216 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Spendor 2020

Spendor 2020 kako novi .


550 €
или предлог цена
Вчера 21:59YAMAHA CD/DVD-S796

Потполно исправен и без забелешки плеер на Yamaha. Одличен како за ви...


2.499 МКД
или предлог цена
Вчера 20:02Samsung BD-P1400 Blu-ray player

Блуреј плеер без далечинско во одлична состојба. HDMI, LAN, 5.1, Coa...


899 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 МКД
Вчера 20:02Nintendo (NES)

Se prodava celosno ispravno Nintendo komplet so originalen kontroler,...


50 €
или предлог цена
Вчера 18:26Продавам појачала и еквилајзер

Pioneer SA-610 - 7000 ден. PIoneer A-602R - 7000 ден. Equil. Sansui...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:51Се продава Sharp system 7700

Појачало Sharp 2x140W Квалитетен звук и снага, можна е проба.


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:51CD players: Marantz, Harman/Kardon и Sony

Marantz - ПРОДАДЕН Harman/Kardon DVD-23 - 45€ Sony 5 CD Changer - 3...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:51Deck: Technics и Toshiba Aurex

Technics RS-BX601 3-глав дек, исправен - 70€ Aurex Toshiba PC-G2 исп...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:51Kenwood KAF-3010R + Heko звучници

Kenwood KAF-3010R, CD player и Tuner + Heko Astron 500 Одлично сочув...


300 €
или предлог цена
Вчера 10:51Звучници Klipsch Synergy F3

Продавам звучници Klipsch Synergy F3 одлични звучници без конкуренциј...


35.000 МКД
или предлог цена
24 мар 17:40**NOV** Android TV Box 4GB+32GB

Kontakt tel: 079264126 Viber / WhatsApp / Telegram Specifikacii: ...


2.200 МКД
или предлог цена
24 мар 15:56Prodavam CD pleeri FIKSNO 078 209 464

Prodavam CD pleeri . Site se so novi transporti i novi laseri . Cita...


1 €
или предлог цена
23 мар 22:50Prodavam zvucnici 078 209 464

Prodavam zvucnici 078 209 464


1 МКД
или предлог цена
23 мар 21:56Fuego led televizor

Fuego led televizor 43inch 109sm


11.000 МКД
или предлог цена
23 мар 16:03PS4 ORIGINALI IGRI

Prodavam 2 original igri za play station 4 ka , 1. MADDEN 25 ANIVERSE...


1.350 МКД
или предлог цена
22 мар 22:04PS4 Adapter so poveke port za USB , vidi skiki i oglas

PRODAVAM ADAPTER ZA PS4 SO POVEKE PORT USB NA NEGO KOE OVOZMOZUVA IST...


1.900 МКД
или предлог цена
22 мар 21:39PS4 Drzac za 2 kontroleri , istovremeno I polnac

PRODAVAM DRZAC ZA 2 KONTROLERI , ISTOVREMENO I POLNAC ZA DVATA , INF...


1.900 МКД
или предлог цена
22 мар 21:34Prodavam visoko kvalitetni dekovi 078 209 464

Prodavam visoko kvalitetni dekovi 078 209 464


1 €
или предлог цена
22 мар 09:43Panasonic DMC-FT30 Lumix waterproof kako nov

Panasonic DMC-FT30 Lumix waterproof kako nov ot ch


80 €
или предлог цена
21 мар 10:09Yamaha RX-V2500 - Magnat Vector Center

Сараунд ресивер Yamaha RX-V2500 со оригинал далечинско и центар звучн...


299 €
или предлог цена
20 мар 15:52Prodavam pojacala i risiveri 078 209 464

Prodavam pojacala i risiveri 078 209 464


1 €
или предлог цена
19 мар 23:56T-Con Board t420hw06 v2 LG 42le4500

prodavam ispraven T-Con Board t420hw06 v2 LG 42le4500


По Договор
или предлог цена
19 мар 18:25Prodavam Sony-Reciever-STR-SL5 078 209 464

Prodavam Sony-Reciever-STR-SL5-5.1-Dolby bez dalecinsko ( gi ima si...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
18 мар 12:55Prodavam Android TV box 078 209 464

Prodavam nov Android TV box A95X F3 AIR komplet so site kabli ,...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
Кичево

Останато

18 мар 12:34Prodavam CD pleeri 078 209 464

Prodavam CD pleeri . Site se so novi transporti i novi laseri . Cit...


1 €
или предлог цена
18 мар 12:33Technics rs-bx 747

Technics rs-bx 747 perfekten!!!


7.500 МКД
или предлог цена
18 мар 00:52Кабел за звучници Monster Cable high resolution

Продавам врвен кабел за звучници Monster high resolution precision S ...


1.500 МКД
или предлог цена
17 мар 15:54Jailbrake и инсталирање на игри на USB на PS2 и PS2 SLIM

- Jailbrake и инсталација на игри на USB на PS2 и PS2 SLIM (Освен 900...


500 МКД
или предлог цена
16 мар 23:28Jailbrake на сите типови на PS3 (FAT, SLIM, SUPER SLIM)

- Jailbrake и инсталација на игри по желба на сите типови на PS3 (FAT...


500 МКД
или предлог цена
16 мар 23:28Gi prodavam FIKSNO 078 209 464

Ecouton Audiolabor LQL 80 • Hersteller:Ecouton Audiolabor • Modell:...


1.000 €
или предлог цена
16 мар 15:30Nikon P900 83x opticki zoom / Никон П900

Се продава максимално зачуван Nikon P900 со 83х оптички зум, важи за ...


500 €
или предлог цена
16 мар 11:54Technics SH-8045 и Yamaha KX-W392

Исправен и функционален еквилајзер на Technics. Декот повеќе не е з...


2.499 МКД
или предлог цена
16 мар 10:19Se prodava vrv 078 209 464

Se prodava vrv 078 209 464


1 €
или предлог цена
13 мар 09:14Снимање од воздух со дрон | Snimanje so drone (FullHD & 4K)

Професионално снимање и сликање од поинаква перспектива преку светски...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Дрон камери

13 мар 01:47PS4 Prodavam , prv Sopstvenik bukvalno nov retko igran

Sony to e staklo - Prodavam ps4 Prv sopstenik sum na nego , socuvan k...


13.800 МКД
или предлог цена
11 мар 21:02Originalni Nintendo Igri

Se prodavaat ORIGINALNI Nintendo Famicom igri, istite rabotat i na po...


450 МКД
или предлог цена
11 мар 09:12PS2 IGRI ORIGINALI POGLEDNETE SLIKI OGLAS

SE PRODAVAAT IGRI ORIGINALI ZA PS2 POGLEDNETE SLIKI OD NIV ,ZA POVEK...


1.250 МКД
или предлог цена
10 мар 10:27Vtech POCKET Vsmile game ORIGINAL VIDI OGLAS SLIKI

PRODAVAM ORIGINAL USA 🇺🇸 RETKO VTECK , VSMILE , POCKET GAME IGRA S...


5.900 МКД
или предлог цена
10 мар 10:24NINTENDO ORIGINAL V-SMILE S DISKETI USA POG.SLIKI OGLAS

PRODAVAM NINTENDO RETKO, i REDOK PRIMEROK AMERICKO ZA KOLEKCIONERI I ...


6.900 МКД
или предлог цена
10 мар 10:24BIO BITES JAK PACIFIC 2007 PAL GAME IGRA VIDI OGLAS SLIKI

PRODAVAM RETKO I KOLEKCIONERSKO , GAME BIO BITES JAK PACIFIC 2007...


3.900 МКД
или предлог цена
10 мар 10:23Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам