Подкатегорија:
                   
45 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IZRABOTKA NA SAKSII ZARDINJERI

IZRABOTKA NA DRVENI SAKSII POSEKAKVA GOLEMINA I BOJA PO ZELBA 070 552...


25.463 €
или предлог цена
Денес 09:47Super Bela Gusta- Elka L=150 cm f= 100 sm

Prodavam Super Bela Gusta Elka-Original,komplet so Lampioni vo Liljak...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Декорација и Украси / Останато

Денес 06:01OGRADI drveni -kombinirani

izrabotuvame ogradi drveni i drvo metal po vasa zelba


По Договор
или предлог цена
23 сеп 22:40PRODAVAM RASTENIJE ZAMIJA

Prodavam sasisko cveke Zamija


500 МКД
или предлог цена
23 сеп 13:11Izrabotkapo merka na stakleni i aluminski ogradi

Izrabotka po merka na stakleni i aluminski ogradi. DBM Ekskluziv sko...


1 €
или предлог цена
19 сеп 20:26Drveni Dekorativni Gajbi / Дрвени Декоративни Гајби

Рачно изработени декоративни гајби во разни големини и бои. Можност ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Декорација и Украси / Останато

18 сеп 10:49Daski za serviranje / Даски за сервирање

Рачно изработени даски за сервирање во различни големини и форми


1 €
или предлог цена
18 сеп 10:46Дрвени Декоративни Гајби / Drveni Dekorativni Gajbi

Рачно изработени декоративни дрвени гајби и кутии од секаков вид и ди...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Декорација и Украси / Останато

18 сеп 10:46Алое вера

Алое вера во различни големини и жардињери. цената се движи од 200 д...


300 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 МКД
13 сеп 12:11Украсни жардињери

Комбинација од кактус сукулент алое вера и чувар куќа аранжирани во...


350 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 МКД
13 сеп 11:58Декоративни Кактуси

Кактуси во различни големини од 150 до 550 денари зависи од големинат...


200 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
300 МКД
13 сеп 11:47Јука / дрво живота

три Јуки / дрва живота околу 2 метри високи разгранети поволна цена


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
13 сеп 11:32Se prodavaat ukrasi i slika

Se prodavaat ukrasi od keramika


1 €
или предлог цена
10 сеп 12:43Ukrasna polica za cveke

Dimenzija za polica 60x60x15 So 4 dipli I strafovi Lesna montaza ...


3.370 МКД
или предлог цена
08 сеп 09:06IZRABOTKA NA DRVENI ZARDINJERI SAKSII

IZRABOTUVAM DRVENI ZARDINJERI PO SEKAKVA GOLEMINA POJA PO ZELBA 0...


1 €
или предлог цена
05 сеп 09:34PRODAVAM OGLEDALO

Podavam golemo ogledalo vo ubava drvena ramka moze da se zakaci horiz...


1.500 МКД
или предлог цена
31 авг 16:47Drveni ukrasi - Afrika

Prodavam interesni ukrasi za na polica i na zid, racna izrabotka od d...


1 €
или предлог цена
18 авг 17:37Bure i kaca

Prodavam Bure od hrast vo odlicna sostojba i kaca.


100 €
или предлог цена
21 јул 23:06преградни ѕидови од дрвени летвички

Дрвени летвички аплицирани на ѕид, шанк или како преграден ѕид даваат...


1 €
или предлог цена
07 јул 16:49BONSAI ! - Prodavam Bonsai!

Prodavam "Bobsai", cuvani vo domasni uslovi.


400 €
или предлог цена
01 јул 12:31prodavam vestacko cvekje

prodavam vestacko cvekje


1 €
или предлог цена
03 јун 08:09Svetlucava hartija dezenirana I kotor hartija

Svetlucava vo ne kolku dezeni 69/50 I kotor hartija so sirina 39 sm


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Декорација и Украси / Останато

28 апр 18:49Продавам собни цвеќиња

Продавам: Дрво на животот (дрво живота) 170 cm 1300 денари; Дрво на...


1 МКД
или предлог цена
13 апр 10:41IZRABOTKA NA STOLBNI LAMBI

Izrabotka na lambi so vrven kvalitet 070 552 109


218.465 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Декорација и Украси / Останато

28 фев 17:15casovnik ziden

casovnik ziden Hour hand: 31.5cm /12.4" Minute hand: 3...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Декорација и Украси / Часовници

27 фев 13:52DASKI ZA SERVIRANJE

Izrabotuvam prodavam daski za serviranje racna izrabotka so vrven kv...


12.854 €
или предлог цена
31 јан 20:32ѕидна (string art) декорација 300 den.

Dimenzija 26x31. Ako ste zainteresirani pisete mi na mail ili sms po...


300 МКД
или предлог цена
17 дек 10:11Metalni zardinjeri saksii

IZRABOTKA NA metalni saksii so vrven kvalitet po sekakva golemina I...


11.111.111 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Декорација и Украси / Останато

30 ное 20:04GIPS ELEMENTI- DEKORACIJA !

IZRABOTKA I MONTAZA NA GIPS ELEMENTI ,LAJSNI,ROZETNI,KAPITOLI i drudi...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Декорација и Украси / Останато

30 окт 17:32Tocace-Drzac za saksii za cvekje

Prodavam racno izraboteno dekorativno tocace za saksija za cvekje.


2.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 22:48Dekoracii ITNO

2 statui so postolje Gipseni elementi Gipsena ograda


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Декорација и Украси / Останато

13 авг 19:01drvo na zivotot

se prodava drvo zivota visoko 4 m


1 €
или предлог цена
01 авг 00:20Ogledalo racna izrabotka

Drveno ogledalo racna izrabotka ima i sijalicka Dimenzii 30 x 39


1.000 МКД
или предлог цена
26 јул 20:39Жардиниери / Zardinieri

Израборуваме жардињиери од различни типови дрво по нарачака, во комби...


1 €
или предлог цена
02 мар 12:44drvena stolna lampa

lampata e racna izrabotka,ima i prostor za ukrasi


4.000 МКД
или предлог цена
31 јан 17:19TABURETKI

IZRABOTKA I PRODAZBA NA TABURETKI VO RAZNI BOI. 078355580 BES...


1.000 МКД
или предлог цена
28 дек 13:00ДЕКОРАТИВЕН КАМЕН

Природен декоративен камен за уникатност. Цена 1200 ден за 1м2 Игор...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Декорација и Украси / Останато

15 сеп 12:46Украсни предмети од дрво

Се продаваат украсни предмети од дрво изработени од палети.


По Договор
или предлог цена
15 фев 19:30Gobleni, sliki, racna izrabotka

Gobleni za osobi so poseben merak, prekrasen ukras


1 €
или предлог цена
03 јан 12:54БУЊА ОД ПРИРОДЕН КАМЕН,МЕРМЕР И ТРАВЕРТИН

Квалитетно и најевтино на пазарот,буња од природен камен травертин и ...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Декорација и Украси / Останато

02 апр 09:46Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам