2 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

USB СНИМАЧ-ДИКТАФОН

Класично USB претворено во рекордер кој квалитетно снима на SD мемори...


1.200 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Безжична технологија

30 сеп 14:12ГСМ БУБИЦА ЗА ПРИСЛУШУВАЊЕ

ГСМ бубица која се прислушува на мобилен телефон со повикување на бро...


1.600 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Безжична технологија

30 јун 09:43Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам