Чучер Сандево
                           
245 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac industriska zona idealen za magacin

Се продава градежно земјиште идеалено за магацин и било каков друг би...


32 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Промовирано

Парцела во викенд зона - с.Бањани

Се продава парцела во Општина Чучер Сандево село Бањани К.О Бањане К...


11.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.000 €
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 17:58Plac industriska zona idealen za magacin

Се продава градежно земјиште идеалено за магацин и било каков друг би...


32 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Se prodava zemjiste/plac pomegju g. Orizari i Brazda

Се продава земјиште/плац од 1256m² во областа помеѓу горно Оризари и ...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00NIVI 1000 do 3200 m2 do REKA IZ. STENKOVEC i S.BRAZDA S.C.G.

SE PRODAVAAT : NIVA OD 2047 m2 : 45/70/75/30 e do REKA vidi slika...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8 €
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 11:15IZDAVAM MAGACIN 400m2 SO PLAC 8500m2 VO VIZBEGOVO

Izdavam magacin 400m2 so plac 6000m2 tamponiran ograden voda struja s...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Магацини

Денес 10:21Продавам плац во Чучер Сандево

Продавам плац во Оризарска рупа, Мирковци, Чучер Сандево, број на пар...


30.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:49Plac vo Mirkovci

Se prodava plac od 1300m2 so stara kuka od 60 m2 vo selo Mirkovci. Im...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:17Plac vo s. Brazda

Prodavam plac vo selo Brazda skopska crna gora so povrsina od 2048m2 ...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 20:17SE PRODAVA NOVA KUKA ZATVORENA KARABINA

Se prodava nova kuka zatvorena karabina. Prizemjeto e osposobeno za ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
85.000 €
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 19:10Prodavam plac

Prodavam plac vo OPSTINA SUTO ORIZARI DO OBIKOLNICA


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 17:19СЕ ИЗДАВА

Се издава плац 3624 м2 со деловен простор од 66м2 и магацински просто...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Магацини

Вчера 15:31PRODAVAM NIVA VO GOLIOVO

Нивата се наоѓа на патот кон чардак од лева страна и е во индустриска...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:42Prodavam NIVA vo Skopska Crna Gora, BLATINA

Се продава НИВА во Скопска Црна Гора, 2434 m2 место викано Блатина. Н...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:19Prodavam niva

Nivata-placot se naogja pokraj avtopat vo blizina na tehnicki pregle...


22 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 09:57Се продава нива 2684м2 лепенец

Се продава нива од 2864м2 со имотен лист средени документи до обиколн...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 04:37Prodava niva do novata obikolnica blizu k. bara

nivata se naoga na obikolnica skopje megu butel kluckata i orizari kl...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мар 19:58prodavam niva vo selo Radisani

prodavam niva KO Pobozje,KP 2562,1908m2,. I KP 2563,816m2, dvete pa...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мар 19:09Plac do obikolnica pod orizari

Se prodava plac do obikolnica 1126m2 so pat.Broj na parcela 651/1.Tuk...


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мар 17:22Плац на Чардак СЦГ

Плац на Чардак СЦГ, после ресторанот и мостот од десна страна. Контак...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мар 13:49Plac na Cardak scg

Plac na Cardak posle restoranot od desna strana.Placot ima pat, blisk...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мар 13:45Prodavam zemjiste 5775m2 kaj Granit opstina Cucer Sandevo

Prodavam zemjiste patot na kaj Kosovo kaj Granit opstina Cucer Sandev...


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мар 11:43PLAC GOLIOVO VIKEND NASELBA - SKOPSKA CRNA GORA PRED GLUVO

📍Placovi vo Skopska Crna Gora vikend naselba Golievo 801m² i 340m²...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мар 10:53Se iznajmuva vikendica za proslavi

Se iznajmuva vikendica za sekakvi proslavi. Vikendicata se naogja vo ...


150 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

19 мар 09:29PRODAVAM PLACEVI 520 m2 I 1520m2 VO RADISANI-BEL KAMEN

PRODAVAM PLACEVI 520 M2 I 1520M2 VO BEL KAMEN-RADIŠANI NASPROTI BENZI...


80 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мар 09:20Plac so vikendiche s.Radishani

Plac ovostarnik 1508 m2 so vikendiche okolu 34m2.Na pat za Pobozje m...


36.500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

19 мар 06:43Плац 600

Се продава еден од овие два плаца позиционирани измеѓу с.Побожје и Ви...


37 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 мар 12:40Se prodava odlicen plac na top lokacija Vizbegovo

Se prodava zemjiste od 11423 m2 na odlicna lokacija do magistralniot ...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 мар 11:43PLAC VO CUCER SANDEVO (GLUVO)

Se prodava plac vo s.gluvo 1757m2 Struja,voda,odvod, I bunar vo s...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
22 €
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

16 мар 23:16PRODAVAM SHUMA ZABEL VO SKOPSKA CRNA GORA

Prodavam zabel vo Skopska Crna Gora vikano mesto Bukoramno od 9000m2 ...


5 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

16 мар 20:51PRODAVAM LOZJE VO SKOPSKA CRNA GORA

Lozjeto se naogja vo atar na selo Banjani. Ima 600m2 Cena 8 evra m2


4.800 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

16 мар 20:50Plac vo Radisani

Se prodavat dva placa mesto borinarec radisani so vkupno mesto 1400m2...


80.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

16 мар 20:16СЕ ПРОДАВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО ВОЛКОВО - КОМПЛЕКС ВЕРИНА

ШИФРА: 1966S ЦЕНА: 275.000 € КОНТАКТ: 075 988 602 Се продава л...


275.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Станови

15 мар 23:11ПЛАЦЕВИ ВО МИРКОВЦИ - СКОПСКА ЦРНА ГОРА

Продажба на плацеви во Скопска Црна Гора - Мирковци на убава и мирна ...


40 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

15 мар 10:07Prodavam niva vo Skopska Crna Gora , Blatina

Се продава НИВА во Скопска Црна Гора, 2434 m2 место викано Блатина. Н...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

14 мар 22:47placevi cucer sandevo,goliovo

Se prodava zemjiste gradezno vo Cucer sandevo mesto vikano Goliovo.Do...


40 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

14 мар 21:21Kupuvam Niva/Plac vo Brodec ili okolina po razumna cena

Kupuvam Niva (Zemjodelsko zemjiste) vo Brodec (Rakotinci) ili okolina...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 мар 12:55Се продава плац во викенд населба Побожје

Се продава плац во викенд населба Побожје, 670м2, број на парцела 596...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

12 мар 16:31Нива во Голиово

Продавам нива од 4000м2 (може и 2 по 2000м2) скопска црна гора, на пр...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

11 мар 12:35Prodavam plac na Skopska Crna Gora

Placot e 3105m2 vo mesto Gradishte, 35 eur m2. Cist imoten list 075/...


34 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

11 мар 11:02Se prodava kuka vo s.Brazda

Se prodava kuka od 100upotreblivi i 200 m2(dva kata karabina) vo selo...


45.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

11 мар 08:10Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам