Кочани
                   
1099 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW TOURAN

Vw touran 2.0 tdi 103kw - registriran do juli 2023 so zelen karto...


3.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.000 €
Кочани

Автомобили

Вчера 18:14



Промовирано

☆HONDA CIVIC 2.2 DIESEL 140KS 2007☆

☆HONDA CIVIC 2.2 DIESEL 140KS 2007 GODINA ☆ VOZILOTO E SO ISTECENA RE...


4.599 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 08:49



Промовирано

VW TOUAREG 3,0 TDI BLUEMOTION PANORAMA MK TABLI !

VW TOUAREG 3,0 TDI BLUEMOTION , 3,0 DIZEL MOTOR SO 240 KS PROIZVEDEN ...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:00



Промовирано

NISSAN JUKE 1.5 DCI 2011 GERMANIJA

NISSAN JUKE 1.5 DCI 110 EURO 5 2011 160 000 KM SERVISNA KNISKA ZA...


10.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:36



VW POLO V 1.6 TDI 90 2010 COMFORT LINE GERMANIJA

VW POLO V 1.6 TDI 90 COMFORT LINE BLUE MOTION TECHNOLOGY EURO 5 20...


6.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:36



VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE

VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE EURO 5 2010 266 000 KM SERVISNA ...


9.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:36



VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE GERMANIJA DYNAUDIO

VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE EURO 5 2009 181 000 KM DVA KLUCA...


8.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:36



VW GOLF V 1.9 TDI 105 GT SPORT GERMANIJA

VW GOLF V 1.9 TDI 105 GT SPORT EURO 4 2008 190 000 KM UVOZ GERMAN...


6.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:36



Audi A7 3.0 245hp 3X SLline 2013g

Audi A7 3.0 245hp 2013g 3X SLine Matrix svetla Memorii vo sedista...


23.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:25



Vw Golf VI 1.6 2012g

-VW GOLF VI 1.6 105hp 2012g 💥LED PAKET💥 ✔️205.000km✔️REGISTRIRAN D...


8.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:25



AUDI A4 2.0 190HP 2018G

Audi A4 2.0 190hp 2018g Full oprema za modelot Registrirana do 10...


21.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:25



Vw Golf 5 1.9 105hp

💥💥VW GOLF 5 1.9 105hp 2006g💥💥 -MK TABLI REGISTRIRAN USTE 10dena ...


4.150 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:25



Mercedes C220 Avtomatik

💥MERCEDES C220 125kw/170hp 2009g💥 ✔️REGISTRIRAN DO 04.04.2023 -4x ...


9.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:25



SE PRODAVA MERCEDES E270 CDI VO ODLICNA SOSTOJBA

Mercedes E 270 2002/3,napraven mal i golem servis smeneto ulje vo mo...


4.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:16



GOLF 6 1.6 TDI

Se prodava golf 6 1.6 tdi Dizel 173 000 km 2012 god 4 x novi gu...


7.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:01



FORD FOCUS 1.6 TDCI 2009 GOD TITANIUM !!!

- UVEZEN OD ITALIJA - 🇮🇹 - PLATENI SITE DAVAĆKI DO REGISTRACIJA ...


4.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:37



  НОВ ОГЛАС

HYUNDAI TUCSON 2.0 BENZIN - FABRICEN PLIN 141 KS 2009 GOD

- UVEZEN OD ITALIJA - - PLATENI SITE DAVAĆKI DO REGISTRACIJA - ...


7.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:37



AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 2010 GOD AVTOMATIK !!!

- UVEZENO OD FRANCIJA 🇨🇵 - PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI - OR...


8.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:37



AUDI A3 2.0 TDI 170 KS 2007 GOD SPORTBACK !!!

- UVEZENO OD FRANCIJA 🇨🇵 - - PLATENI SITE DAVAĆKI DO REGISTRACIJ...


5.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:37



OPEL ASTRA J 1.7 CDTI 110 KS 2011 GOD COSMO !!!

- UVEZENA OD ITALIJA - - PLATENI SITE DAVAĆKI DO REGISTRACIJA - ...


6.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:37



VW GOLF 6 2.0 TDI 110 KS 2009 GOD !!!

- UVEZEN OD SPANIJA - 🇪🇦 - PLATENI SITE DAVAĆKI DO REGISTRACIJA...


7.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:37



SEAT EXEO 2.0 TDI 88kw/120ks 2011god

Godina na proizvodstvo 10/2010god Registracija do 07/2023 so zelen k...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:35



Audi A5 3.0 QUATTRO 3 x S-LINE

Audi A5 3.0 Quattro 3 x S-Line Registrirano do 01.2024g Kompletno ser...


12.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:28



MERCEDES C200 CDI 90 KW FACELIFT -05

Se prodava Mercedes C 200 cdi 90KW facelift 2005 god.. Avtomatski ...


4.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:03



BMW X5 3.0d 245 KS_2012GOD_FACELIFT

BMW 3.0d 245 KS FACELIFT... PROIZVEDEN 12ti MESEC 2012 GOD... POMIN...


23.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:03



Mitsubishi Colt 1.5D_95ks_2008god

REGISTRIRAN CELA GODINA DO. DEKEMVRI 2023 GOD. UVEZENO OD GERMANI...


3.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:03



KIA RIO 1.1CRDI_75 KS_2012 GOD_162000KM

KIA RIO 1.1 CRDI 75 KS ECO Dynamics ... PROIZVEDEN 6 MESEC 2012 GO...


6.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:02



VW POLO 1.2 TDI 75 KS BLUEMOTION_NAVI

VW POLO 1.2 TDI 75 KS 2011 GODINA OPREMA: -KLIMA -FABRICKO RA...


5.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:02



PEUGEOT 207 1.4I 95KS_98000KM_2008GOD

PEUGEOT 207 1.4 BENZIN-70 KW ( 95KS) -EURO 4 PROIZVEDENA 2008 GOD ...


3.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:02



HYUNDAI I20 1.1 CRDI 75KS_2014god

PERFEKNO ZACUVANO!!! BEZ ZAMENI !!! POGODNO ZA SOFER POCETNIK...


6.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:02



FIAT PANDA 1.2i 69 KS BENZIN/PLIN_2011G

FIAT PANDA 1.2 benz.2011g BENZIN / PLIN * God.na proizvodstvo >>> ...


4.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:02



RENAULT GRAND MODUS FACELIFT 1.5dci_65ks_09 god

RENAULT GRAND MODUS FACELIFT 1.5 DCI 65 KS... PROIZVEDEN 8 MESEC 200...


4.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:02



DAIHATSU SIRION 4x4_1.3i_07

Avtomobilot e vo bezprekorna sostojba kako nadvoresno taka enteriersk...


4.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:02



MAZDA 2 1.4 dizel_68ks_2009g

MAZDA 2 1.4 DIZEL 68 KS--EURO 4 STANDARD --PROIZVEDENA NA KRAJ NA 20...


4.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:02



Hyundai i20 1.2 benzin 77ks_2010g

Avtomobilot e vo bezprekorna sostojba kako nadvoresno taka enteriersk...


4.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:02



MAZDA 2 1.4i_80ks_2004g

MAZDA 2 1.4i 80 KS--EURO 4 STANDARD --PROIZVEDENA NA KRAJ NA 2004 ...


3.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:01



BMW 118 D 143 KS NOVIOT MOTOR FACELIFT 2008 STAKLO !

BMW 118 D 143 KS NOVIOT MOTOR FACELIFT 2008 STAKLO ! - SEGA UVEZENA...


5.350 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.750 €
Кочани

Автомобили

Денес 09:00



SEAT LEON 1,6 TDI 90 KS SPORTLINE !

SEAT LEON 1,6 TDI 90 KS SPORTLINE ! - SEGA UVEZEN OD ITALIJA SO MNO...


9.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:00



FIAT GRANDE PUNTO EVO 1.3 MJET 90 KS 2010 !

KOLATA E PALI VOZI RABOTI PERFEKTNO MENJAC SUPER ! FIAT GRANDE PUNTO...


3.950 €
или предлог цена
- 21 % Попуст
5.000 €
Кочани

Автомобили

Денес 09:00



MERCEDES A180 CDI 109 KS ELEGANCE EXTRA !

MERCEDES A180 CDI 109 KS ELEGANCE EXTRA ! - SEGA UVEZEN OD ITALIJA ...


3.550 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.900 €
Кочани

Автомобили

Денес 09:00



CITROEN C3 PICASSO 1,6 HDI 110 KS EXCLUSIVE !

CITROEN C3 PICASSO 1,6 HDI 110 KS EXCLUSIVE ! - SEGA UVEZEN OD ITAL...


4.550 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
5.200 €
Кочани

Автомобили

Денес 09:00



OPEL CORSA 1,2 BENZIN SPORT ECOFLEX MODEL 2010 GOD !

OPEL CORSA 1,2 BENZIN SPORT ECOFLEX MODEL 2010 GOD ! - SEGA UVEZENA...


3.650 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.850 €
Кочани

Автомобили

Денес 09:00



OPEL CORSA 1,3 CDTI 95 KS ECOFLEX FACELIFT 2011 !

SEGA UVEZENA OD ITALIJA - REGISTRIRANA CELA GODINA - KOMPLETNO S...


5.350 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
6.000 €
Кочани

Автомобили

Денес 09:00



Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам