Струга
                   
129 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SONY LAPTOP

Postar model na laptop Funkcionalen sve raboti na nego samo falat p...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:07naponuvanje na deskop kompjuter

Se prodava dve elektro napojuvanje na komjurt Deskop.Eden e nov 800 ...


800 МКД
или предлог цена
Струга

Останато

Вчера 13:00PC i5,Cerberus Geforce GTX 1050ti 4gb ddr5,Ram 8 GB

Se prodava PC kompjuter Intel I5,Cerberus Geforce GTX 1050 ti 4gb ddr...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:58Продавам GEIL 2x4 GB 2400 MHZ DDR4 RAM MEMORY

Ram memorijata e skoro nova mnogu malku e koristina bez nikakva mana ...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:05RTX 3060 OC 12GB Twin Edge

Продавам Графичка Картичка користена 2 месеци, во одлична состојба и ...


21.500 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
22.000 МКД
Вчера 00:15Sapphire rx 570 pulse 8gb

Prodavam sapphire rx 570 pulse 8gb od Germania malce se koristeno kak...


05 јун 14:39Helium miner Sensecap, 6db interline antena i 5m Lmr400kabel

Prodavam Sensecap poloven malku e koristen, kupen vo swiserland ja pr...


280 €
или предлог цена
05 јун 14:38Rigovi rig

Mining rigovi 14 riga Sapphire 580 570 8g 1070 1060 invidia Cena p...


По Договор
или предлог цена
Струга

Останато

04 јун 20:56Biro za kompjuter

Dobro socuvano


3.500 МКД
или предлог цена
Струга

Останато

04 јун 20:56MacBook Air 2017

Se prodava Mac Book Air 2017 god dobros ocuvan malku koristen. Kupen ...


350 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 €
03 јун 23:49I5 7400 procesor

Naracan na greska 3000 den


3.000 МКД
или предлог цена
03 јун 21:29Cuvar ya ovci kravi konji

Se prodava Cuvar ya ovci Kravi konji so struja .MALKU E UPOTREBEN RAB...


3.000 МКД
или предлог цена
Струга

Останато

01 јун 12:42Apple iPad Pro 12.9 32GB @mobika_mk (SWITZERLAND)

iPad Pro 12.9inch 32GB god:2015 Donesen od CH, extra sostojba kako n...


260 €
или предлог цена
Струга

Таблети

01 јун 00:41Apple iPad Pro 12.9 WiFi + Cellular 256GB @mobika_mk (SWISS)

Apple iPad Pro 12.9inch 256GB god:2015 WiFi + Cellular (rabotit i so...


309 €
или предлог цена
Струга

Таблети

01 јун 00:41Prodavam 5 Hardiskovi so razlicna golemina

Prodavam Hard disk 3.5 so 160 GB western digital vo dobra sostojba ...


2.000 МКД
или предлог цена
31 мај 22:47Printer HP laser jet M1120 MFP

Se prodava printer/skener/kopir HP laser jet M1120 MFP vo odlicna sos...


2.500 МКД
или предлог цена
31 мај 14:20Printer Samsung

Se prodava printer Samsung vo odlicna sostojba. tel: 078 639 607


2.500 МКД
или предлог цена
30 мај 14:36Cooler Ergostant 3

Prodavam cooler ergostant 3 cooler e nov 15.6 laptop do 17.incen doba...


2.000 МКД
или предлог цена
28 мај 13:55Aqara / Smart Home / Apple Home / Google Home / Amazon Alexa

Голем лагер на Smart Home производи од брендот Aqara. За повеќе ин...


По Договор
или предлог цена
Струга

Останато

19 мај 20:12Shelly 1 / Shelly 2.5 / Shelly 1PM / Shelly RGBW2 /

Голема гама и испорака од лагер на Shelly Smart Wi-Fi Operated релеа....


По Договор
или предлог цена
Струга

Останато

19 мај 20:12Apple iPad 5th Generation Wi-Fi + 4G Cellular

iPad 5th generation Model: Novemeber 2018 32GB Donesen od CH, ka...


1 €
или предлог цена
Струга

Таблети

12 мај 09:22Apple iPad Air (SWTIZERLAND)

-iPad Air 32GB Wi-Fi -Doneseni od Ch, orginal polnac i kabell !!! !!!...


1 €
или предлог цена
Струга

Таблети

12 мај 09:12Интел ХЕON QUAD-CORE 3.0 Е5450 12МБ LGA 775

Eкстра стабилен и брз процесор за LGA 775 платформа


11 мај 23:31INSTALACIJA NA WINDOWS NA MACBOOK I IMAC

INSTALACIJA NA WINDOWS NA MACBOOK I IMAC


1.200 МКД
или предлог цена
11 мај 16:27Microsoft Surface Slim Pen 2

Dve novi neotpakovani Microsoft Surface Slim Pen 2.


70 €
или предлог цена
10 мај 12:42Originallni pollnaçi za llaptopi

Pollnaçite se originallni...doneseninse od shfajcarija...


30 апр 17:27Dalovi za lap top

Delovi za lap top i deskop (hard disk,ram,dvd rezac, polnac za acer...


25 €
или предлог цена
Струга

Останато

30 апр 13:32Helium Antena Anteni HNT Lora 868mhz Антена Антени

Prodavam mnogu kvalitetni anteni za Helium mineri Lora 868Mhz za EU ...


По Договор
или предлог цена
25 апр 08:56Nvidia Gtx 970 Turbo 4Gb (Vram)

Raboti odlicno moze da se proba Koristeno za Gaming 1 godina Prak...


19 апр 12:19Desktop IntelCore i7 CPU 940 3.06 GHz 6Gb RAM

Super kompjuter pogoden za sekakov vid na rabota ili igri, podrzuva d...


169 €
или предлог цена
09 апр 12:50Printer brother

Se prodava printer brother vo odlicna sostojba, mnogu malku koristen....


2.500 МКД
или предлог цена
07 апр 09:48Printer brother

Se prodava printer/skener/kopir vo odlicna sostojba. tel: 078 639 6...


2.500 МКД
или предлог цена
07 апр 09:39Samsung Galaxy Tab A

10.1 inch 32GB Donesen od CH, bez ni edna tocka godina:2019


1 €
или предлог цена
Струга

Таблети

28 мар 18:31iPad 8th Generation

iPad 8th Generation Model:2020/2021 32GB Koristen bez ni edna gre...


1 €
или предлог цена
Струга

Таблети

28 мар 18:09Delovi za laptop od slednite marki na slikata

Se prodavaa za delovi komplet ili posebno


5 €
или предлог цена
25 мар 18:02hard disk hdd

toshiba 1 TB


1.000 МКД
или предлог цена
24 мар 17:58Apple iPad PRO 12.9 inch (SWITZERLAND)

https://reklama5.mk/AdDetails?ad=4559864 https://reklama5.mk/AdDetail...


1 €
или предлог цена
Струга

Таблети

16 мар 19:35Cooler ergostant 3

Prodavam cooler ergostant 3 cooler e nov 15.6 laptop do 17.incen doba...


2.000 МКД
или предлог цена
Струга

Таблети

08 мар 22:19Преинсталација и сервис на компјутери Preinstalacija, servis

Преинсталација на компјутерот со каков сакате оперативен систем XP, V...


500 МКД
или предлог цена
01 мар 23:04Сервисен центар за лаптоп компјутери Laptop Servis Center

Професионален сервис на лаптопи: Dell, hp, acer, asus, sony, lenovo, ...


500 МКД
или предлог цена
26 фев 10:45Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам