Долнени
                   
363 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vw touran 2.0tdi 170ks 6brzini

Registriran Zelen karton Euro kuka 4 novi gumi m/s Klimatronik T...


4.300 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 16:56Prodavam Golf 1.6 tdi

Prodavam golf 6 tdi. Dobro socuvan Proizveden 2011 na kniska Serv...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 15:20Golf 5 1.9 TDI

Се продава голф 5 1.9 105кс во одлична состојба и регистриран до авгу...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 13:29Se prodava mercedes e220

Se prodava mercedes e220 2010god avangard mozi zamena.inf.070569719


11.500 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 13:24Golf 6 2.0 TDI 110 KS

Golf 6 2.0tdi 110ks Komplet servis novi gumi Voziloto poseduva mno...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 10:28Audi a3

Proizvedena: 2006 Godina🇨🇭 KM 205000km Motor: 2.0 103kw -Klima (...


5.500 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Вчера 18:43BMW X5

🇨🇭🇨🇭Napraven Kompleten Servis Registriran i Zelen Karton Cela God...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Вчера 13:42AUDI A6 3.0 TDI S-TRONIC AUTOMATIC

A udi a6 3.0 Tdi 2012 uvoz ch 🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭 kolata e s...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

22 сеп 21:14BMW F10 525 2011 3.0 MOTOR

❗BMW F10 525d 2011god 3.0d 204ks ✅Multimedia System ✅Централно ...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

22 сеп 21:14Seat ibiza 1.4 tdi

Seat ibiza 1.4 tdi 59 kw disel registrirana novi gumi komplet servi...


4.000 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

22 сеп 20:18VW Sharan NA DELOVI

VW Sharan na delovi 072208300


5 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

22 сеп 13:24DELOVI ZA VW SHARAN 1.9TDI 2005GOD

DELOVI ZA VW SHARAN 1.9TDI 85kw automatik 2005godina 072208300


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

22 сеп 13:24DELOVI ZA AUDI A4 1.9TDI 2000GOD

DELOVI ZA AUDI A4 1.9TDI 110konji 2000GOD. GI IMA SITE DELOVI 07...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

22 сеп 13:24Delovi za Citroen Berlingo 2.0 HDI 2002god.

Delovi za Citroen Berlingo 2.0 HDI 2002 godina. 072208300


5 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

22 сеп 13:24VW Sharan NA DELOVI

VW Sharan 2002 na delovi 072208300


5 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

22 сеп 13:23Passat B6 2005

Prodavam socuvan Passat B6 Proizveden 2005 godina, registriran do av...


4.500 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

22 сеп 11:43FORD FOCUS 1.6 TDCI 2006G FUL REG

FORD FOCUS 1.6 TDCI 110KS 2006G FUL REGISTRIRANA MOB:078 761 575


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

22 сеп 09:25EOS

Golem servis registriran cela godi a


6 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

22 сеп 07:31Peugeot 207 CC

Se prodava peugeot 207 CC 1.6 diesel uvezena od ch 110 ks kolata e vo...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

22 сеп 07:17Subaru Forester 4x4

Se prodava subaru forester 2.0 disel uvezen od ch redovno servisiran ...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

22 сеп 07:17Mercedes c200cdi 2000god reg do februari 2023 klima ispravna

Dajte ponuda zamena ili kess 076894881


1.500 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

21 сеп 14:47Bmw 530d 2004god pali vozi motor menuvac top

Ponudete zamena ili kess 076894881


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

21 сеп 14:47GOLF 6 1.6 TDI 77KW FUL OPTION -11

Golf 6 1.6 Tdi 77kw 105ks 2011god 168.000km Navigation Tempomat bord...


7.500 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

20 сеп 20:29Passat B6 2007

Passat b6 2.0 16v 2007 god,,


123 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

20 сеп 11:36GOLF 5 PLUS

🔝 Se prodava GOLF V plus vo odlicna sostojba uvezen od CH ‼️🇨🇭🔝 ...


4.650 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

20 сеп 08:52VW GOLF 7 2.0TDI (4X4) HIGHLINE

Vw golf 7 2.0 (150k.s) FULL Oprema 6 brzini Webasto so daljinsko ...


13.500 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

18 сеп 09:49Passat 1.9tdi 101ks reg do februari 2023 ponudete zamena

Dajte ponuda passatot e so full oprema klima esp zatemneti stakla so ...


1.800 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

18 сеп 08:24Audi a3 2.0

Proizvedena: 2006 Godina🇨🇭 KM 205000km Motor: 2.0 103kw -Klima (...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

17 сеп 18:12Golf 5 Conpact

Se prodava golf 5 karavan Conpakt. Registriran do 2022 12 mesec, nov...


5.000 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

17 сеп 15:24VW GOLF 7 2.0TDI (4X4) HIGHLINE

Vw golf 7 2.0 (150k.s) FULL Oprema 6 brzini Webasto so daljinsko ...


13.500 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

16 сеп 14:09Ford Tourneo

Ford Tourneo - Conect - 2008 god - 1.8 Dizel - 90 ks - so 4 novi gi...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

13 сеп 15:03FIAT GRANDE PUNTO 1.4TURBO!!!

☎️071-746-608☎️❗❗❗ ☑️FIAT PUNTO 16v 1.4 T-JET!!! ☑️SPORT ☑️88KW/1...


3.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.700 €
Долнени / Прилеп

Автомобили

12 сеп 16:13Audi a3

Proizvedena: 2006 Godina🇨🇭 KM 205000km Motor: 2.0 103kw -Klima (...


5.500 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

12 сеп 15:53Fiat 500

Se prodava fiat 500 1.3MultiJet 55kw 75ks Registriran servisiran novi...


48 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

12 сеп 11:57Vw golf plus 2.0 tdi 2006 voziloto e kako novo

Voziloto e ocuvano maxsimalno dojdete uverete se bez dodatni vlozuva...


4.900 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

11 сеп 16:06Toyota ayego

Toyota ayego dizel klima za povise info 070308106


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

09 сеп 21:43Golf 6 1.6tdi 105ks NOV UVOZ

Golf 6 1.6tdi 105ks 2011/10Godinaa Komplet serviss Novi diskovi...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

08 сеп 01:21ML 250 2013 cdi

Registriran servisiran novi glanc gumi Ful oprema Automatik menuv...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

04 сеп 14:25Ford S Max

Ford S Max 2.0 DIZEL Kolata e donesena od ch so vozenje pred 2meseci ...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

04 сеп 09:26Zastava 1300 78 god

Koliceton e generalka sevis naprajeno na motor strana i drugi sitnici...


1.500 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

02 сеп 13:38Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам