Кисела Вода
Подкатегорија:
                   
51 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Novo skafce-drzac za mijalnik, kupen po greska

Ukrasno skafce za mijalnik, dimenzija 60cm Kompletno novo, ganc! vo...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мебел за бања

21 сеп 17:27Izrabotka ili Renoviranje Kupatila, WC po model kluc na raka

Дали сакате модерно купатило со висок квалитет ? Ние нудиме: ➡ Нај...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

21 сеп 13:00Ogledalo ogledala so led tac

Izrabotka na ogledala po vasa mera so led osvetluvanje i moznost za v...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Огледало

20 сеп 21:03Sanitarija, djakuzi, tus kabini paravani ogradi po merka

10 godisno rabotno iskustvo so proizvodatvo prodazba i montaza na tus...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

19 сеп 20:26Izrabotka na Xidromasazni kadi djakuzi џакузи

10 godisno rabotno iskustvo so proizvodatvo prodazba i montaza na tus...


1 €
или предлог цена
19 сеп 20:26Туш кабина со длабока када и параван

Када за туш кабина 90х90 заоблена висока 50цм и стаклени паравани со ...


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

16 сеп 17:45Hanter daglas aluminumski sistem

Izrabotka na aluminumski plafoni po merka vo site boi,so montaza,SOPS...


1.111 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Останато

16 сеп 11:04Туш кабина (tush kabina)

Продавам сочувана туш кабина 120 х 80 со параван од калено стакло. Це...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

16 сеп 08:41ПРОДАЖБА НА АКРИЛНИ КАДИ СО ПОПУСТ ДО 60% ОД ФАБРИЧКАТА ЦЕНА

1. Целата дебелина на ѕидот од кадите е акрил. 2. Високиот сјај ка...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

15 сеп 15:41Моноблок и биде

Моноблок балтик – италијански порцелан со висок сјај Цена: 4.500 дена...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

15 сеп 15:41Акрилна када со хидромасажа Kolpa-San 140x140

Kolpa-San словенска со маска ДИМЕНЗИИ 140 х 140 см


700 €
или предлог цена
15 сеп 15:41ОПРЕМА ЗА БАЊИ – 50-70% ПОПУСТ

ОПРЕМА ЗА БАЊИ – 50-70% ПОПУСТ МИЈАЛНИЦИ: Мијалник вградлив ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

15 сеп 15:41Prodavam dva boljeri tel.079411413 Tripun

Prodavam boljer,zvonete samo na ovoj broj 079411413 Tripun.


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Останато

14 сеп 14:45Polucizmi Ideal Standard

Продавам две получизми Идеал Стандард, користени само 1 месец, сочува...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

08 сеп 12:05Мијалник со чешма / mijalnik so ceshma

Се продава скоро нов мијалник IDEAL, со нова чешма, crvenkastata boja...


80 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

05 сеп 13:00ЛАВАБО/БИДЕ СО БАТЕРИЈА

Се продава биде и лавабо со чизма и лавабо без чизма (51цм)


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

18 авг 11:21Agolna tus kabina polovna

Prodavam agolna tus kabina


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

14 авг 16:15Продавам ново преградно стакло за во бања

Преградното стакло е купено со погрешни димензии 120/200 ,8мм мат и н...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

10 авг 14:25Wc bide

Prodavam bide za kupatilo, mnogu malku koristeno


30 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

10 авг 14:04Hanter Douglas

Hunter Douglas za kupatilo


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Останато

29 јул 12:30Mijalnik so cesma

Poloven


15 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

16 јул 14:55Se prodavat tus kadi 077 742 464

Se prodavat 2 tus kadi moze komplet dvete moze i odvoeno 1 tus kada 3...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

12 јун 19:31TUSH KABINA NOVAA

TUSH KABINA KORISTENA E DVA MESECA SKORO NOVAA.... VREDI DA SE VIDI.....


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

21 мај 13:51Hanter Daglas.spusten alyminiymski plafon.

Proizvodstvo na hanter daglas aluminiumski spusten plafon po merka vo...


1.180 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Останато

09 мај 09:51Hanter Daglas.spusten alyminiymski plafon.

Proizvodstvo na spusten plafon hanter daglas.tip so lajsnai bez lajsn...


1.180 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Останато

09 мај 09:51TUS KABINA I TUS BATERIJA

Prodavam tus cabina 80x80 nova ne koristena, kupena od FRIGO SOP, I t...


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

20 апр 07:06PLASTICNA KADA SO ARMATURA 1,80 M

PLASTICNA KADA


1.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

14 апр 13:56Izrabotka na ogledala za sminkanje ,led ogledala

Изработка на огледала за шминкање по мерка според ваши димензии Изра...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Огледало

11 апр 09:48Изработка на огледала за шминкање,лед огледала

Изработка на огледала за шминкање по мерка според ваши димензии Изра...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Огледало

05 апр 20:45Мијалник

Половен, цена по договор 078 230 562 Златко


100 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

17 мар 19:52LED ogledala - ЛЕД огледала

LED осветлени огледала. Изработка на огледала по нарачка со позадинск...


80 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Огледало

05 мар 19:42Neupotrebeni 2 VC Kadi

Broj za KONTAKT 071-356-473. 071-356-473. Petre


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

16 фев 14:45Cizma za umivalnik

Prodavam cizma za umivalnik


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

08 јан 12:57Roca mijalnik i bide

Se prodavaat novi 3 mijalnika i bide, ekstra socuvani, ne se koristen...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

18 дек 22:27Boljer Leov

Koristen boljer Leov 80l 2kw so nov greac i nov termostat odlicna sos...


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Останато

16 ное 09:23PROTOCNA CESMA-BOJLER

NOVI PROTOCNI CEMI BOJLER SO JACINA OD 3 KW CENA 1200 DEN, IMAME I CE...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Чешми

04 окт 13:03Plockar

Lepenje sekakov vid na plocki Kontak tel 075802240 miki 078364632 ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Останато

29 мај 17:16SE PRODAVA KOMPLETEN INVENTAR (SANITARII) OD KUPATILO (BANJA

SE PRODAVA KOMPLETEN INVENTAR OD KUPATILO (UMIVALNIK SO BATERIJA, OGL...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мебел за бања

02 фев 13:10ЗИДНА ЕДНОРАЧНА БАТЕРИЈА

НОВА ЗИДНА ЕДНОРАЧНА БАТЕРИЈА.ПОТЕКЛО ОД СР СРБИЈА


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Чешми

31 дек 21:14Prodavam

Bojler 80L. Koncar 2000den. Kazance Geberit 500den. 070343756


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Останато

13 ное 14:27Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам