13 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Elektronika Razni Delovi Tranzistori Pojacala Predpojacala

***** Informacii posle 15:00 casot ***** Elektronika Razni Delovi : ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Електроника

01 окт 21:00Se prodava kabel 4x25 lisnast bakaren

Se prodava nov kabel 4x25 crn lisnast bakaren so dolzina od 44m Cena ...


900 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Електроника

27 сеп 20:52Батерии На Полнење/Baterii Na Polnenje (AA)

❗❗ЦЕНАТА Е ЗА ЕДНА БАТЕРИЈА❗❗ ✅NiMH АА БАТЕРИИ ✅ENELOOP ✅ГЛАНЦ НОВИ


150 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Електроника

17 сеп 12:30Полнач За Батерии/Polnac Za Baterii

✅ПОЛНИ АА, ААА БАТЕРИИ ✅VARTA ✅ГЛАНЦ НОВ


500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Електроника

17 сеп 12:30Полнач За Батерии/Polnac Za Baterii

✅ПОЛНИ АА, ААА БАТЕРИИ ✅VERBATIM ✅ГЛАНЦ НОВ


500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Електроника

17 сеп 12:29Стабилизатор Стабилизатор

Се продаваат користени стабилизатори, тие се во исправна сосојба, мож...


1.100 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Електроника

08 сеп 11:15КОМПЛЕТ ЛЕД РОТАЦИОНА СИЈАЛИЦА

Конечно за празниците ке можеме да си приредиме колор визуелно ротаци...


350 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Електроника

31 јул 21:07Торусно трафо 220 на 110 волти

Продавам торусно трафо 220 на 110 волти, 115 мм дијаметар, користено.


600 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Електроника

07 јул 22:08мерач на потрошена енергија

Emo Првиот македонски мерач на пoтрошена енергија и паметен прекидач ...


750 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Електроника

06 мар 00:15Emo Wifi merac na potrosena elektricna energija

Wifi мерач на електрична енергија со дијаграм


750 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Електроника

06 мар 00:10LED SVETILKA(SVETILKI)SO VENTILATORCE NOVI XXXTRAAAA

Prodavam led svetilka so ventilatorce...originalen dodatok za nokno r...


249 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Електроника

02 окт 12:24ДЕТЕКТОР ЗА СКРИЕНИ БУБИЦИ И КАМЕРИ....

Брзо, лесно, сигурно и едноставно откривање на скриени уреди за присл...


1.600 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Електроника

30 сеп 19:09Prodavam stabilizator 1.500k - nov vo kutija

Prodavam stabilizator 1.500k - nov vo kutija eftino


1.800 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Електроника

11 дек 09:24Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам