Подкатегорија:
                   
76 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Комплет (пластики) шасии за повеќе модели на лаптопи

Продавам комплет (пластики) шасии за повеќе модели на лаптопи Без ...


1 €
или предлог цена
31 мар 23:23НАПОНСКИ КАБЛИ И АДАПТЕРИ

Продавам повеќе видови: напонски кабли за компјутери и ТВ, адаптери...


29 мар 01:28Делови за секаков вид на лаптоп

Се продаваат делови за голем број на преносни уреди (HP, Dell, Apple,...


1 €
или предлог цена
28 мар 20:50Ram memorii za laptop

1. SiliconPower 4GB DDR3 1600mhz - 800 denari 2. Samsung 2GB DDR3 133...


400 МКД
или предлог цена
28 мар 14:29Asus A540S matična so 4gb ram

Asus A540S matična so 4gb ram


1.200 МКД
или предлог цена
28 мар 12:26Dell Mobilen adapteri type C

DELL Мобилен адаптер DA310 со USB-C до HDMI, DisplayPort, VGA, етерне...


3.500 МКД
или предлог цена
27 мар 12:15Kupuvam baterija za DELL LATITUDE D630

Kupuvam baterija za laptop dell latitude d630, polovna ispravna ili n...


100 €
или предлог цена
16 мар 12:04Prodavam DDR3 4 GB

Prodavam DDR3 za laptopi, site brzini, razni Cena 4GB od 500 dena...


500 МКД
или предлог цена
11 мар 16:59Displej 14" slim led 30 pin

Displej 14" slim led 30 pin poloven Model N140BGE-E43


3.000 МКД
или предлог цена
11 мар 09:3018.4" LAPTOP LCD SCREEN

ACER ASPIRE 8930G 18.4" LAPTOP LCD SCREEN Pasuva i na drugi laptopi


1.700 МКД
или предлог цена
10 мар 17:22Grafički karti za laptopi Nvidia Geforce 9600M i 9700M

1. NVIDIA Geforce 9600M GT MXM II DDR2 1GB VG.9PG06.009 VGA Card 2....


1.500 МКД
или предлог цена
10 мар 17:18USB-C Type HDMI Adapter za Laptop

USB-C Type Adapter za Laptop


08 мар 13:05Polnac za laptop_nov

Nov zemen po greska


1.000 МКД
или предлог цена
05 мар 11:56KUPUVAM ekran za laptop 13.3 inchi 40pin

KUPUVAM ekran za laptop 13.3 inchi 40pin ispraven poloven ili nov.


1 €
или предлог цена
03 мар 12:55Wi-Fi card Lenovo 01AX712 Realtek RTL8822BE 802.11AC BT 4.2

Се продава 100% исправна оригинална Wi-Fi картица од RealTek RTL8822B...


1.000 МКД
или предлог цена
28 фев 18:56Hewlett-Packard (HP) PA-1231-66HH - 230W 19.5V 11.8A

Hewlett-Packard (HP) PA-1231-66HH - 230W 19.5V 11.8A


2.500 МКД
или предлог цена
23 фев 11:09Maticna za Lenovo G50-30

Maticna za Lenovo G5030 N2840 Intel Celeron N2840 2.16GHz 2GB DDR3L


2.000 МКД
или предлог цена
11 фев 07:26RAM MEMORY 2GB

ram memorija za laptop 2gb ddr2 2Rx8 SAMSUNG


600 МКД
или предлог цена
07 фев 03:54Apple Macbook Air A1466 i A1369 Baterii

Novi baterii A1405 / A1496 kompatibilni so Macbook Air A1466 i A1369 ...


3.500 МКД
или предлог цена
07 јан 18:21Drzaci za display Hp G6 (sarki -baglami)

Se prodavaat novi neupotrebuvani drzaci za lcd display za HP 250 G6 ,...


1 €
или предлог цена
28 дек 08:57Laptop Swiss Bag

Until 17 inch


20 €
или предлог цена
27 дек 08:43Hewlett-Packard (HP) PA-1231-66HH - 230W 19.5V 11.8A

Hewlett-Packard (HP) PA-1231-66HH - 230W 19.5V 11.8A


2.500 МКД
или предлог цена
25 дек 10:0815.6" slim led HD displej 30 pin

15.6" slim led HD displej 30 pin


3.000 МКД
или предлог цена
19 дек 18:02DVD-RW za Laptop

Se prodavaat polovni DVD chitaci za Laptop marka HP, ispravni Napome...


300 МКД
или предлог цена
30 ное 03:00Ram memorii DDR3 (SODIMM)

Se prodavaat polovni ispravni provereni ram memorii za laptop DDR3 (S...


250 МКД
или предлог цена
30 ное 02:55Slim led HD displej 14" 30 i 40 pin

Slim led HD displej 14" 30 i 40 pin


3.000 МКД
или предлог цена
29 ное 10:33Slim led displej 13.3" PW133X56-105-0301 Full hd

PW133X56-105-0301 PW133X56 105 0301 LCD Screen LED Display Matrix 13....


3.200 МКД
или предлог цена
13 ное 22:24Dell AC Adapter - 240-Watt

Dell AC Adapter - 240-Watt with 6 ft Power Cord Compatible Models: ...


4.200 МКД
или предлог цена
04 ное 18:51EKRAN ZA HP DV7 17.3 FHD

EKRAN ZA HP DV7 17.3 FHD MOZE I KOMPLET CORE I7 QM 4GB RAM 250 HDD WI...


6.000 €
или предлог цена
02 ное 10:38Tastatura& Mouse Logi K800- MX Master 2S

Logitech K800 Wireless Illuminated Keyboard Mouse Logi Master MX 2S ...


4.500 МКД
или предлог цена
24 окт 09:53HP Notebook - 17-x131nf i5-7200u maticna

HP Notebook - 17-x131nf maticna Microprocessor Intel® Core™ i5-7200...


5.000 МКД
или предлог цена
21 окт 12:11Maticna za Asus X555CC i3-3217U NVIDIA GeForce GT 720M

Maticna za Asus X555CC i3-3217U NVIDIA GeForce GT 720M bez hladnjak i...


1.500 МКД
или предлог цена
01 сеп 21:32Adapter Dell Slim 130WAT

Ac Dell slim 130 Wat za Laptop Dell Inspiron 13 7347, 13 7348 Dell P...


3.500 МКД
или предлог цена
26 авг 00:05Slim led HD displej 15.6" 40 pin

Slim led HD displej 15.6" 40 pin


2.800 МКД
или предлог цена
17 авг 19:07Procesor Pentium 2.8 Ghz

Prodavam poloven procesor za laptop Pentium 2.8 Ghz


400 МКД
или предлог цена
12 авг 12:28Маски и пластики за Лаптопи

Имаме голем избор на секакви маски за Лаптопи. Разни видови на де...


100 МКД
или предлог цена
27 јул 16:25Процесори за Лаптоп

Голем избор на процесори за лаптоп Но имаме и разни видови на дело...


50 МКД
или предлог цена
26 јул 07:40RAM SODIMM - Сите видови

Продажба на сите видови на РАМ мемории за Лаптопи, Нови и Половни. ...


100 МКД
или предлог цена
26 јул 07:37Полначи / Адаптери за сите Лаптопи

Нови и половни полначи / адаптери за Лаптопи но и за други уреди. Ист...


26 јул 07:26Orginalen adapter za Acer 19V 7.1A 135W

Orginalen adapter za Acer 19V 7.1A 135W


1.600 МКД
или предлог цена
11 јул 08:11Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам