Кисела Вода
                           
5107 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nov stan 43m2 , Kisela Voda

🏢 Стан ТИП 3 ➡️ 6 кат . Дневна,кујна,тераса и посебна спална. ➡️З...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

SE BARA INDIVIDUALNA KUKJA/BARAKA ZA IZNAJMUVANJE NA 2,5 GOD

Familija bara samostojna, invidualna kukja/baraka,za iznajmuvanje na ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

21 јун 08:11Промовирано

Se prodava deloven objekt vo blizina na železnička stanica

Ekskluzivna ponuda samo vo Agencija Miloševski. Se prodava deloven...


610.000 €
или предлог цена
24 јун 13:43Промовирано

Stanovi vo pocetna gradba Kisela Voda - Cesma.

Se prodavaat stanovi vo pocetna gradba pomegu Cesma i studenski Pelag...


1.370 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 16:07СЕ ИЗДАВА ДУЌАН/ SE IZDAVA DUKJAN

Се издава дуќан во Кисела Вода на улица Иван Козаров.Цената не е фикс...


120 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

Денес 16:02DRACEVO se prodava NIVA/PLAC

KP. DRACHEVO 2, KVADRATURA 4473м2 PO ELABORAT. DO GLAVEN PAT POSLE P...


200.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
220.000 €
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 15:45DRACEVO se prodava NIVA/PLAC

KP. STUDENICHANI KVADRATURA 2551м2. IMA PAT I BUNAR(VODA). SO CHIST...


28.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
30.000 €
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 15:45Продавам стан во Кисела Вода

Изнајмувам стан во Кисела Вода на Ул.Иван Козаров бр.31. Станот се на...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:41Stan vo Adora Flatiron

Se prodava nov stan vo Adora Flatiron.Stanot e so istocna orientacija...


180.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:10Стан за краток престој и ноќевање

Станот се наоѓа на ул. Димо Хаџи Димов 78 - Кисела Вода, на 2 км од ц...


20 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:01STAN VO KISELA VODA 54M2

Шифра А10950 Стан во Кисела вода во близина на Шампионче од 54м2, со...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 14:48ПРОДАВАМ СТАН 86+9 М2 ТОП ЛОКАЦИЈА

ПРОДАВАМ стан во Кисела Вода на одлична локација, на 1 ви кат по имот...


103.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 14:43Се издава 3 собен спрат од куќа со посебен влез

Се издава 3 собен спрат од куќа наместен на приземје со посебен влез ...


180 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 14:26Се продава дво семејна куќа

Се продава дво семејна куќа со поглед на Скопје 140м2. Долен спрат 65...


130.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 14:26Se prodava stan 91m2(87m+4m terasa),Kisela vod,vednas vseliv

Se prodava stan 91m2,od koi 87m2 vnatresna povrsina i 4m2 terasa, cen...


85.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 14:11Se izdava namesten stan vo Opstina Kisela Voda

Se izdava namesten stan vo Kisela Voda do studentskiot dom pelagonija...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 14:08Stan vo Kisela Voda od 57m2

Шифра.БН46 Се продава стан од 57м2 во Кисела Вода на шести кат во бл...


60.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:43  НОВ ОГЛАС

NOV TROSOBEN KISELA VODA

SIFRA 18903 AGENCIJA VILA IZDAVA NOV NAMESTEN STAN VO KISELA VODA ...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:26  НОВ ОГЛАС

PRODAVAME GARSONJERI VO GRADBA NA CESMA OD 24M2

Prodavame garsonjeri vo Kisela Voda na Cesma od 24m2 so posebna spal...


33.600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:21Mavrovo/Маврово iznajmuvam novi apartmani

Се изнајмуваат апартмани веднаш до ски стазата со поглед на езерото и...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

Денес 13:18KUKA OD 204m2 VO PRIPOR

Se prodava ubava kuka vo n.Pripor, vo blizina na posledna avtobuska s...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:18Nov stan 43m2 , Kisela Voda

🏢 Стан ТИП 3 ➡️ 6 кат . Дневна,кујна,тераса и посебна спална. ➡️З...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Се издава дуќан во Кисела Вода

Дуќанот се наоѓа позади кулите Расадник


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

Денес 13:00Se Prodava Kuka

Се Продава куќа во нас.Црниче на одлична локација,со средена документ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00SE PRODAVA PLAC VO DOLNO LISICE

SE PRODAVA PLAC VO DOLNO LISICE 1200 m2, cena 30evra za m2 moze i d...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 12:57Пржино 135м2 5то собен стан со сопствен двор

15091...Партенон Недвижности продава стан во Пржино во близина на пос...


140.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:45К.Вода дуќан 60м2 чешма на улица

1996...Партенон Недвижности изнајмува дукан на главна улица во К.Вода...


11 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 12:45Prodavam plac vo nas.Dracevo

Prodavam plac vo nas.Dracevo vo gradezna zona so cista dokumentacija ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 12:35Стан со една спална во Кисела Вода

Се издава стан со една спална во новоизградена зграда во Кисела Вода ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:35Издавам гарсоњера К.Вода Расадник 200 ЕУР

Издавам наместена гарсоњера 30 м2 во К.Вода Расадник позади базенот, ...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:21PRODAVAME TROSOBEN STAN OD 74M2 VO KISELA VODA

Prodavame trooben stan vo Kisela Voda vo blizina na Zlaten sremec . ...


1.300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:09Prodavame stanovi vo gradba vo Kisela Voda

s 644 Prodavame stanovi vo gradba vo Kisela Voda na Chesma vo 3 ob...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:09Izdavam stan od 33m2 kaj Sampionce vo Kisela Voda

Izdavam namesten stan kaj Zur market vo Kisela Voda.Cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:06Se izdava stan , K.Voda

Se izdava namesten stan vo K. Voda, so parno i lift 6-kat. Sloboden ...


12.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:59Продавам прекрасен стан 51м2 во Кисела Вода-Припор

Се продава нов стан 51м2 во Kисела Вода-Припор одма карши Хотел Најс,...


55.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:56SE IZNAJMUVA NOV DVOSOBEN STAN

Se iznajmuva nov (nevselen) dvosoben stan na perfektna lokacija. Zgra...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:46Super opremen 40m2 K.V-Rampa

Se izdava stan vo Kisela Voda- Rampa 40 m2 vo nova zgrada na 3 kat ko...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:44Се продава стан во Кисела Вода 54м2

Се продава стан во Кисела Вода од 54 м2 +11 м2 подрум на 3 кат нема л...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:44Renovirana kuka 132m2 so dvor 814m2 vo Pripor

Prodavam renovirana kuka vo Pripor od 132m2 so plac 814m2


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 11:44СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО ДРАЧЕВО

СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО ДРАЧЕВО 69М2 СО МОЖНОСТ И ЗА ЗАМЕНА НА СТАН О...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 11:40PRODAZBA NA APRATMANI I KUKI VO GRCIJA

Prodazba na apartmani i kuki vo Grcija i voedno ve vodime niz celiot ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Во странство

Денес 11:38Изнајмувам стан 63 м2 во Кисела Вода

Изнајмувам стан со 2 спални соби со наместена кујна без апарати,3 инв...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:19  НОВ ОГЛАС

Издавам нова гарсоњера

Се издава гарсоњера за краток или подолг престој на Стара рампа во Ки...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:10Страна 1 од 128

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам