Кисела Вода
Подкатегорија:
                   
52 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Profesionalno farbanje na medijapan (mdf) furnir

Vrsime profesionalno farbanje na medijapan - furnir isto kako i negov...


30 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 16:20Izrabotka na kujni po merka

Profesionalna izrabotka na kujni po merka. 3D prezentacija na lice m...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 13:20Protocni cheshmi

Prodavam dve kujnski cheshmi protocni za topla voda so mal popravliv ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

24 сеп 22:53Izrabotka na kujni po merka

Izrabotuvame kujni po merka. Vrsime besplatna 3d prezentacija na vasa...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

24 сеп 08:31KOMPLETNA KUJNA I DNEVNA SOBA

SE PRODAVAAT - - KAUC NEKORISTEN - 4.000 MKD D: 2.5 - KAUC - KOR...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

24 сеп 06:58Bojler Leov 10l. visokomontazen

Koristen visokomontazen bojler Leov 10 litra.


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

22 сеп 15:08IZRABOTKA NA KUJNI PO MERKA

Zanaetciska rabotilnica izrabotuva kujni po merka 3d prezentacija na...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

22 сеп 05:34IZRABOTKA NA MEBEL PO MERKA

Izrabotka na mebel po merka Celokupniot materijal e po zelba na klie...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

22 сеп 05:34malo boljerce

malo boljerce info 077962208


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

18 сеп 11:49Izrabotka na kujni po merka

Profesionalna izrabotka na kujni po merka Izbor na materijal i okov ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

18 сеп 06:06Gorenje Mijalnik - Lavabo - Sadoper - Мијалник

Ново , Нов , Горење , Gorenje , Садопер , Мијалник , Лавабо, Sadoper ...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

16 сеп 00:07Elementi od kujna

Prodavam elementi od kujna, cena po dogovor.


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

15 сеп 13:13ПРОДАВАМ РОЈСВАТНО ЛАВАБО

ПРОДАВАМ КВАЛИТЕТНО ПОЛОВНО РОСВАЈТ ЛАВАБО ЧЕТВРТАСТО 50*60 ДОСТА...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

14 сеп 10:03Cepter indukcisko reso

potpolno novo neopakuvano


9.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

07 сеп 22:09Se prodava Shporet Neo Extra na trofazna struja

Se prodava shporet Neo 4 Ringli I svetlo vo rernata. Cena po dogovor....


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

01 сеп 14:16Kujna

Se prodava kujna poedinecni elementi,malku koristena,dosta zacuvana.S...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

29 авг 17:20Се продава половен ентериер од кујна

ИТНО СЕ ПРОДАВА! 1. Кујна ( само елементи со шанк ) 2. Шпорет ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

29 авг 11:35Komplet kujna,sporet,frizider masa,stolici,komoda,hodnikITNO

Kompletna kujna , odlicno zacuvana, sporet i frizider komplet so kujn...


28.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

23 авг 19:53Se prodava polovna kujna

Dogovor za cena i prevzemanje tel 078447838 Bobi


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

23 авг 18:05Aспиратор Самсунг

Продавам аспиратор Самсунг, користен. 60 cm, 558 m3/h вмукувачка моќ...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

23 авг 11:43Се продава електричен шпорет

Се продава ел.шпорет малку користен во исправна состојба


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

22 авг 14:22Шанк Sank

Продавам шанк со димензија 315×80 висина 110


650 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

13 авг 21:55Садопер ростфрај - 800 денари

Продавам ростфрај садопер - 800 денари


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

11 авг 20:31Сандак за длабоко замрзнување

Продавам сандак за длабоко замрзнување 380 лит. "ГОРЕЊЕ" Цена по...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

15 јул 13:03Mijalnik nov

Mijalnik vo odlicna sostojba nov 62cm horizontalno 50 vertikalno ...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

13 јул 11:36Air fryer

Air fryer FUEGO kako Nov, pod garancija


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

25 јун 22:23Продавам садопер

Продавам квалитетен словенски Rostfree садопери: 1000х550х160 со една...


500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 МКД
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

14 јун 13:20Kujna

Se prodava koristena kujna ,kvalitetno izrabotena od iverica i medija...


25.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

22 мај 13:12Се продава кујна и шпорет

Кујна со должина околу 2м за 3500ден и Шпорет, работат 3 рингли за 1...


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

09 мај 14:46Stolici so anatomaki naslon

Se prodavaat 6 stolici so anatomski naslon. Kontakt: 075 44 06 01


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

21 апр 23:12Se prodava sadoper cesmi sporet aspirator

Sadoper i sporet (gorenje) i aspirator (linea so dva motora) 2 Cesm...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

09 апр 17:45Кујни и плакари по мерка

Изработуваме секаков вид на кујни и плакари по мерка, во зависност од...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

25 фев 15:29Prodavam 3-strana kujnska komoda/shank

Prodavam komoda/shank za kujna sto moze da se koristi od 3 strani. Ko...


8.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

21 фев 20:49Se prodava KUJNA so BELA TEHNIKA !!!

Kujna so shank i bela tehnika, aspirator, mikrobranova, frizider i sh...


650 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

08 фев 13:40Се продава комплет кујна

Се продава комплет кујна во одлична состојба


35.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

07 ное 14:48Elektrichen aparat za caj / cajnik

Seushte od garancija


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

01 ное 18:54polovni ispravni sporeti

SPORETI POLOVNI ISPRAVNI ODLICNA SOSTOJBA ZA BILO KAKVA DOPOLNITELNA...


2 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

15 окт 12:19Преса за пасирање овошје и домати

Продавам две дрвени преси (поголема и помала) за рачно пасирање на ов...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

08 окт 19:22ЕЛ. ШПОРЕТ

ПРОДАВАМ КОРИСТЕН ЕЛ. ШПОРЕТ ,,ИСКРА КРАЊ,, СО ДВЕ ЕКСПЕЕСНИ РИНГЛИ И...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

08 јун 15:20Kujna

Se prodava cela kujna so sporet


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

15 апр 11:20Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам