335 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Атрактивен плац за градење

Се бара инвеститор за градба на објект, за плац во близина на градинк...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:38Se prodava Plac 2500m2

Se prodava i IZDAVA Plac 0d 2600m2na izlezot od gradot odma do poran...


20 €
или предлог цена
Денес 12:59Se prodava gradezen plac od 3666 m2 vo Prilep

Се продава градежен плац - градежно неизградено земјиште од 3666 м2 к...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:54Se prodava NIVA

Se prodava niva od 5500m2 vo mesto vikano Sarika. Nivata e so komple...


1.111 €
или предлог цена
Денес 12:01Се продава две парцели во индустриска зона

Се продава две парцели во индустриска зона после кривината кај слада...


1 МКД
или предлог цена
Денес 11:24Се продаваат градежни земјишта

Се продаваат следниве градежни земјишта 1. Градежно земјиште на ул...


1 €
или предлог цена
Денес 11:21NIVA LIVADA LENISTE

6 e kvadrat


6 €
или предлог цена
Денес 09:28Se prodava niva 3 dekari

Катастарска општина:Варош Место викано/улица :Гладно поле


2.850 €
или предлог цена
Вчера 22:16  НОВ ОГЛАС

NIVA KAJ SOCIJALNITE BARAKI

Se prodava niva vo mesto vikano Padarnica, KP 1753 KO Varosh vo Prile...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:17GRADEZNO ZEMJISHTE

Se prodaat dve parceli so KP 5120/1 i 5120/3 vo Varosh na ul.Borka Lo...


10.000 €
или предлог цена
Вчера 20:17PLAC VO INDUSTRISKA ZONA

Se prodava plac vo idustriska zona pred fabrikata za lim na Krushevsk...


31.000 €
или предлог цена
Вчера 20:17Нива 2 декари

Се издава нива под кирија 2 декари Варош под сушални со сопствена шах...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:23Плац 2200m2 граничи со Пивара

Плац 2200m2 граничи со Пивара, под тениските игралишта Прилеп


1 €
или предлог цена
Вчера 11:13Се продава земјоделско земјиште 26 декари во К.О Марул

Се продава земјоделско земјиште со вкупна површина од 26 декари. Расп...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:38Se prodava niva/plac3600m2 vo industriska zona

SE PRODAVA NIVA/PLAC VO INDUSTRISKA ZONA POMEGU CIGARNA I SLADARA INF...


14.000 €
или предлог цена
Вчера 10:13Се продава нива во месноста САРИКА

Се продава нива во областа Сарика-Прилеп, приказ на сликите каде се н...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:20Niva vo Oreovec Prilep

Se prodava dve nivi vo Oreovec Posle Markova cesma Imoten list 746...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 08:54Niva vo Oreovec

Prodavam dve nivi vo Oreovec Pred seloto levo Kp 1459 3515m2 ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 08:52PLAC ZA KUKA (CENTAR)

Плацот (220 м2, КП 18348) е на улицa Менде Бошкоски Бр. 2/а. Комунали...


20.000 €
или предлог цена
Вчера 07:36Се продава нива

Се продава нива со површина од 2 300 м2 , во нивата има вода од хидро...


По Договор
или предлог цена
Вчера 06:51Plac cena po dogovor

Prodavam plac vo Prilep vo (varos industriska zona) placot izleguva n...


По Договор
или предлог цена
Вчера 00:52Prodavam gradežno neizgradeno zemjište

Prodavam gradežno zemjište kaj oranžeriite predvideni se 3 placevi me...


21.000 €
или предлог цена
29 јун 19:55МЕСТО ВО ОРЕОВЕЦ СО ГОТОВИ ТЕМЕЛИ

СЕ ПРОДАВА ОДЛИЧНО МЕСТО ВО ОРЕОВЕЦ 741 М2 ВО ГРАДЕЖЕН РЕОН СО ОДЛИЧЕ...


13.900 €
или предлог цена
29 јун 17:14Se prodava plac Prilep

Se prodava plac vo gradezna zona vo Prep so povrsina od 3413 m2. Do p...


20 €
или предлог цена
29 јун 16:30Локација за фотонапонска централа

Се продава локација за фотонапонска централа во с. Ново Лагово Прилеп...


По Договор
или предлог цена
29 јун 14:25Plac niva vo industriska zona / Плац нива во индустриска зон

Продавам плац / нива во Горно Садово, со приклучени струја и вода. П...


9 €
или предлог цена
29 јун 14:16Se prodava plac/niva Novo Lagovo

Se prodava niva vo Novo Lagovo 25.000m2 zagradena so betonski stubcin...


По Договор
или предлог цена
29 јун 14:08Niva Begova Livada - Razleiste

Se izdava niva 4 dekari vo Begova Livada - Razleiste so 5 shahti od...


2.000 МКД
или предлог цена
29 јун 12:30Se prodava niva нива so ovoshtarnik na patot za s. Selce

Se prodava niva na samiot pat za s. Selce od desna strana odma nad av...


15 €
или предлог цена
29 јун 10:53Плац над Макпетрол-Плетварско џаде Plac nad Makpetrol benz.

Се продаваат 8 оформени плацови (2 ПЛАЦА СЕ ВЕЌЕ ПРОДАДЕНИ) во вкупна...


29 €
или предлог цена
29 јун 07:33OVOSTARNIK GORNO SADOVO 4000M2

PRODAVAM OVOSTARNIK VO GORNO SADOVO, OD RAZLICEN TIP NA OVOSNI DRVJA....


7.800 €
или предлог цена
29 јун 05:24SE PRODAVA NIVA VO PRILEP

Se prodava niva 3 dekari vo dolno Sadovo kaj Alfa Omega tehnicki preg...


1 МКД
или предлог цена
28 јун 17:46Se prodava niva Begova Livada

Se prodava niva na Krusevsi pat Begova Livada na 600 metri od Mermer...


8 €
или предлог цена
28 јун 14:55Plac vo industriska zona 4000m2 so 44 metri lice

Se prodava plac vo industriskata zona na krusevski pat karsi Dimce b...


200.000 €
или предлог цена
28 јун 13:52Атрактивно градежно земјшите во нас.Варош,Прилеп

Се продава градежно земјшите на атрактивна локација, во населба Варош...


25 €
или предлог цена
28 јун 13:33Se prodava plac za kuka (11 Oktomvri - Fabrika)

Se prodava plac za kuka (tureni temeli i cokle), Plateni komunali, do...


30.000 €
или предлог цена
28 јун 09:41Se izdavaat ili prodavaat nivi

СЕ ИЗДАВААТ ИЛИ ПРОДАВААТ НИВИ МЕСНОСТ ВИКАНА ПАДАРНИЦА 7493м2 МЕСНО...


1 €
или предлог цена
27 јун 15:36Se izdava plac vo Prilep, Sarika

Se izdava plac vo Prilep, mesto Sarika, do avtopat Skopje-Bitola, 140...


По Договор
или предлог цена
27 јун 08:42Нива од 1 декар над Маркова Чешма (кај Локвенец)

Се продава нива од 1 декар над Маркова Чешма (кај Локвенец). Нивата и...


1 €
или предлог цена
27 јун 06:49Se prodava niva

Se prodava niva 2200 m2


9.300 €
или предлог цена
26 јун 22:36Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам