Кисела Вода
                   
439 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ОГЛАС ЗА ПРОДАЖБА НА ЗЕМЈИШТЕ И ВРЕМЕНИ ОБЈЕКТИ

Цементарница УСЈЕ А.Д. Скопје, со седиште на ул.Борис Трајковски 94, ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

23 јун 15:00Промовирано

SE PRODAVA PLAC VO DRACEVO

SE PRODAVA PLAC VO NASELBA DRACEVO NA UL.MALESEVSKA(POPSKA NASELBA) M...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

27 јун 10:39Промовирано

SE PRODAVA PLAC VO DOLNO LISICE

SE PRODAVA PLAC VO DOLNO LISICE 1200 m2, cena 30evra za m2 moze i d...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 12:57Prodavam plac vo nas.Dracevo

Prodavam plac vo nas.Dracevo vo gradezna zona so cista dokumentacija ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 12:35PLAC ZA GRADBA VO CRNICE - A1

Se prodava plac za grabda vo Crnice - A1 so slednive gradezni karakte...


160.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 00:21  НОВ ОГЛАС

Prodavam plac od 500m2

Prodavam plac od 400m2 so gradezna markica so izlez na dve ulici poza...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 19:52plac vo industriska zona Pintija sproti Ohis

Se prodava dva placa so cisti imotni lista kat.parc 544/1 =4551 m2 tr...


45 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
50 €
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 16:30Плац во ДРАЧЕВО

Продавам плац во Населба ДРАЧЕВО. На улица Герника1 на мирна локаци...


19.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 16:06Плац во Драчево

Продавам плац во населба Драчево. Со чист имотен лист! На улица Гер...


19.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 16:06PLAC 2317 M2 DRACEVO NAD GROBISTA

GRADEZEN REON 070/455-596


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 14:23Prodavam plac 4760m2 vo Marino-industriska zona

Prodavam plac 4760m2 vo Marino,pozadi restoran rozenberg vo industris...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:42Plac vo Pintija na mirna lokacija so prekrasen pogled

Se prodavam plac za gradba na kuka so povrsina od 815 m2, so prekrase...


45 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:33Dracevo,gradezno zemjiste

1800m2 gradezno zemjiste vo mesto vikano PESOVCI


9 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 10:08Se prodavaat 2 placa vo nas.Usje

Ima odvod dovod i struja ima dozvola za gradba A1 edinica (10.5m) i s...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 08:52pintija

plac vo pintija pozadi pekara vatasa


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 08:24plac vo okolina na Dracevo

Prodavam plac vo okolina na Dracevo.Placot e na ubava mirna lokacija,...


20 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

29 јун 15:45Plac vo Pintija

Се продава плац во Пинтија, на патот накај Драчево. плацот е погоден ...


55 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

29 јун 14:32Prodavam plac vo Dobri Dol

Prodavam delliv plac na vikendasko mesto vo s. Dobri dol.


30 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

29 јун 12:24Okolcuvanje, Fizicka delba, Premer

Vrsham Okolcuvanje, Fizicka delba i Premer na placevi , nivi i stanbe...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

29 јун 12:04Plac na atraktivna lokacija vo Skopje

Plac od 3400 metra podelen na 2 dela od po 1700 kvadrata vo blizina n...


90 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

29 јун 11:20Livada vo markova reka

Na 200m od varvara ima dva placa ednniot e okulu 1000m2 a drugiot oku...


17 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

29 јун 10:40Se prodava plac

Se prodava plac vo selo Dracevo


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

29 јун 07:41Plac/niva vo n.Dracevo

Se prodava plac/niva na vlez vo n.Dracevo so kvadratura od 1842 m2. P...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

29 јун 06:52Gradezno zemjiste vo industriska zona Pintija

Se prodava gradezno zemjiste vo industriska zona pintija so povrsina ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

28 јун 22:51Se prodava plac vo naselba Dracevo 350 kvadrati

Se prodava plac vo naselba Dracevo 350 kvadrati na ulica Vatasa.tel.0...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

28 јун 15:19Плац во кисела вода1 ТЕФЕРИЧ

Се продава атрактивен плац од 500m2 во близина на ресторан Теферич.Пл...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

28 јун 15:00Placevi Dracevo

Se naogjaat na ul. Malesevska posle novoto osnovno uciliste „ Rajko Z...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

28 јун 00:35Kupuvam niva nad 4000m2-Dracevo.Lisice 3e/m2

Kupuvam zemjodelsko zemjiste Vo atarot na Dracevo.. D.Lisice.. G Lis...


60 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

27 јун 22:54Plac Megu Gorno i Dolno Lisice Vtor red..

Pozadi ,Koprint' na 180 metri od Glavna ulica.. Pogoden za Ind...


17 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
18 €
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

27 јун 21:54Prodavam Iznajmuvam plac na sama ulica Dracevo

Prodavam, Iznajmuvam plac na sama ulica Dracevo prema Batinci na 100m...


100.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

27 јун 20:01Plac vo Dracevo

Se prodava plac na odlicna lokacija vo Dracevo, sproti zeleznickata s...


40 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

27 јун 19:18Се продава плац во Маркова Сушица

Се продава плац во Маркова Сушица 2309м2 на почетокот кај викендицит...


20 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

27 јун 18:13Dracevo plac

plac 2820m2 privatiziran se naoga na prviot vlez na Dracevo pogoden ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

27 јун 10:59SE PRODAVA PLAC VO DRACEVO

SE PRODAVA PLAC VO NASELBA DRACEVO NA UL.MALESEVSKA(POPSKA NASELBA) M...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

27 јун 10:39Плац во Говрлево

Се продава плац во Говрлево место Гребиште


20 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

26 јун 16:06Plac vo pintija

Se prodava 900m2vo pintija Nad skoloto.miroslav070209749


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

26 јун 08:56Niva vo Jurumleri 2050m.

Nivata e 70×30m. Vo vtor red od glavniot pat pred vardar vodostopanst...


20 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

25 јун 14:59Zemja na prekrasno mesto

**Kurija-Negotino** Se prodava zemja vo selo Kurija Negotino 6000m2,...


15.900 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

25 јун 12:59NIVA VO DOLNO LISICE

Se prodava niva 3-ta klasa vo Dolno lisice so povrsina 2152m2, KP-241...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

24 јун 19:20Plac vo naselba Usje

Prodavam plac vo naselba Usje od 367m2 ima asvaltiran pat struja voda...


80 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

24 јун 13:20Prodavam plac vo dolno Sonje na glavna ulica

Prodavam plac vo dolno Sonje prema Ciflik na glavna ulica avtobus sto...


40.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

23 јун 20:48Се продава нива н.Усје место викано дракодол

Се продава нива н.Усје место викано дракодол 1577m2, K.P.1114 цена по...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

23 јун 20:12Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам