Аеродром
                   
75 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Servis za kompjuteri

Servis za kompjuteri vi nudi: - Preinstaliranje na Windows 10, 8, ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 15:02Mehanicka Tastatura Wireless Keychron K8 TKL (nova)

Se prodava nova i neotpakuvana mehanicka tastatura Wireless Keychron ...


70 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 11:50Mrezen kabel UTP CAT6

4 kutii po 305 metri 1 kutija 6500 za site 4 kutii druga cena pove...


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

02 окт 18:29lenovo ideapad 3 za delovi maticna cpu i3 10th

laptopot se prodava na delovi sve do posleden staf


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

02 окт 10:35Нов некористен мини компјутер Beelink T4

Продавам одличен нов некористен мини компјутер Beelink T4 со инсталир...


7.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

30 сеп 08:58SERVIS ZA LAPTOP I KOMPJUTERI (NAJEFTIN I NAJDOBAR)

VI NUDIME BRZ,EFTIN I NAJDOBAR SERVIS NA VASITE KOMPJUTERI.POKRAJ SER...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

28 сеп 12:51SERVIS '' ФИКС ИТ '' ZA SITE VIDOVI NA KOMPJUTERI I LAPTOPI

- Odrzuvanje - Preinstalacija - Popravanje na laptopi - Popravanj...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

27 сеп 14:31Formatiranje i Instaliranje na Windows

Вршиме професионално форматирање на вашиот уред, инсталирање и активи...


400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

24 сеп 16:22Servisiranje (popravka) na kompjuteri

Ako imate problem so vasiot kompjuter kontaktirajte me. Imam resenie...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

17 сеп 10:39ADAPTERI, POLNACI ZA LAPTOPI I DRUGO. VIDI OGLAS.

ORIGINALNI ADAPTERI POLNACI ZA LAPTOPI HP, DELL, LENOVO, THINKPAD I D...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

14 сеп 15:00Prodavam monitori 17inci filips.deel

Prodavam monitori ispravni moze razmena na roba dajte ponuda Tel 075...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

07 сеп 07:16Printer iglicen epson lx_300+

Prodavam printer epson lx_300+ mnogu ekonomicen 150den.godisno raboti...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

07 сеп 07:16Lap top ASUS

Javete se za podetalni informacii 076777797


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

06 сеп 12:43Samsonite Tasna za Laptop

Tasna za laptop Samsonite


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

01 сеп 22:59Komplet ponuda ps4.

Ps4 - 1tb Ps4 - 500gb 5 x rachki 8 x igri 1 x tv


650 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

29 авг 11:55Bluetooth V2.0 USB Dongle - Novi

Mini Wireless Bluetooth V2.0 USB Dongle Laptop Adapter Nano www.pr...


200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

17 авг 11:35MS BANK M700 10000mAh Power Bank QUICK CHARGE

MS BANK M700 Power Bank 10000 mAh QUICK CHARGE 5V-2A 9V-2A 12V-1.5A m...


1.300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

10 авг 10:32Bluetooth 3.5mm AUX Audio Home MP3 Car Receiver-Novi

Wireless Bluetooth 3.5mm AUX Audio Stereo Music Home MP3 Car Receiver...


450 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

04 авг 12:13T50 Car MP3 Bluetooth Player Multifunction Hands-Free-Novi

T50 Car MP3 Bluetooth Player Multifunction Wireless Hands-Free FM tra...


700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

04 авг 12:08Car MP3 FM Modulator VZ-302 - Novi

Car MP3 FM Modulator VZ-302 МП3 ФМ плеер за во автомобил репродук...


350 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

04 авг 12:03Kabelski modem Motorola

MOTOROLA modem za kabelski internet SURFBOARD SB5101E.


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

01 авг 12:19Preinstalacija i servis na kompjuteri

Preinstalacija 300 deanri Windows , antivirus , office Cistenje od p...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

23 јул 08:58Преинсталација,форматирање,инсталирање на програми и игри

Вршам преинсталирање на оперативни системи Windows ,инсталирање на си...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

13 јул 14:38Formatiram desktop i laptop kompjuteri

Popravam laptopi i dekstop kompjuteri so windows po vasa zelba, kompl...


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

01 јун 17:06Prodavam Cisco ASA 5505 Series 8-Port Firewall

Продавам исправен и во одлична состојба Cisco ASA 5505 Series Adaptiv...


5.300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

01 јун 14:56Naj eftino RAM memorii 2Gb DDR2 800MHz za desktop kompjuter

Prodavam RAM memorii za desktop kompjuter 2Gb DDR2 800MHz, za Intel i...


400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

22 мај 07:30VERTEX 3D Printer single head (K8400)

Се продава 3Д принтер VERTEX (K8400) со една глава, и 10 ролни филаме...


33.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

04 мај 23:11Servis i prodazba na laptop i desktop kompjuteri

Servis i rezervni delovi za site modeli na lap top i desktop kompjute...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

02 мај 21:43Instalacija i preinstalacija na Dekstop i Laptop kompjuteri

Instalacija,preinstalacija so site programi koi vi se potrebni za pov...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

07 мар 08:53OTKUPUVAME ISPRAVNI I NEISPRAVNI LAPTOP KOMPJUTERI

076 777 797


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

04 мар 21:19Dell 3521 ZA DELOVI flet,ekran,plastiki i sve ostanato

Komplet delovi za dell 3521 Imame sve sto vi e potrebno


5 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

05 фев 11:47Prodazba i popravka na kompjuteri

Продажба на компјутери и компјутерска опрема, Надградба на компјутер...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

02 фев 11:45Kompjuterski uslugi / Компјутерски услуги

KOMPJUTERSKI USLUGI Sekakov vid na kompjuterski uslugi vkluchuvajk...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

29 јан 01:14Servis za kopjuteri

brz kvaliteten servis za kompjuteri doagame na lice mesto I speci...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

11 јан 13:05Originalen Polnac za Dell Laptop 90w

Prodavam originalen polnac za Dell laptop 90w (19.5v, 4.62A). Polnaco...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

04 дек 14:54Dell ultrabook N7240 ZA DELOVI KOMPLET

Komplet delovi za n7240


5 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

30 ное 22:40Acer e1 ZA DELOVI tastatura.flet.display i ostanato

Komplet delovi za acer e1


5 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

30 ное 22:37Asus zenbook UX331U ZA DELOVI flet,ekran,plastiki

Zenbook UX331U komplet delovi sve sto bi treba


5 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

30 ное 22:34Prodavam za Lexmark kolor printeri:C746 i C748 toneri,тонери

Prodavam za Lexmark kolor printeri:C746 i C748 toneri cel set od 4 b...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

30 ное 15:55Fritz!Box 7390

Fast Internet thanks to integrated VDSL/ADSL2+ modem Wireles...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

29 ное 19:22Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам