42 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Elektrostatsko farbanje na metalnii aluminiumski proizvodi

Tehno-Zastita e firma koja od 1999godina , Koja pravi uslugi za elek...


1 €
или предлог цена
Денес 14:30ALUMINSKI KOVANI I ROLETNA OGRADI

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA SITE VIDOVI OGRADI KAPII


45 €
или предлог цена
Вчера 18:13ALUMINSKI I KOVANI OGRADI

SITE VIDOVI NA OGRADI KAPII TENDI


40 €
или предлог цена
29 јун 18:10BEKATON MONTAZA / БЕКАТОН МОНТАЖА

Вршиме професионална и квалитетна монтажа на сите видови на бекатон п...


14 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Занаетчиска дејност

28 јун 22:52СЕ ПРОДАВА ПЕЧЕЊАРА

Се продва печењара на плин со 3 фурни ,внатрешна димензија на фурните...


1.800 €
или предлог цена
28 јун 08:51Најнов Power INVERTER 12V/230V - 4000W!

Најнов Pure Sine Wave Power INVERTER 12V/220V-4000W! Со Peak Power 4...


13.700 МКД
или предлог цена
24 јун 02:24Valjak za peglanje 1m

Prodavam valjak za Peglanje carsavi Odlicna sostojba profi. Tel07...


180 €
или предлог цена
- 31 % Попуст
260 €
19 јун 21:26Korektor za struen napon

Prodavam korektor za napon tel 070255413 Ljupco.


160 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
170 €
19 јун 21:26Susara so kondenzator

Prodavam malku koristdna susara profesionalna MIELE inoks.


465 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Индустриски машини

19 јун 21:25Pumpa za voda

Prodavam pumpa za hidrofor.ljupco 070255413


2.522 МКД
или предлог цена
19 јун 21:25Masina za hemisko cistenje

Prodavam masina za hemisko cistenje polovna vo odlicna sostojba so ga...


6.300 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
6.900 €
19 јун 21:25Masina za hemisko cistenje

Prodavam masina za hemisko cistenje vo odlicna sostojba koja ne e uve...


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.522 €
Сопиште / Скопје

Индустриски машини

19 јун 21:25Нов Pure Sine Wave Power INVERTER 24V/230V--5000W!

Време е за користење на Сончевата енергија претворена во електрична с...


17.500 МКД
или предлог цена
13 јун 03:08Nov Power INVERTER 12V/230V-1000W so Charger (полнач)12V/10A

Нов (2021г) Power INVERTER 12V/230V-1000W комбиниран со полнач на аку...


100 €
или предлог цена
13 јун 03:08Elektricen Aparat za Zavaruvanje 160/180A trofazen

Elektricen Aparat za Zavaruvanje 160/180A monofazen/trofazen Gorenje...


8.000 МКД
или предлог цена
03 јун 21:53Kabina za peglanje

Prodavam kabina za peglanje palta ,pantaloni,kosuli kaputi,jakni idr.


290 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Индустриски машини

02 јун 16:28Korektor za napon

Prodavam korektor za struja koregira nizok napon i obratno. Tel 0702...


160 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
170 €
02 јун 16:27Pushnica za meso , pusnica, пушница

Pusnica za meso PIM Haskovo inoks. So vnatresen dimogenerator za pil...


1.100 €
или предлог цена
07 мај 14:38Kupuvam perforator / zmba 40mm

Kupuvam perforator / zmba 40mm


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Професионални алати

04 мај 09:42Продавам прасиња

Продавам прасиња цена по договор телефон за контакт 078221766 и 0713...


1 МКД
или предлог цена
19 апр 11:01prodavam telinja

prodavam telinja 3 evra kilo Vase 078221766 i 071373144


3 €
или предлог цена
19 апр 10:59Komora za ladenje

Ladilna edinica za komora za ladenje. Isparivac,motor kompresor,kont...


10.000 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Индустриски машини

09 апр 15:38Се продава угостителска опрема

Се продава угостителска опремаРаботни маси 216...


1 €
или предлог цена
16 мар 15:15Пумпа за Хидрофор ЕЛЕКТРОКОВИНА 230V/1,5KW

Се продава Пумпа за Хидрофор ЕЛЕКТРОКОВИНА монофазна 230V/1500W, кори...


10.000 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Останато

14 мар 18:40ALUMINSKI OGRADI

SITE VIDOVI ALUMINSKI OGRADI


35 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Занаетчиска дејност

16 дек 08:47prodavam telinja

prodavam maski telinja cena po dogovor 078221766 i 071373144 Vase


1 €
или предлог цена
20 ное 11:08KOVANI OGRADI

Izrabotka na kovani ogradi, gelenderi, kapii,mebel od kovano zelezo, ...


1 €
или предлог цена
24 окт 08:21ZATVARAC za kapacinja sisinja i tubi inox

Zatvarac za kapacinja za sisinja,plasticni tubi,kanti.Za dve dimenzii...


1 €
или предлог цена
28 авг 22:48Pnevmatika aktuator ventil od inox za prehrana

Pnevmatski ventil so aktuator za cevna instalacija za prehrana ,tecno...


1 €
или предлог цена
28 авг 22:47IMP profil 16ka

Prodavam dva IML profila 16ki od 2,2 metri.


1 €
или предлог цена
09 јул 13:00Pakerka za seker,majonez,sampon, dozerka

Pakerka za pakuvanje na praskasti materijali ,zrnesti, ili tecni-gust...


1 €
или предлог цена
30 јун 23:03Продавам столарска фреза и шлајферица

Продавам столарска фреза и трачна шлајферица, германско производство....


800 €
или предлог цена
02 мај 21:09Kvarcen pesok / Кварцен песок

Сушен, сепариран, кварцен песок за повеќе намени како: - пескарење, ...


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Суровини

08 апр 11:26продавам пауни

се продаваат машки млади пауни цена по договор телефон 078221766 и ...


1 €
или предлог цена
13 фев 11:43REKREATIVEN UGOSTITELSKI KOMPLEKS

- Се наоѓа на само 12 км од центарот на Скопје, сместено во падинит...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Бизнис контакти

23 јун 12:59Limar

Izrabotuvam gradezna limarija opsivki veterljsni pokrivanje opsivki ...


10 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Останато

26 апр 17:51Gradezna limarija

Izrabotuvam gradezna limarija pokrivanje patosiranje opsivanje oluci...


7 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Опрема за градежништво

26 апр 17:50Aparat za zavaruvanje (monofazen)

M


По Договор
или предлог цена
28 фев 20:36Kompresor (trofazen) 250l

M


По Договор
или предлог цена
28 фев 20:36Toyota ESP9100 Net

Многу убава вез машина за продажба Оваа 15-игла машина со автоматско ...


2.700 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Индустриски машини

29 сеп 18:22Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам