Долнени
                   
40 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Daf 105.410 defekt motor 2007

Prodavam daf 105.410 2007 godina reg do 4 mesec 2023 god defekt motor...


1 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

22 сеп 20:43Iveco 2.5 Turbo kamion kombe

Se prodava iveco 2.5 Turbo proizvedeno 1999 god mn dobro socuvano reg...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

18 сеп 10:05Man TGA

Se prodava Man kiper 26 460 TGA 2004god KIPER SO KLIMA DAMPERSKI S...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

12 сеп 11:57Man kiper

Se prodava Man kipef 26 460 TGA 2004god So klima Registriran ser...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

12 сеп 11:57Sprinter 511 2008 god

Kamjonceto moze i odelno rampa sanduk i samo kamijonce ce bes sanduk ...


9.999 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

10 сеп 09:08Man 8.180 7.2 2009 god

Man 8.180 7.2 dolzina na sandak na jastuci vebasto greejne kamera za ...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

01 сеп 20:51Daf 45.220 7.2 2008 god

Se prodava Daf 45.220 2008 god Reg do 12 mesec novi akumulatori baz...


10.500 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

01 сеп 20:51FORD TRANSIT ORGINALNO VLECNO VOZILO SLEP TRANZIT

Ford Transit 2.2 Tdci 2010g orginalno slep vozilo So dolzina na plat...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

20 авг 19:09IVECO EUROCARGO 2007/75/C/180

Kaminot e donesen od Germanija so platena carina voziloto e na Lice ....


7.500 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

18 авг 14:34Furgon od mercedes i fort

Dolzina 430 220 230 srugit 360 220 230 2008 god


12 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

30 јул 09:47menjac za man 8-163 1991

Klasicen 5+1 ,god 1991


500 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

06 јул 12:06Kuka

Izvadena ot man


170 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

06 јул 12:05iveco

prodavam iveco ladnjaca sega uvezen od 2010 g plateni site davacki do...


10.000 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

29 јун 22:11Prodavam kamion Mercedes 406

Registriran do 05.2023, ispraven kompletno, dobri gumi Proizveden 19...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

20 јун 21:01Tam T75 za delovi

Za delovi... Info 070 517 007


25 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

15 јун 15:05Ford kamijon duplak

Se prodava L350 model 2008godina So 7sedista plus tovar 3.30 So...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

09 мај 13:43sprinter

prodavam kiper sprinter 2001 godina vo ispravna sostojba


9.000 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

28 апр 15:05CISTAC ZA SNEG

3 TEL 071222007


2.000 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

03 апр 07:27Ford tranzit

Ford tranzit 2.4 2008 duplak 075691852


1.234 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

23 мар 12:29Ford

Ford tranzit 2.4 2008 god duplak registriran na mk tel 075 691 852


1.234 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

14 мар 16:58MERCEDES 608 SO. C KATEGORIJA

Vo odlicna sostojba


3.300 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

29 јан 11:00Се Продава Tam 130T Yugo 55 IMT 533

Се Продава Tam 130T Yugo 55 IMT 533 во одлична состојба за повеќе и...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

03 јан 11:53Се Продава Tam 130T Yugo 55 IMT 533

Се продава там 130т yugo 55 imt 533 во одлична состојба за повеќе...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

03 јан 11:39Ford Transit Tranzit 2.4 duplak 116ks 85kw sprinter boxer t5

Kamionce master tdci dizel 2007g so 6brzini so klima el stakla el ret...


7 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

15 дек 18:02Emulator za Daf 105.410

nov ne upotreben


1.500 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

14 дек 07:08Kamion MERCEDES 406

Se prodava kamion Mercedes 406 1974 godina, registriran,motorot e vo ...


1 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

06 ное 13:28Tam 2001 za delovi

Za delovi sve sho vi treba. 075 876 284


50 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

02 ное 11:16Mercedes actros 1846 2002god retarder klima

Mercedes actros 1846 2002 god so retarder klima kiper pumpa Prikolk...


10.000 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

11 окт 21:30TAM

Se prodava TAM 80 T50 Godina na proizvodstvo 1989 godina vo odlicna s...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

04 мај 15:54Tam 2001 za delovi

Ispraven motor mejnac deferencijal Info 075 876 284


25 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

01 апр 11:48Tam 90

Se prodavat tam 90 Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

31 јан 21:01Mercedes 608 ekstra sostojba

Kamjonot e vo mnogu dobra sostojba registriran cela godina site 6 gum...


3.000 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

12 јан 13:10Bandas felga 16ka za passat shaan seat falaxy alhambra leon

Bandas 16ka dobar moze i po kargo 072-613-086


20 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

02 фев 16:14Bandas 15ka za bmw 530 535 520 525 530d 535d 520d 525d

Bandas 15ka so se gumi za bmw 530 535 520 525 i drugi bandasot e alam...


80 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

02 фев 16:11Ford transit tranzit tovarno 6 brzini 07 duplak

Ford transit 2.4 6brzini 2007g 85kw 116ks 6gumi novi dupli kolca 8pa...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

28 јан 17:52Zastava 615 Omce

Omceto e registrirano do septemvri pali vozi e samo motorot nesto tro...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

21 окт 13:12Kupuvam otkupuvam korita stari ot kamen moze i zameni

Otkupuvam korita ot kamen ponudete da se zdravi bes puknatini 0726130...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

10 окт 00:53Omce

Se prodava omce dobroet koska se dava eftino po kijtno rigistirano za...


1 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

26 сеп 09:23Prodavam tam

Prodavam tam 80t5 vo ispravna sostojba. Baraj na ovoj. Broj078417201 ...


1.300 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

11 сеп 19:17Prodavam tam

Prodavam delovi za tam 75. Barajte na ovoj br078417201. 077553668


6 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

11 сеп 19:17Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам