3604 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW PASSAT VARIANT

Se prodava VW PASSAT VARIANT 2.0 TDI 140 KS..Kolata e bo odlicna sost...


5.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

20 мар 13:18Промовирано

FORD KUGA 2.0 140ps TDCi Titanium 4x4 SUV

Se prodava FORD KUGA 2.0 4x4 Kolata e vo Avstrija na Avstriski tabl...


14.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

☆RENAULT SCENIC 1.9 DCI 2004 GODINA☆

☆RENAULT SCENIC 1.9 DCI 2004 GODINA☆ VOZILOTO E REGISTRIRANO DO 02/20...


2.399 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.499 €
Кочани

Автомобили

Денес 11:37Промовирано

Vito 115 2.2 CDI 2006 7+1 4x4

Se prodava Mercedes Vito 2.2 cdi 115 4x4 2006 godina avtomatik regis...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.700 €
Кочани

Комбиња

Денес 12:38VW GOLF VI 2.0 TDI 110 HP

Golfot e vo odlicna sostojba God.Proizvodstvo.2010/9 Registriran N...


7.650 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.900 €
Кочани

Автомобили

Денес 12:26Peugeot 308 1.6 Hdi 90 ks 2009 god. Reg. Na mk tablici

✅ Voziloto e odlicno. ✅Ne e od uvoz. ✅ So 4 novi Gumi Sava eskimo S...


4.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:26BMW 530d GT 245ks 8G

BMW 530d GT Gran Turismo 245ks 8G menuvac 247000km so servisna kniska...


16 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:17Celicni bandazi 5x100-14ki so gumi za Polo Fox Ibiza Fabia..

Bandazite se so gumi 185/60/14 Odgovaraat za: - VW Polo, Fox, Golf ...


Денес 12:15☆DELOVI ZA SMART FOR TWO 0.6 BENZIN 2004☆

☆DELOVI ZA SMART FOR TWO FACELIFT 0.6 BENZIN 40KW-54KS 2004 GODINA 07...


1 €
или предлог цена
Денес 11:41Delovi za Opel Insignia 2.0 CDTI 160KS 2011

☆DELOVI ZA OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 160KS 2011 SE STO VI TREBA 074-224-...


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:41DELOVI ZA AUDI A4 2.5 TDI 180KS QUATTRO

☆DELOVI ZA AUDI A4 2.5 TDI 180KS QUATTRO 2002 GODINA SE STO VI TREBA ...


1 €
или предлог цена
Денес 11:41DELOVI ZA OPEL MERIVA 1.7 CDTI 74KW-101KS

☆DELOVI ZA OPEL MERIVA 1.7 CDTI 74KW-101KS 2005 GODINA 074-224-222☆


1 €
или предлог цена
Денес 11:41☆DELOVI ZA JAGUAR XF 2.2 DIESEL 155KS 2006 GODINA☆

☆DELOVI ZA JAGUAR XF 2.2 DIESEL 155KS-114KW 2006 GODINA SE STO VI TRE...


1 €
или предлог цена
Денес 11:41DELOVI ZA FIAT GRANDE PUNTO

☆DELOVI ZA FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MJET 66KW-90KS 2006 GODINA 074-224-2...


1 €
или предлог цена
Денес 11:41☆DELOVI ZA SMART FOR TWO 0.8 CDI DIESEL 41KS 2001G

☆DELOVI ZA SMART FOR TWO 0.8 CDI DIESEL 30KW-41KS 2001 GODINA I 0.6 B...


1 €
или предлог цена
Денес 11:41CITROEN C3 1.4 HDI AVTOMATIK ZA DELOVI

☆DELOVI ZA CITROEN C3,C2 1.4 Hdi 50KW-68KS 2004-2008 GODINA POVEKE IN...


1 €
или предлог цена
Кочани

Останато

Денес 11:41Delovi za Mini Cooper 1.6 Benzin 116KS

☆DELOVI za Mini Cooper 1.6 Benzin 116KS 2003 EURO 4 poveke inf 074-22...


1 €
или предлог цена
Денес 11:41DELOVI ZA RENAULT CLIO 1.2 BENZIN 75KS 2004

DELOVI ZA RENO CLIO 1.2 BENZIN 55KW - 75KS 2004 GODINA SE STO VI TREB...


1 €
или предлог цена
Денес 11:41DELOVI ZA GOLF 5 2.0 TDI 140KS 2006

☆DELOVI ZA GOLF 5 2.0 TDI 140KS 2004-2008 GODINA POVEKE INF 074-224-2...


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:41☆POLOVNI DELOVI ZA POVEKE VOZILA☆

☆POLOVNI DELOVI ZA POVEKE VOZILA☆ GOLF 5 2.0 TDI 140KS 2006 OPEL IN...


1 €
или предлог цена
Денес 11:40☆OPEL CORSA 1.3 CDTI 75KS 2009 G☆

☆OPEL CORSA 1.3 CDTI 75KS 2009 GODINA☆ PLATENI SITE DAVACKI DO REGIST...


3.999 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.150 €
Кочани

Автомобили

Денес 11:37☆HONDA CIVIC 2.2 DIESEL 140KS 2007 GODINA☆

☆HONDA CIVIC 2.2 DIESEL 140KS 2007 GODINA☆ VOZILOTO E SO ISTECENA REG...


5.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.250 €
Кочани

Автомобили

Денес 11:37☆VW CADDY 1.6 TDI 75KS 2011G☆

☆VW CADDY 1.6 TDI 75KS 2011G☆ REGISTRIRANO DO 04/2023 GODINA !!! ...


6.250 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.350 €
Кочани

Автомобили

Денес 11:37☆OPEL MERIVA 1.7 CDTI 101KS 2004 GODINA☆

☆OPEL MERIVA 1.7 CDTI 101KS 2004 GODINA☆ VOZILOTO E SO ISTECENA REGIS...


2.499 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
2.650 €
Кочани

Автомобили

Денес 11:37☆RENAULT SCENIC 1.9 DCI 2004 GODINA☆

☆RENAULT SCENIC 1.9 DCI 2004 GODINA☆ VOZILOTO E REGISTRIRANO DO 02/20...


2.399 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.499 €
Кочани

Автомобили

Денес 11:37OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 130KS 2010 GODINA

☆OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 130KS 2010 GODINA☆ PLATENI SITE D...


7.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.300 €
Кочани

Автомобили

Денес 11:37☆HONDA CIVIC 2.2 DIESEL 140KS 2007☆

☆HONDA CIVIC 2.2 DIESEL 140KS 2007 GODINA ☆ VOZILOTO E SO ISTECENA RE...


4.599 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:36☆FORD FOCUS 1.6 TDCI 95KS 2012 G 6BRZINI☆

☆FORD FOCUS 1.6 TDCI 95KS 2012 GODINA 6BRZINI☆ PLATENI SI...


7.250 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.350 €
Кочани

Автомобили

Денес 11:36Yamaha Xmax 250 2009

Prodavam Yamaha Xmax 250 Proizveden 2009 Registriran do 07.07.2023...


2.500 €
или предлог цена
Денес 11:24Se prodava Golf V 1.9 TDI, 6 stepen menuvac.

-Se prodava Golf V 1.9 TDI 77kw. So 6 stepen menuvac. 245000 km. Prva...


5.650 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.800 €
Кочани

Автомобили

Денес 11:22Peugeot 206 1.4 benzin plin dizna full oprema

Kolata e vo odlicna sostojba bez nikakva maana full oprema plin dizna...


1.550 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:19SEAT IBIZA 1.2 TDI 2013G

SEAT IBIZA 1.2 TDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


6.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:04PEUGEOT 208 1.4HDI NAVI 2013G

PEUGEOT 208 1.4HDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


7.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:04PEUGEOT 208 1.6 HDI NAVI PANORAMA

PEUGEOT 208 1.6 HDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA...


7.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:03FORD FOCUS TITANIUM 1.6 TDCI

FORD FOCUS 1.6 TDCI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


7.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:03SEAT IBIZA 1.2 TDI NAVI FULL

SEAT IBIZA 1.2 TDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


6.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:03VW CADDY 1.6 TDI PATNICKO TOVARNO

VW CADDY 1.6 TDI NAVI PATNICKO PLUS TOVARNO...


9.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:03VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION NAVI FULL

VW POLO 1.2 TDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


6.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:03VW POLO 1.6 TDI Bluemotion 2011G

VW POLO 1.6 TDI NAVI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


6.550 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:03CITROEN DS4 1.6 HDI NAVI AVTOMATIK

CITROEN DS4 1.6 HDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA...


10.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:03NISSAN QASHQAI 2.0 DCI NAVI FULL

NISSAN QASHQAI 2.0 DCI REGISTRIRAN I KOMLETNO SERVISIRAN..


8.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:03MERCEDES C200 AMG BENZIN PLUS LPG

MERCEDES C200 AMG BENZIN GAS FULL OPREMA..


9.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:03MERCEDES A180 CDI 2013G

MERCEDES A180 CDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


12.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:03Страна 1 од 91

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам