Кичево
Подкатегорија:
                   
111 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam visoko kvalitetni dekovi 078 209 464

Prodavam visoko kvalitetni dekovi 078 209 464


1 €
или предлог цена
Денес 09:43Yamaha RX-V2500 - Magnat Vector Center

Сараунд ресивер Yamaha RX-V2500 со оригинал далечинско и центар звучн...


299 €
или предлог цена
20 мар 15:52Prodavam pojacala i risiveri 078 209 464

Prodavam pojacala i risiveri 078 209 464


1 €
или предлог цена
19 мар 23:56Звучници Klipsch Synergy F3

Продавам звучници Klipsch Synergy F3 одлични звучници без конкуренциј...


35.000 МКД
или предлог цена
19 мар 20:22JBL PULSE 2 by Harmann

Se prodava JBL PULSE 2 zvucnik 100% original by harmann odlicen zvuc...


2.000 МКД
или предлог цена
19 мар 03:04Kenwood KAF-3010R + Heko звучници

Kenwood KAF-3010R, CD player и Tuner + Heko Astron 500 Одлично сочув...


300 €
или предлог цена
18 мар 13:05Deck: Technics и Toshiba Aurex

Technics RS-BX601 3-глав дек, исправен - 70€ Aurex Toshiba PC-G2 исп...


1 €
или предлог цена
18 мар 13:05CD players: Marantz, Harman/Kardon и Sony

Marantz - ПРОДАДЕН Harman/Kardon DVD-23 - 45€ Sony 5 CD Changer - 3...


1 €
или предлог цена
18 мар 13:05Prodavam Sony-Reciever-STR-SL5 078 209 464

Prodavam Sony-Reciever-STR-SL5-5.1-Dolby bez dalecinsko ( gi ima si...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
18 мар 12:55Prodavam CD pleeri 078 209 464

Prodavam CD pleeri . Site se so novi transporti i novi laseri . Cit...


1 €
или предлог цена
18 мар 12:33Bose 301 serial III

Bose 301 serial III


250 €
или предлог цена
18 мар 00:52Spendor 2020

Spendor 2020 kako novi .


2 €
или предлог цена
18 мар 00:52Technics rs-bx 747

Technics rs-bx 747 perfekten!!!


7.500 МКД
или предлог цена
18 мар 00:52Кабел за звучници Monster Cable high resolution

Продавам врвен кабел за звучници Monster high resolution precision S ...


1.500 МКД
или предлог цена
17 мар 15:54Gi prodavam FIKSNO 078 209 464

Ecouton Audiolabor LQL 80 • Hersteller:Ecouton Audiolabor • Modell:...


1.000 €
или предлог цена
16 мар 15:30Technics SH-8045 и Yamaha KX-W392

Исправен и функционален еквилајзер на Technics. Декот повеќе не е з...


2.499 МКД
или предлог цена
16 мар 10:19Se prodava vrv 078 209 464

Se prodava vrv 078 209 464


1 €
или предлог цена
13 мар 09:14Prodavam zvucnici 078 209 464

Prodavam zvucnici 078 209 464


1 МКД
или предлог цена
10 мар 12:06ADC K-9

ADC K-9 ,americka-audiofilska kompletna glava ,igla i drzac voopsto n...


130 €
или предлог цена
09 мар 23:30Prodavam zvucnici 078 209 464

Prodavam zvucnici 078 209 464


1 €
или предлог цена
09 мар 14:53Unikatni stalci za zvucnici 078 209 464

За прв пат во Македонија изработка на високо професионални уникатни с...


1 €
или предлог цена
09 мар 14:52Prodavam vuferi 078 209 464

Prodavam vuferi 078 209 464


1 €
или предлог цена
09 мар 14:52Prodavam Bose zvucnici 078 209 464

NAMALUVANJE Prodavam Bose FIKSNO 078 209 464


1 €
или предлог цена
09 мар 14:50YAMAHA CD/DVD-S540

Одличен плеер на Yamaha како за видео така и за аудио репродукција. ...


2.499 МКД
или предлог цена
07 мар 11:55YAMAHA CD/DVD-S796

Потполно исправен и без забелешки плеер на Yamaha. Одличен како за ви...


2.499 МКД
или предлог цена
07 мар 11:55Prodavam audio kaseti

Audio kaseti ( Skoro site se TDK ponekoja SONY I MAXELL ) ...


4.000 МКД
или предлог цена
06 мар 20:04Prodavam Wireles audio/video sistem 078 209 464

Prodavam Wireles audio/video sistem ( bezzicno povrzuvanje na vasite ...


1 €
или предлог цена
06 мар 17:36Продавам појачала и еквилајзер

Pioneer SA-610 - 7000 ден. PIoneer A-602R - 7000 ден. Equil. Sansui...


По Договор
или предлог цена
05 мар 15:07Се продава Sharp system 7700

Појачало Sharp 2x140W Квалитетен звук и снага, можна е проба.


4.000 МКД
или предлог цена
05 мар 15:07Yamaha DSP А1092

Продавам аудио видео појачало Yamaha DSP А1092 со оригинал далечинск...


200 €
или предлог цена
04 мар 19:23Yamaha RX-V2500

Продавам сараунд ресивер Yamaha RX V2500 со оригинал далечинско во од...


250 €
или предлог цена
02 мар 19:26Zvucnici LTC Audio V7B-MA 440W

2x 440 wati na 4 oma bass reflex column speakers with a removable fro...


10.000 МКД
или предлог цена
02 мар 09:52Prodavam redок modeli na Hitachi 078 209 464

Prodavam redок model na predpojacalo i pojacalo na snaga Hitachi ...


600 €
или предлог цена
01 мар 23:33Profi stalci za zvucnici 078 209 464

За прв пат во Македонија изработка на високо професионални уникатни с...


1 €
или предлог цена
01 мар 21:54Prodavam audio oprema 078 209 464

Prodavam audio oprema 078 209 464


1 €
или предлог цена
01 мар 18:29Onkyo CD R1 DX7110

Продавам цд плеер Onkyo CD R1 DX7110. Сликите се од цд плеерот кој г...


1.500 МКД
или предлог цена
28 фев 18:12Final audio E5000 Earphones

Се продаваат Final Audio E5000 слушалки


7.500 МКД
или предлог цена
28 фев 14:41Se prodavaat FIKSNO 078 209 464

Безжични врвни слушалки Sennheiser ( комплет ) . Цена ФИКСНО 50 E...


50 €
или предлог цена
27 фев 22:03Prodavam vrven sistem Audio pro 078 209 464

Prodavam vrven sistem Audio pro stereo zero so originalno dalecin...


180 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
200 €
27 фев 22:02Prodavam Niski stalci za visoki zvucnici 078 209 464

Prodavam Niski stalci za visoki zvucnici . Cena 2000 den 078 209 464


2.000 МКД
или предлог цена
26 фев 09:08Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам