507 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nikkor Z 24-50 f/4-6.3 објектив

Продавам NIKKOR Z 24-50mm f/4-6.3 објектив. Цена: 21.000, 00 ден. Пр...


21.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:21Grudnig pojacalo klasa ab

Connection Possibilities for phono, CD, DSR/AUX, tape (in and out), D...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:132.1 zvucnici logitech 10 inci

Samodelski po tocna presmetka napraveni dva sateliti koi rabotat od 5...


6.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:13AVTO RADIO BLUETOOTH - RADIO ZA KOLA SO BLUTUT

RADIA ZA VO KOLA, NOVI NEOTPAKOVANI !!! IMA PODDRSKA ZA USB,SD CAR...


899 МКД
или предлог цена
Денес 08:41Provereno najdobrite GPS navigacii iGO 2022 godina

🌏iGO Primo My way 2022 🛣GPS НАВИГАЦИЈА за🚛 Камиони 🚗Автомобили🚃 ...


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

GPS уреди

Денес 07:15Kamera

Wir fi Kamera Nova Cena 3000denari


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 06:37  НОВ ОГЛАС

Canon EOS 1100d

Prodavam Fotoapparat Canon eos 1100d Cena 170evra so memorial kartica...


170 €
или предлог цена
Денес 06:34  НОВ ОГЛАС

Se prodavaat 4 foto aparati

kako novi : zenit , smena 8 , jasika i everflash ispravni


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

Денес 01:15Sateliti Quadro

40W 250Hz-20kHz 8 ohm


60 €
или предлог цена
Денес 01:00Dalecinsko Quadro HT-500

ispravno i zacuvano


700 МКД
или предлог цена
Прилеп

Далинси

Денес 00:59ZVUČNICI OD POZNATI FIRMI

Zvučnici od poznati firmi so germansko proizvodstvo so vrven kvalitet


109 €
или предлог цена
Вчера 15:49Panasonic DVD Home Theater SA-HT 535

Се продава речиси ич некористен DVD surround Hi-Fi Home Theater sound...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:20Sony PlayStation 2 PS2 CIPOVAN SO 14 IGRI

Ispraven i vo odlicna sostojba Sony PlayStation 2 slim silver, cipova...


2.700 МКД
или предлог цена
Вчера 13:12drzaci za televizori

novi drzaci za tv -metalni drzaci za tv od 14"-42" 300 denari od 26"...


300 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 10:20SONY WIRELESS SLUSALICI

Bez zicni slusalici novi ne otpakunani proizveduva mnogu visok kvalit...


3.000 МКД
или предлог цена
29 јун 22:10Pojacalo Yamaha Ax 870

Pojacaloto e dobro ocuvano komplet ispravno mozi da se proba


350 €
или предлог цена
29 јун 22:09CERVINV VEGA AT 80

Zvicnicite se od prv gazda fabrika kako novi ne cacnati fabrika koris...


750 €
или предлог цена
29 јун 22:08Pioneer eqvilajzrt gr331

Pioneer equljuajzer dobro ocuvan vintage japan


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
29 јун 22:08KENWOD eqvilajzer I TECHNIICG

Odlicno ocuvani vintade serii japan visoka klasa


200 €
или предлог цена
29 јун 22:08Lg dvd i lg pler

Odlicna sostojba


2.000 МКД
или предлог цена
29 јун 16:20Televizor CRT - NEO

Super televizor ispraven koristen vo decka komplet so dajlinsko Gr...


3.000 МКД
или предлог цена
29 јун 12:30Technics - Tehniks Pojacalo so radio CD i Dek

Tehnikso e vo top sostojba 500 w so 4 izlezi za zvucnici a so nego ...


19.000 МКД
или предлог цена
29 јун 12:30Denon dra-700ae stereo resiver- top!!!

Prosavam stereo resiver Denon dra 700ae vo odlicna sostojba. 2x80 w


7.000 МКД
или предлог цена
29 јун 11:28Denon dra 700ae stereo resiver. Top!!!

Denon dra 700ae stereo resiver vo odlicna sostojba. 2x80 w


7.000 МКД
или предлог цена
29 јун 11:28DRON DJI Phantom 3 Standard 2.7K

Се продава дрон DJI Phantom 3 Standard 2.7K, со торбичка, една батери...


110 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
130 €
Прилеп

Дрон камери

29 јун 08:09TELESKOP CELESTRON NEXSTAR 90GT REFRACTOR COMPUTERIZED

PRODAVAM TELESKOP CELESTRON NEXSTAR 90GT REFRACTOR COMPUTERIZED, NOV ...


38.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

29 јун 05:24Play station 4 ps4

Drzac za ps i polnac za kontroleri-1500den Fifaa samo komplet- 2000...


250 €
или предлог цена
28 јун 15:15Pioneer DEH-405 VW Pink Floyd Edition

Apsolutno odlicna sostojba.


1.000 МКД
или предлог цена
28 јун 12:09Xbox 360 Wireless Controler

Ispravni Xbox 360 Wireless Controlleri


1.000 МКД
или предлог цена
28 јун 00:53Android 11 TV Box, 4/64 Gb, Amlogic S905X4, 1000 Mbps, 8К

Најновиот и најјакиот модел на ТВ бокс. Го поседува најбрзиот процесо...


4.500 МКД
или предлог цена
27 јун 15:19AUDIO Convertor - DIGITAL to ANALOG - D/A konvertor

Аудио конверторот има влез: оптички или коаксиален аудио приклучок.


500 МКД
или предлог цена
27 јун 15:181080P PTZ Wi-Fi IP камера за надзор, водоотпорна, надворешна

Моментално најпродаваните 2MP и 3MP камера за надзор,со 1на година пи...


1 МКД
или предлог цена
27 јун 14:141080P PTZ Wi-Fi IP камера, камери , kamera, kameri, camera

Моментално најпродаваните 2MP и 3MP камера за надзор, со 1на година п...


1 МКД
или предлог цена
27 јун 14:14KENWOOD KDC-W4537UAY, 4X50W,CD, MP3, USB

APSOLUTNO VO ODLICNA SOSTOJBA KOMLETNO VO ISPRAVNA SOSTOJBASO NEGOVO ...


2.000 МКД
или предлог цена
27 јун 13:00Nikon D3300

Vo odlicna sostojba malce koristen so okolu 7000 sliki So objektiv 18...


16.000 МКД
или предлог цена
27 јун 10:38GPS satelitski NAVIGACII za KAMION AVTO BUS TAXI

🌏iGO Primo 2022 🛣GPS НАВИГАЦИЈА за🚛 Камиони 🚗Автомобили🚃 Автобу...


5.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

GPS уреди

27 јун 07:35Xbox Classic

Ispraven Xbox classic so odlicen laser, zaedno so Edna orginalna igra...


2.000 МКД
или предлог цена
26 јун 11:29Sony Playstation 2 Ps2 cipuvan

Sony PlayStation 2 slim , cipuvan na memoriska kartica so USB od 32GB...


2.500 МКД
или предлог цена
26 јун 07:43Sony PlayStation 1 PS1 cipovan so 15 igri

Sony PlayStation 1 PS1 cipovan so 15 igri ,dva kontrleri, memoricka k...


1.700 МКД
или предлог цена
26 јун 07:43Xbox Classic - Xbox Original

Xbox Classic so racka i edna orginalna igra i site potrebni kabli vo ...


1.600 МКД
или предлог цена
26 јун 07:43Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам