Подкатегорија:
                   
29 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VILUSKAR VALJAK

Doneseni od germanija tel dino071330007Adis071222007


Вчера 10:54VILUSKAR VALJAK

Doneseni od germanija tel 071330007 071222007 Valjak 3 ton - 6 500 ...


Вчера 10:54JCB 3CX 2017 GOD

JCB 3CX 2017 GOD 68.6 KW Klima Webasto Brza spojka Viluski za ...


55.000 €
или предлог цена
22 сеп 20:19Jcb 3 cx 111

Skip jcb vo ispravna sostojba so teleskopska raka


1 €
или предлог цена
22 сеп 20:18Valjak DYNAPAC 2002 GOD

Valjak DYNAPAC 3200 kg Dupli vibracii 2002 godina Deutz motor...


9.000 €
или предлог цена
22 сеп 20:18VILUSKAR LEVO DESNO SIRI VILJUSKI I VRTI

Ekstra sostojba


22 сеп 07:30Bomag Valjak

Se peodava Bomag valjak. Donesen od CH


1.750 €
или предлог цена
21 сеп 21:20Masina za glazura i ford transit kombe komplet

Se prodava masina za glazura iber cuk marka Brikman mn dobro socuvana...


1 €
или предлог цена
23 авг 12:01Libher 312 A

Bager vo bez prekorna sostojba So 5000 sati.


3 €
или предлог цена
11 авг 14:07Vrsime uslugi so valjaj 3 tonski

Vibrci na dva valjaci sirina na istite 120 cm


12 €
или предлог цена
11 авг 14:06Valjak bomg

Bomag donesen od ch 3 tonski 1995


69.999 €
или предлог цена
08 авг 21:25Dumper

Uvezen od ch 2 kubici sandak dizel 2 cilindri


30 јул 09:47GRADEZNI MATERIJALI

Salofki 2m 24eu


24 €
или предлог цена
29 јун 17:41Vrsime uslugi so valjaj 3 tonski

Tri tonski so vibrci na dvata valjaci sirina 120 cm prilep i okolina ...


12 €
или предлог цена
06 јун 10:31Caterpillar 428

Возилото е во одлична состојба - Корпа со отворање - 4 х 4 - Теле...


По Договор
или предлог цена
01 мар 07:50GRADEZNI MASINI

Se prodava site vidovi na bageri od 1.5 t do 24 t, Liebherr, Caterpil...


1 €
или предлог цена
26 мар 13:00VILUSKAR LUGLI 60 C - 1991

Se prodava viluskar Lugli 60 C, 1991 godina, 8500kg


19 мар 10:06FAI 595 S - 1997

Se prodava Fai 595 S, 1997 godina, 6000 sati so korpa na otvorajne.


1 €
или предлог цена
18 мар 14:58MERLO ROTO 33.16 KS - 2002

Se prodava Merlo Roto 33.16 KS, 2002 godina, 4100 sati, komplet so vi...


1 €
или предлог цена
17 мар 13:45Agregat za struja

Agregat za struja. Vo dolicna sostojba so 4klipen motor perkis.


3.000 €
или предлог цена
16 мар 19:09BOMAG BW 174 AD - 2001

Se prodava Bomag BW 174 AD, 2001 godina, 8500 sati. EURO GRADBA ASAN...


1 €
или предлог цена
16 мар 15:16DIGALKI

Se prodava digalki 16m,12m,10m. EURO GRADBA ASANOSKI Za info 070634...


1 €
или предлог цена
16 мар 14:56KOMATSU PC50MR-2 - 2005

Se prodava Komatsu PC 50MR-2, 2005 godina, 8000 rabotni sati, 5400kg....


1 €
или предлог цена
14 мар 14:38JCB 8018CTS - 2013

Se prodava Jcb 8018cts, 2013 godina, 1500 rabotni sati, 1700kg. Za i...


1 €
или предлог цена
14 мар 14:32KOMATSU PC15R-8 - 1999

Se prodava Komatsu PC15R-8, 1999 godina, 1500kg. EURO GRADBA ASANOSK...


1 €
или предлог цена
14 мар 14:26HYUNDAI 35Z-7A - 2011

Se prodava Hyundai 35Z-7A, 2011 godina,5400 rabotni sati, 3650kg. Za...


14 мар 14:16BOBCAT 334 - 2006

Se prodava Bobcat 344, 2006 godina, 3100 rabotni sati, 3400kg. Za in...


14 мар 14:09CATERPILLAR 312BL - 2001

Se prodava CAT 312BL,2001 godina, 4300 rabotni sati,15.000kg vo odlic...


14 мар 14:00JCB 530-120 - 1995

Se prodava teleskop JCB 530-120, 1995 godina, 8300 rabotni sati.


1 €
или предлог цена
14 мар 13:53Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам