Кисела Вода
                   
156 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Skania 360 - 124c MIKSER

- Камионот е во одлична работна состојба , моментално вози локал во С...


22.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

30 јан 01:55Промовирано

Držač za rezervna guma

Držač so rez.guma komplet


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 21:17DAF 2008 45.180 Klima

Камион DAF Модел : 45.180 фургон Година на производство : 2008 Кил...


9.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 €
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 13:00Rampa platforma Рампа

info na 075-208-287


5 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 09:17Iveco daily 2002 2.8

Iveco daily 2.8 130ps Kamionceto e vo mnogu dobra sostojba zacuvan ...


7.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 08:24Najnova dijagnostika za Man,Scania,Volvo,Mercedes,Daf

DOSTAPNA VEDNAS NA LAGER ! EKSLUZIVNO SAMO KAJ NAS- NAJNOVATA ORIG...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

05 фев 18:31Dijagnostika za Man,Daf,Scania,Iveco,Volvo,Mercedes EURO 6 !

DOSTAPNA VEDNAS NA LAGER ! EKSLUZIVNO SAMO KAJ NAS- NAJNOVATA ORIG...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

05 фев 09:15rampa za furgon

Rampata esocuvana komplet Atestirana na1500 kg Visoka Tel 070 5764...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

04 фев 11:32EPC Katalozi za delovi Man,Scania,Iveco,Volvo,Mercedes,Daf

NAPOMENA ***REZERVNI DELOVI ZA KAMIONI NE PRODAVAME*** ***NEOPHODN...


1.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

04 фев 09:24IVECO EUROKARGO 75 15 kiper

Registriran do maj 2023 god. dobri gumi 150 ks 6 klipa so bospum...


10.200 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
10.500 €
Кисела Вода / Скопје

Камиони

03 фев 21:13MAN TGA 480 2005 GOD

Prodavam MAN TGA 480 2005 god ekstra sostojba registriran do 07.12.20...


9.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

03 фев 19:06Originalna dijagnostika za Scania kamioni i avtobusi

Nova Originalna fabricka dijagnostika za site vozila od grupacijata n...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

03 фев 18:44Scania 112

Се продава сканија 112 во исправна состојба. Повеќе инфо на 071 317...


8.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

02 фев 20:47Originalna dijagnostika Mercedes C4 - Xentry full paket

Profesionalna diler level dijagnostika nova za Mercedes C4 Xentry,Das...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

02 фев 18:30Delovi za tam tamce

Diferencijal Menjac Sasija Federi Bandazi Delovi od kabina Blok...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

30 јан 15:10Kiper so poluprikolka

Daf 2007 god euro 5 I poluprikolka kiper 30 kubika sega uvezena tel 0...


19.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
20.000 €
Кисела Вода / Скопје

Камиони

30 јан 14:04Skania 360 - 124c MIKSER

- Камионот е во одлична работна состојба , моментално вози локал во С...


22.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

30 јан 01:55sandak sanduk mercedes fiat peugeot

Sandak 3.10 duzina 2.10 sirina


600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

29 јан 09:59DAF XF 460 so retarder MANUEL MENJAC

Daf XF 460 SO RETARADER MANUEL MENJAC REG USTE 6 MESECI MOZE ZAMEN...


10.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

28 јан 19:12DAF XF 460 MEGA 2008

DAF XF 460 2008 MEGA REG CELA GOD MANUEL MENJAC SO RETARDER I CE...


10.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

28 јан 19:12Originalna VOCOM II dijagnostika 2021 Volvo Euro 6 kamioni

Originalna diler level dijagnostika VOCOM za grupacijata Volvo namene...


1.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

28 јан 10:21Isklucuvame Adblue na Man,Scania,Volvo,Mercedes,Iveco EURO 6

Isklucuvame adblue i dpf na site kamioni i najnovite EURO 6, Man,Scan...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

28 јан 10:20Originalna dijagnostika za MAN CATS II Kamioni i Avtobusi

NOVO EDINSTVENO NA BALKANOT ZA PRVPAT SAMO KAJ NAS MOZE DA JA IMATE P...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

28 јан 10:19Prodavam polovni AKUMULATORI za kamioni, avtobusi, viljuskar

Prodavam polovni no ispravni akumulatori za kamioni avtobusi viljuska...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

27 јан 21:31МЕЊАЧ MENJAC

МЕЊАЧ ОД МЕРЦЕДЕС 12 13 ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

26 јан 07:24АЛТЕРНАТОР ЗА ТАМЧЕ

ИСПРАВЕН ПРОВЕРЕН


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

26 јан 07:24PREVOZ SO KAMION

ПРЕВОЗ СО КАМИОН НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА ДО 5 ТОНА


100 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

26 јан 07:24VOLVO, SCANIA, DAF, MAN, MERCEDES...

Лед лого, работи од 12 до 24 волти. Со далечинско. Димензии 400 х 80...


70 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

26 јан 06:53PRODAVAM AKUMULATORI ZA KAMIONI VILJUSKARI POLOVNI ISPRAVNI.

Продавам акумулатори за камиони автобуси ВИЛЈУШКАРИ 225ah, 180ah, 145...


2 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

25 јан 20:23Gumi 225 75 r 16 c

Polovni gumi ekstra sostojba


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

23 јан 18:03Prodavam ili menuvam za stan Skania R410 2015 ta

Prodavam ili menuvam za stan vo Skopje Ohrid iliKavadarciSkania R410


43.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

22 јан 15:13Prodavam skanija 2016 ta R410

Prodavam skanijaR410 2015 ta so 540000 kamionot e na Mk tablici smen...


42.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

21 јан 23:59Tamce kiper

Reg pali vozi vo mexanicka sostojba Inf 078 310 592


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

19 јан 21:43DAF CF 460 Automatik+retarder

Daf cf 2007 460 konja Automatik Retarder Extra sostojba Moze za...


9 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

19 јан 19:58Tam 90t 50 so kran

Tam 90 t 50 proizvedeno 1994 god so 7 novi gumi nov akomulator komple...


6.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

18 јан 09:39Razboj za kumplug za tamce

Rk


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

17 јан 15:48Programi za Servis za Mercedes,Man,Iveco,Daf,Volvo,Scania,

***NEOPHODNI LOGISTICKI PROGRAMI KOI RABOTAT PO BROJ NA SASIJA, ZA PR...


1.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

16 јан 09:39Man TGX Tandem komplet

MAN TGX 26.440 MANUEL MENJAC REGISTRIRAN CELA GOD SO ZELEN KARTON S...


30.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

15 јан 17:45Spaneri kaisi

Novi Spaneri kaisi cena 500 denari tel 070 449 050


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

14 јан 17:49Iveco daily so rampa

Iveco daily 70c15 Hladnaca Rampa 2012god Registrirano


13.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

14 јан 09:39Tapaciranje kamioni (kabini)

Vrsime tapaciranje na sekakov vid na kamionski kabini. ...


399 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

10 јан 12:51Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам