Прилеп
                           
194 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava stan vo centarot na prilep

Se izdava stan vo centarot na prilep. Stanot e kompletno namesten, i...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 13:00se izdava stan

Se izdava nov stan odma nasproti Univerzalna sala kaj gimnazijata.Se ...


250 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 10:15se prodava stan

se prodava stan na ubava lokacija.64m2 vnatresna povrsina,12 m2 tera...


40.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 10:15Se izdava namesten stan vo Tocila

Se izdava namesten stan vo Tocila


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.000 МКД
Прилеп

Станови

Вчера 12:31Se izdava nov apartman

Se izdava nov apartman 45 m2 Luksuzno namesten 070 684 097


7 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 јун 19:45Apartmani, studio, kratok prestoj, pansion, stan, sobi, soba

Apartmani i studija novoizgradeni za kratok prestoj vo Prilep. Posebe...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 јун 13:19Novo Studio Apartman za kratok prestoj

Сместување во Прилеп. Бидете едни од првите гости во комплетно нов ст...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 јун 13:18Издавам 2.5 собен стан во зградите наспроти болница

Станот е комплетно реновиран, има наместена кујна. Се издава на подол...


7.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 јун 12:43Central DELUXE Apartment Prilep

Luxuriously furnished apartment for rent in the center of Prilep. The...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 јун 10:35СЕ ИЗНАЈМУВА МОДЕРНО ОПРЕМЕН СТАН ВО ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП

Се изнајмува модерно и комплетно опремен стан во центарот на градот П...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 јун 10:28Se Izdava Namesten Stan vo Prilep Centar

Se Izdavaat Studija, Stanovi i Apartmani za Kartok i Dolg Prestoj ima...


111.111 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 јун 07:29ИЗДАВАМ СТАН -ТОЧИЛА 60м2

Слободен од 15.08.2022 г.


15 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

28 јун 22:04Se iznajmuva moderno opremen stan vo centarot na Prilep

Се изнајмува луксузно опремен стан во центарот на градот Прилеп. Стан...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

28 јун 16:37Se izdava stan

Se izdava dvosoben stan na 5ta prilepska vo egejskite zgradi


7.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

28 јун 09:55Се издава стан (строг центар)

Се издава стан од 62м2 кај кружниот тек кај зграда Македонија. Станот...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

27 јун 06:48SE izdava stan

SE izdava stan


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

26 јун 17:02СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ЗГРАДА ТАБАНА

Станот е со квадратура од 45 метри квардатни, има салон, купатило дне...


100 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

25 јун 17:10se prodava dvosoben prosiren 64 kvad Tocila E 2 doosnovnoto

se prodava dvosoben prosiren 64 kvad Tocila E 2 do osnovnoto uciliste...


33 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

25 јун 16:36SE IZDAVA STAN

SE IZDAVA KOMPLETNO NAMESTEN STAN,64m2 ,UL,DIMO NAREDNIKOT 58,KLIMATI...


10 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

24 јун 15:09Купувам стан

Понудете стан од 60 до 90квадрати.


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

24 јун 12:33Kupuvam stan

Kupuvam stan do 30 000evra hitno Kontakt 076 771 445


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

23 јун 18:48STAN SOBI SMESHTAJ

STANOVI I SOBI ZA NOKEVAJNE


111.111 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 јун 16:38Студио

Се издава Студио за едно дневен или повеќе дневен престој во строгиот...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 јун 13:42Se iznajmuvaat apartmani za kratok prestoj, sobi

Se iznajmuvaat sobi vo blizina na centar na Prilep. Poseben vlez, kup...


111 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 јун 00:02Изнајмувам стан за деловен простор/канцеларии

Се изнајмува трособен стан во центарот на Прилеп, на сам булевар Гоце...


350 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

20 јун 23:54Se izdava novi stanovi vo centar.

SE izdava novi stanovi vo centar.Namesteni so klima peralna TV intern...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

20 јун 21:58Се издава нови станови во центар

Се издава нови станови во центар во зграда Бизнис Центар,наместени. Т...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

20 јун 21:58Се изнајмува луксузно наместен стан во центарот на Прилеп

Цена по договор 075318812


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

17 јун 23:11Luksuzen stan

Se izdava luksuzno opremen stan so povrsina od 72m2 vo strogiot cent...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

17 јун 21:24SE IZNAJMUVAAT NOVI APARTMANI VO CENTAR

Се изнајмуваат нови апартмани во центарот на градот(накрши поштата и ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

16 јун 23:35VO STROGIOT CENTAR NA GRADOT SE IZDAVA LUKSUZNO NAMESTEN APA

Vo strogiot centar na gradot pretezno namenet za stranci SLOBODEN OD ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

15 јун 10:57Se iznajmuvaat 3 Studija od po 35m2

SLOBODNI SLOBODNI studijata se so posebno vc i tus.tv.internet 0754...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

15 јун 10:57Se izdava nov namesren stan

SE IZDAVA NOV NAMESTEN STAN 070 684 097


13 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

14 јун 14:50Se izdava stan na bulevar do hotel Lipa

Renoviran so nov enterier sodrzi Spalna Kujna Dnevna Trpezarija ...


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

11 јун 09:33Se Izdava

Celosno opremen stan na prekrasna lokacija 10 minuti pesacenje od ce...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 јун 15:17Se izdava prazen ili namesten stan po dogovor

Se izdava namesten stan 50m2 vo novata zgrada Terakota 3. Stanot im...


250 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

08 јун 17:43СЕ ИЗНАЈМУВА ЛУКСУЗНО ОПРЕМЕН СТАН

Се изнајмува модерно опремен стан во центарот на градот Прилеп. Стано...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

03 јун 14:55STAN APARTMAN

Se izdava stan vo najubavata zgrada vo prilep stara autobuska vo cent...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 јун 23:50Baram stan za kupuvanje 3 soben

Baram stana za kupuvanje 3 soben,okolu 60-70 m2 vo nekoja od ponovite...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 јун 16:39Se izdava stan

Se izdava NE namesten stan na 2Ri kat 76m2


8.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

01 јун 17:12Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам