43 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Машина за експандирање на житарици - цереалии

Нова некористена машина (топ) за експандирање на житарици - цереалии ...


300 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

01 јун 17:46Продавам калибратор за лешници

Продавам калибратор за лешници 30 кг/ч. цена 300 евра. тел. 076 406 ...


300 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

31 мај 11:19Se prodavaat Elektromotori

Prodavam elektromotor: 1. TIBA-Ljubljana Y380V KW 1,5 so kochnica 9...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

29 мај 21:07Aparat za zavaruvanje

Se prodava aparat za zavaruvanje ednas otvoren i proban.


3.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

29 мај 07:52TURBINI POVEKENAMENSKI ZA VENTILACIJA

PRODAVAM TURBINI POVEKENAMENSKI ZA VENTILACIJA,MOZE DA SE UPOTREBUVAA...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

18 мај 16:49Polzavest transporter

Polzavest transporter


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

16 мај 18:08HIDROULICNA PRESA

Se prodava hidroulicna presa so plotna 300mm-280mm so geaci i debelin...


950 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

16 мај 10:48Se prodavaat masini za pravenje toaletna

Se prodavaat masini za pravenje toaletna hartija Poveke na 075346101


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

10 мај 23:32Trevnik/Maja za secenje metal

Se prodava maja/ trevnik za secenje metal Pravo i pod agol seche. ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

29 апр 20:22БАНСЕК/ПИЛА КРУЖНА

Се продава малку користена цена по договор.


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

29 апр 20:21Masini za toalet hartija komplet

Prodavam masini za toalet hartija komplet motalica so bansek i lepilo...


600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

26 апр 10:50Strafilica Makita

Makita strafilica ekstra samo baterijata ne drzi


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

17 апр 10:11Masina za hemisko cistenje BOWE

Se prodava masina za hemisko cistenje . Masinata e germanska, BOWE . ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

08 апр 10:57PRESA ZA ALUMINIUMSKI PROFILI

Nudime NOVI i KVALITETNI presi za aluminiumski profili. Presite se k...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

26 мар 22:23MASINA ZA PERENJE STAKLO

Nudime novi masini za staklo. - Masina za perenje cetri sezonsko s...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

26 мар 22:12MASINI ZA STAKLO

Nudime novi mašini za staklo. - Mašina za perenje (ekonomska ili p...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

26 мар 22:11Vakum stegi

Prodavam 3 kom pneumatik vakum stegi


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

28 фев 19:19Masina za mermer

Masina za.secenje mermer masinata se e funksionalna donesena od svajc...


900 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

12 јан 09:20Prodavam stanc masina ruska

Prodavam stanc masina ruska. 078-297-928


1.600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

27 дек 17:31Presa,Drebong,Punkt aparat, Co2, Ekcentar,Bormasini i dr..

Prodavam: Presa Italijanska 100t. So grejni ploci 40x40cm Punk apar...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

21 сеп 18:43Kalibrator i krsalica za lesnici

Prodavm separator kalibrator i krsalica za lesnici, samata kalibrira ...


700 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

13 мај 11:15smigli

sekakfi vrsti


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

05 мај 22:46Agregat generator dizel 75 KWA -65 KW

Agregatot e vo top forma bez nikakov problem raboti na nafta potrosu...


7.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

22 мар 23:19prodavam trofazen elektro motor 11 kw

tel 072 255 376 pance


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

15 мар 21:21Se Prodava Pecka/Duvalka za 8 Pleha!

Se prodva pecka/duvalka so kapacitet za osum pleha.So peckata sleduva...


1.849 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

11 фев 20:33Se prodava bager

Za poveke info na broj Goce 070 618 265 Masinata e odlicna


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

07 јан 19:07peralna

peralna donesena od svajcarska mu fali eden amortizer


100 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

30 дек 18:47Igli

Orginalni igli za industriski masini


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

19 дек 19:29Krsalica lesnik

Pridavam krsalica za lesnici, orevi, kajsii, bademi, i drugi jatkasti...


300 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

03 дек 11:00Ledomat

Ispraven,Proizveduva 20kg na 24h,mrazot e cilindricen,,,


350 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

25 ное 04:19Ladilnik

Sistem za ladenje komplet ,,,moze i sami da si go montirate na komora...


600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

25 ное 04:17Мешалка за тесто

Мешалка за тесто Капацитет 10 кг Слабо користена Во добра состојба Ја...


400 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

15 авг 08:37Masina za hemisko cistenje BOWE

Se prodava masina za hemisko cistenje, germanska BOWE. Masinata e isp...


2.200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

25 јул 01:12PVC MASINI

PVC masini cela linia 070543826


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

02 јул 17:25PVC MASIN

PVC masini kako novi mnogu malce koristeni ke se uverete na lice mest...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

02 јул 16:55USLUGI SO AVTOKRANOVI

Услуги со автокранови 24т, 35т, 60т, 160т Следете не на: https:...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

15 јун 07:48RAZNI MASINI ZA BRAVARIJA

Nudime razni kvalitetni novi mašini za bravarija i kovano železo. ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

09 мај 14:21Masina za vitkanje profili

Nudime razni tipovi na masini za vitkanje aluminiumski İ celicni prof...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

03 мај 00:00Prodavam cirkular

Prodavam cirkular so motor od 3.5 kw.


10.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

08 ное 09:34Kosilka

Kosilka na benzin ispravna vo odlicna soatojba tel 078 255108


5.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

27 мај 18:20Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам