Подкатегорија:
                   
101 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tapaciranje Na stolici ekstra ceni

Tapaciranje Na stolici vo matrijal i eko koza so vas ili nas matrijal...


350 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Денес 13:27Rabotno biro

Prodavam socuvano rabotno biro so cetiri fioki 113 x 58 x 73


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 19:44Stolici

stolici 50 kom Tel 070266841


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 18:06Konjopoi(konopoi) masi

Se iznajmuvaat konjopoi , imam 10 konjopoi so moja dostava , ...


250 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 15:144 stolici

4 stolici za trpezariska masa,novi Mahagoni nogarki,krem eko koza. ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 12:38TRPEZARISKA MASA METAL DRVO MASI KLUP MASI

Prodavam nova masa so vrven kvalitet. Dolzina 165sm Sirina 84 sm V...


2 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 12:03TRPEZARISKI MASI MASA KLUP MASICkI I STOlCINJA

Prodavam trpezariska masa 140×80×75 klup maaicka 102×54×44 070 -55...


2 €
или предлог цена
Вчера 12:02PRODAVAM VISOKA BARSKA MASA KONJOPOI

PRODAVAM NOVI KONJOPOI 070. 552. 109 ZLATKO


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 09:18KONJOPOI VISOKI SANK MASI

Barajte na ovoj broj: 078210375 Iznajmuvam Konjopoi i Tenda so pre...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

23 сеп 13:49Trpezariska masa 80x120

Masata e od masivno drvo i dobro odrzuvana.


9.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

22 сеп 15:12KONJOPOI VISOKI SANK MASI

Barajte na ovoj broj: 078210375 Iznajmuvam Konjopoi i Tendi so pre...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

22 сеп 09:04PRODAVAM IZRABOTUVAM MASI MASA KLUP MASI

Prodavam masa Dolzina 160 Visina75 Sirina 85 Masata e nova ne k...


12.121.212 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

21 сеп 12:55Barski masi ( Konopoi )

Се изнајмуваат високи барски маси, конопои за секакви свечености и за...


250 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

21 сеп 11:20stolici

visoki barski stolici 10 kom


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

20 сеп 08:18masi

masite 7000 den stolicite 2000den


1 €
или предлог цена
20 сеп 08:17Moderna masa za vo dnevna

Odlicno socuvana, skoro neupotrebena


5.000 МКД
или предлог цена
- 44 % Попуст
9.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

18 сеп 20:09IZRABOTKA NA STOLCINJA STOLICI MASI

Izrabotka na metalni stolcinja so drvena podloga vo sekakva golemina...


5.421 €
или предлог цена
13 сеп 09:23Маса од масивно дрво - орев

Димензии на плотна 180x90cm Димензии на профил 8x2cm Купена во Фе...


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

09 сеп 09:15Trpezariska masa so 8 stolici

cisto drvo


4.000 МКД
или предлог цена
07 сеп 22:11zelezni masi

doima dve edinecna cena 4000 den dolzina 2m visina 1m


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

07 сеп 21:53rabotno biro

skoro novo


3.000 МКД
или предлог цена
07 сеп 21:51Masicka komoda

Se prodava masicka komoda so zastitno staklo dosta e socuvana so dim...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

06 сеп 04:21IZRABOTKA NA MASI KLUPI GARNITURI

Izrabotka na masi klupi garnituri so vrven kvalitet 070_552_109


9 МКД
или предлог цена
31 авг 09:39трпезариска маса со столици

Продавам трпезариска маса со 4 столици. Маса 90*90, со дополнителен д...


9.000 МКД
или предлог цена
23 авг 12:02Iznajmuvam konjopoi so dostava vo Skopje

Iznajmuvam konjopoi 60x60 i masi 190x90 90x90 . Povekje informacii ...


200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

21 авг 12:38Трпезариска маса

Се продава трпезариска маса со 4ри стола


8.000 МКД
или предлог цена
16 авг 14:31Profesionalno farbanje na medijapan (mdf) furnir

Vrsime profesionalno farbanje na medijapan - furnir isto kako i negov...


30 €
или предлог цена
15 авг 17:43Kneeling Chair

Izrabotivam kneeling chair po naracka . Ovaa stolica vi ja drzi is...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

04 авг 13:00Трпезариска маса / Trpezariska masa

Ретро трпезариска маса, реставрирана, во одлична состојба, не е оштет...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

21 јул 11:12Koristena masa i stolici

Prodavam masa i 6 stolici.Masata e so dimenzii 80/90 cm. so mehanizam...


14.000 МКД
или предлог цена
19 јул 23:12Продавам училишни маси

Продавам две училишни маси со димензии: 1.Ширина 1250 мм, длабочина 4...


300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

12 јул 16:20Продавам маса за компјутер со три фиоки

Продавам маса за компјутер со три фиоки со димензии: Должина 1400 мм...


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

12 јул 15:18Маси од масивно дрво

Производство на маси од орев и друго масивно дрво. Цена по договор


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

10 јул 16:24GARNITIRA, KUJNA,KOMODI

Se prodava pokuknina poradi prodavanje na kukata se prodava I komplet...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Друго

01 јул 14:11IZNAJMUVANJE na barski masi (konjopoi)

Novo i unikatno za vasite nastani. Svadba, rodenden, proslavi, matur...


По Договор
или предлог цена
01 јул 09:44Terpezariska masa i stolici

Prodavam odlicno socuvana terpezariska masa i 8 stolici (180+40cm - 6...


14.000 МКД
или предлог цена
23 јун 12:47Masa postolje za televizor drvo

Polovno drveno masice


40 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

18 јун 10:23Stolici so anatomaki naslon

Se prodavaat 6 stolici so anatomski naslon. Kontakt: 075 44 06 01


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

30 мај 09:54TRPEZARISKA MASA SO 6 STOLICI I STILSKA KOMODA VITRINA!

Se prodava trpezariska masa so 6 stolici i stilska komoda vitrina od ...


21.000 МКД
или предлог цена
13 мај 14:42KLUB MASA

SE PRODAVAAT KLUB MASI 90*90*43 BOJA BUKA CENA 1.800 denari Tel. ...


1.690 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

06 мај 22:48Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам