Прилеп
                           
1092 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Земјиште за деловен простор

Се продава деловен простор со површина 750м² во ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП на...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:47Атрактивен плац за градење

Се бара инвеститор за градба на објект, за плац во близина на градинк...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:38Se izdava stan vo centarot na prilep

Se izdava stan vo centarot na prilep. Stanot e kompletno namesten, i...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 13:00Se prodava Plac 2500m2

Se prodava i IZDAVA Plac 0d 2600m2na izlezot od gradot odma do poran...


20 €
или предлог цена
Денес 12:59Se prodava gradezen plac od 3666 m2 vo Prilep

Се продава градежен плац - градежно неизградено земјиште од 3666 м2 к...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:54Dukan, Magacin, deloven prostor

Se prodava ili iznajmuva, lokacija na 5km od prilep na glavniot pat p...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Денес 12:38Iznajmuvam deloven prostor vo Prilep 22 m 2 cena 2000 den

Iznajmuvam deloven prostor vo Prilep 22 m na ul. Kiro Kjososki br 4. ...


2.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Денес 12:26  НОВ ОГЛАС

СЕ ИЗДАВА

Se izdava deloven objekt 700 kvadrati na dve nivoa .Moze i samo prize...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Денес 12:13Se prodava NIVA

Se prodava niva od 5500m2 vo mesto vikano Sarika. Nivata e so komple...


1.111 €
или предлог цена
Денес 12:01Се продава две парцели во индустриска зона

Се продава две парцели во индустриска зона после кривината кај слада...


1 МКД
или предлог цена
Денес 11:24Се продава куќа во центарот на Прилеп

Се продава куќа во центарот на Прилеп, на ул. Илка Присаѓанка бр. 36,...


50.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 11:21Се продаваат градежни земјишта

Се продаваат следниве градежни земјишта 1. Градежно земјиште на ул...


1 €
или предлог цена
Денес 11:21SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka na ubava lokacija solidno odrzana po cena od ednosobe...


39.900 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 11:14  НОВ ОГЛАС

Se prodava kuka

Kukata se najduva vo blizina na kristal palas kukata ima dnevna ,k...


28.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 10:28Dukan vo centarot

Se prodava dukan pokraj reka vo centarot na prilep na dva kata i eden...


140.000 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Денес 10:26Hala nasproti institut

Se prodava ili izdava hala na izlezot od prilep na patot za makedonsk...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:26Se prodava kuka na Varos kaj meanite

Kukata e pogodna za deloven prostor e na glavniot pat


17.900 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 10:15se izdava stan

Se izdava nov stan odma nasproti Univerzalna sala kaj gimnazijata.Se ...


250 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 10:15se prodava stan

se prodava stan na ubava lokacija.64m2 vnatresna povrsina,12 m2 tera...


40.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 10:15SE PRODAVA KUKA

Se prodava dvospratna kuka kompletno renovirana i domakinski odrzuvan...


59.900 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 10:15Се издава Објект 400м2 во Фабрика Билјана

078-304-113 Објектот е во одлична состојба и е погоден за секаква нам...


1 €
или предлог цена
Денес 09:31Се продава КУЌА во ПРИЛЕП

Се продава куќа на 2 спрата, со 4 опремени спални соби, со два салони...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 09:28NIVA LIVADA LENISTE

6 e kvadrat


6 €
или предлог цена
Денес 09:28Се издава деловен простор од 93м2 во строгиот центар

Се издава деловен простор од 93м2 во строгиот центар на самиот плошта...


1 €
или предлог цена
Денес 09:27Magacin - Deloven prostor - Centr.Gradsko Podracje

Se prodava magacin/deloven prostor so 295 m2 vo centralno gradsko pod...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Магацини

Денес 08:57Se prodava kuka pecena cigla so golem dvor

Se prodava kujka stara gradba so pecena cigla,kukjata se sostoi od 2 ...


77.696.002 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 08:45Deloven prostor

Se izdava prodava deloven prostor plus (plac do objektot so moznost z...


1 €
или предлог цена
Денес 08:15Se prodava kukja vo Prilep

Se prodava kukja vo Prilep, prizemje + kat vkupno 200m2, podrum 100m2...


199.999 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 08:13SE PRODAVA KUKA SO DUJCAN

se prodava kuka na dva sprata sekoj sprat po 87 kvadrati zaedno so du...


37 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 05:49kuka.kujca.

kuka.stan mozi iznajmuvamje za magacin


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 00:14Дуќан!!!

Се издава дуќан ,нова градба во строг центар веднаш зад новиот Тине...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Вчера 22:32SE PRODAVA HITNO

Hitno se prodava kuka vo valandovo.Cena povolna Za informacii zvo ete...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 22:25  НОВ ОГЛАС

Se prodava niva 3 dekari

Катастарска општина:Варош Место викано/улица :Гладно поле


2.850 €
или предлог цена
Вчера 22:16  НОВ ОГЛАС

Се продава куќа во населба Ѓогдере на ул. „Пере Темелкоски“

Се продава куќа во населба Ѓогдере на ул. „Пере Темелкоски“ 42 во При...


47.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 21:28kupuvam vikendica ili plac vo PLETVAR

kupuvam vikendica ili plac vo s.Pletvar ili okolinata. Informacii na ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

Вчера 21:16NIVA KAJ SOCIJALNITE BARAKI

Se prodava niva vo mesto vikano Padarnica, KP 1753 KO Varosh vo Prile...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:17GRADEZNO ZEMJISHTE

Se prodaat dve parceli so KP 5120/1 i 5120/3 vo Varosh na ul.Borka Lo...


10.000 €
или предлог цена
Вчера 20:17PLAC VO INDUSTRISKA ZONA

Se prodava plac vo idustriska zona pred fabrikata za lim na Krushevsk...


31.000 €
или предлог цена
Вчера 20:17PRODAVAM VIKEND KUKJA - TOP LOKACIJA

Se prodava vikend kukja vo odlicna sostojba, namestena komplet na mno...


17.900 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

Вчера 19:09Се продава куќа

Се продава веднаш вселива куќа на одлична локација во строгиот центар...


43.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 18:18Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам