Аеродром
Подкатегорија:
                   
63 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava masa i stolici

Prodavam masa so 6 stolici malku koristeni.


11.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.000 МКД
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 10:36Кујна

ИТНО !!!! ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Вчера 10:37Aspirator

se prodava mnogu socuvan aspirator


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

03 фев 10:36Zidna pločka

Pločkata e so dimenzii 120 dolžina i 60 sm. širina. Istat e so crna ...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

03 фев 10:03Продавам куњско лавабо 80 х 60

Продавам куњско лавабо добро сочувано без никакво оштетување димензии...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

01 фев 12:37Se prodava Masina za sadovi I el spotet

🌠Se prodava plotnata ispravna I rerna da se smeni goen greac. Vgradn...


7.500 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
8.700 МКД
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

28 јан 22:57Bojler za kujna niskomontazen

Bojler za vo kujna niskomontazen,ispraven


1.300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

25 јан 15:13PRODAVAM ELEKTRICEN SPORET SLOBODA CACAK

PRODAVAM ELEKTRICEN SPORET SLOBODA CACAK, MALKU KORISTEN, MAKSIMALNO ...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

23 јан 19:23Air frayer delimano

Air frayer delimano koristen 3 pati kako nov.


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

23 јан 13:49Prodavam Bojler za vi Kujna Leov

Prodavam Boljer za vo kujna Mnogu Malku koristen se gleda na slikite....


2.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

23 јан 08:26Nož -kama vi futrola

Nožot e nov očuvan so svoja futrola


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

11 јан 05:58IZRABOTKA I PRODAZBA NA KUJNSKI TERMO PLOTNI ZA NA ZID

IZRABOTKA I PRODAZBA NA KUJNSKI TERMO PLOTNI ZA NA ZID VO RAZLICNI GO...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

07 јан 17:59PRODAVAM NOVA NEKORISTENA KUJNA KAKO NA SLIKITE

PRODAVAM NOVA NEKORISTENA KUJNA KAKO NA SLIKITE (BEZ UMIVALNIK) SO DI...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

07 јан 17:58PRODAVAM NOVA KUJNA NEKORISTENA BELA MAT

PRODAVAM NOVA KUJNA NEKORISTENA BELA MAT (BEZ UMIVALNIK)


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

05 јан 18:05Продавам нов вградлив садопер за кујна TEKA

Продавам нов вградлив садопер за кујна TEKA. Со дупка за чешма од ле...


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

31 дек 12:53Ѕидна батерија со две црева

Ѕидна батерија со две црева за висок притисок или проточен бољер


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

14 дек 15:28prodavam kujnsko bojlerce

prodavam kujnski bojler visokomontazno raboti, no potrebno e da mu se...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

08 дек 15:52Се продаваат трпезариски столици

Се продаваат 4 трпезариски столици.


18.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

05 дек 09:33Продавам 2 апарати за печење пиперки-ЧУШКОПЕЧНИК

Продавам два апарати за печење пиперки-ЧУШКОПЕЧНИК за печење на ед...


900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

30 ное 11:26Nova plotna za kujna

Prodavam dve plotni Edna Nova od 168, I Edna koristena od 250cm


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

18 ное 21:18Се продава шанк

Се продава половен сочуван шанк за кујна со должина од 180цм.


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

11 ное 06:04Delimano air fryer nov

Prodavam delimano air fryer pro nov samo ednas e pusten od noviot mod...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

31 окт 11:39Демонтажа и монтажа на стари и нови кујни и модификација

Демонтажа/ монтажа на стари кујни изработка на допунски елементи за ...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

25 окт 09:19RAB MASA 80 CM I ELEMENT VISECKI 40 CM

rasprodazba evtino


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

10 окт 16:21Bojlerče

10 l nisko montažno bojlerče za kujna


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

24 сеп 11:10Elektricno Tendzere

Se prodava elektricno tendzere.


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

11 сеп 10:29SADOPEZR SUDOPER mijalnik za KUJNA

zacuvan sudoper za kujna eden klasicen za sudoper dimenzii 80 x 55 ...


11 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

06 сеп 06:19prodavam sudoper

Prodavam sudoper dupli 1200 den fiksno


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

20 авг 20:33BLANCO чешма користена

Чешма BLANCO koristena so dve creva


1.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

16 авг 13:18Prodavam kujna od oplemeneta iverka socuvana

Prodavam socuvana kujna so agol. ima i drugi elementi koi ne se mont...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

13 јул 23:33Moderna KUJNA vo odlicna sostojba

Продавам модерна кујна во одлична состојба со машина за миење садови...


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

13 јун 12:44Se prodava ednas koristena skara

Skarata e koristrna samo ednas vo ispavna sostojba e.


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

28 мај 13:00Кујна не користена

Продавам кујна, без електрични апарати и без чешма, не користена, нов...


795 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

18 апр 06:13КУЈНА СО БЕЛА ТЕХНИКА И ХОДНИК

Продавам елемети за ходник и кујна со бела техника (освен фрижидер) ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

10 апр 17:12Prodavam

Kujna na simpo ova e primer ok Samo sadoperot


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

20 мар 00:57Vrati od kujna, medijapan visok sjaj

Se prodavaat vrati od kujna , medijapan visok sjaj,odlicno zacuvani ...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

06 мар 14:16Dekorativni daski ketering

Dekorativni daski 30x50cm 1.000 denari 20x50cm 800 denari


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

28 дек 18:38METALEN STOL,FURNIRANA MASICHKA I VITRAZ STAKLO

Se prodava furnirana masichka 1000den.Se prodava vitraz staklo so dim...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

17 дек 10:38Izrabotuvam luksuzni kujni i drug mebel po merka

Izrabotka po merka na sekakov mebel za vasiot dom .Iverka, medijapan ...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

19 ное 09:56Половна Кујна

Половна кујна со придружни работи. Да се дојде и да се види на лице ...


600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

12 ное 13:00Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам