vo odlicna sostojba, izvaden por...


1.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 10:11Ram memorija ddr 3

Se prodavaat 2 plocki ram memorija po 2 gb KINGSTON ddr3 100 % ispra...


400 МКД
или предлог цена
29 сеп 16:33Ekrani za laptopi Acer lenovo Dell Asus ekran laptop displej

Ekrani za site vidovi na laptopi. Asus, Acer, Dell, Lenovo HP, To...


2.000 МКД
или предлог цена
28 сеп 12:39Ekrani za site vidovi na laptopi displei. Ekran za Acer Dell

Se prodavaat ekrani original za site modeli na laptopi. Ekranite s...


1.500 МКД
или предлог цена
28 сеп 12:38maus Apple Magic Mouse 2

maus Apple Magic Mouse 2.nema kapace kaj bateriite.ispraven


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
28 сеп 00:15maus gaming turnament mad catz 43704

maus gaming turnament mad catz 43704


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
27 сеп 23:31adapter za dell 19.5V 6.7A 130W,originalen

adapter za dell 19.5V 6.7A 130W,originalen


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
26 сеп 10:00HDD laptop

2.5 inci hdd za laptop. seagate 1tb toshiba 500gb WD 320x2 hitach...


500 €
или предлог цена
25 сеп 00:14polnjac adapter - polnac za laptop vo kola upaljac 12Volti

univerzalen polnjac za laptop za vo kola i site drugi vozila na 12V u...


500 МКД
или предлог цена
23 сеп 23:09Hard disk HGST HITACHI 500GB 2.5"SATA

Prodavam hard disk HGST HITACHI 500GB 2.5"SATA za laptop


800 МКД
или предлог цена
19 сеп 14:13polnac lenovo

Polnac za Lenovo 65w / 20v model 42t4417 CENA 400 denari Dve ada...


700 €
или предлог цена
18 сеп 13:09Display za macbook pro 13 mid 2012

Prodavam display za macbook pro 13 mid 2012. Ser. no. C02HK1H6DTY3. ...


100 €
или предлог цена
17 сеп 14:08Ekran displej 15.4" za laptop HP Pavilon DV6700 delovi

Prodavam Laptop HP Pavilon DV6700 kompleten so polnac. Laptopot e ne...


900 МКД
или предлог цена
12 сеп 12:11Rezac DVD-RW HP za laptop

Prodavam rezac DVD-RW HP za laptop


500 МКД
или предлог цена
10 сеп 11:22Nov SSD 120GB

Prodavam nov, neotpakuvan 2.5inch SATA III SSD: 120GB - 1100den 180...


1.100 МКД
или предлог цена
- 39 % Попуст
1.800 МКД
06 сеп 15:19MATICNA PLOCA ZA DELL XPS 9Q33 i5-4200U 4GB RAM

DELl XPS 12 9Q33 Ispravna 100% so garancija.uste e na laptop so skrse...


4.300 МКД
или предлог цена
02 сеп 12:15Samsung 8GB DDR3-1600 SODIMM PC3L-12800S

Samsung 8GB DDR3-1600 SODIMM PC3L-12800S


1.500 МКД
или предлог цена
31 авг 15:03ddr 3 4 gb raxni memorii za laptop

ddr 3 4 gb razni memorii


600 МКД
или предлог цена
30 авг 13:00WD6400BEVT 640GB 5.4K 2.5" SATA

WD6400BEVT 640GB 5.4K 2.5" SATA 100% ispravnost


700 МКД
или предлог цена
30 авг 12:41Star Micro Inc Samsung Spinpoint M8 1TB 5400RPM SATA 3Gbps

Star Micro Inc Samsung Spinpoint M8 1TB 5400RPM SATA 3Gbps 8MB Cac...


1.000 МКД
или предлог цена
30 авг 12:34Toshiba Mq01acf050 - 500gb 7200rpm 2.5" Sata Hd

Toshiba Mq01acf050 - 500gb 7200rpm 2.5" Sata Hd 100 % ispravnost


600 МКД
или предлог цена
30 авг 12:27ST750LM022 HD Samsung 750GB SATAII 2.5

ST750LM022 HD Samsung 750GB SATAII 2.5 na 100% ispravnost


700 МКД
или предлог цена
30 авг 12:21SSD 1TB 500GB 120GB

2.5inch Solid State Drive SATA III 6Gb/s Novi SSD diskovi (Netac, To...


1.200 МКД
или предлог цена
27 авг 19:22Adapter 19.5V 6.7A 130 Watt

Adapter 19.5V 6.7A 130 Watt


800 МКД
или предлог цена
27 авг 18:12Ekrani

15.6' 40 pinski standard! 15.6' 40 pinski slim! Odlicni ekrani!!!


1 МКД
или предлог цена
26 авг 10:04Toshiba Original AC Adapter 19V 2.37A 45W

Toshiba Original AC Adapter 19V 2.37A 45W


600 МКД
или предлог цена
22 авг 22:5412V 3A AC Adapter Charger For ASUS Eee PC

Eee PC Series 900, 900A, 900HA, 900HD, 900SD, 901, 904HA, 1000, 1000H...


600 МКД
или предлог цена
22 авг 22:35Ram ddr2 1gb

Prodavam dve ram memorii ddr2 1gb 800mhz za laptop Parce 250Den. ce...


200 МКД
или предлог цена
22 авг 12:47Samsung 250GB SSD M.2 NVMe 970 EVO Plus - Novi

Samsung 250GB SSD M.2 NVMe 970 EVO Plus V-NAND Technology Gaming M...


4.190 МКД
или предлог цена
17 авг 11:19Ram memorija 8GB/4GB ddr3, 2GB ddr2

KLLISRE 8GB PC3L 12800 (1600MHz) - 2000den 8GB PC3 12800 (1600MHz)...


800 МКД
или предлог цена
17 авг 09:20Nov SSD

Prodavam nov ssd: 120GB - 1200den 180GB - 1700den 240GB - 1800den ...


1.200 МКД
или предлог цена
17 авг 09:19SSD diskovi HDD Caddy drzac za hard disk novi

Maxell SSD 120GB 2.5" SATA III - 1290 denari Maxell SSD 240GB 2.5" S...


1.290 МКД
или предлог цена
15 авг 11:44Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам