Подкатегорија:
                   
170 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BOJLER ZA PARNO I SOLAR 200 LITRI

Bojlerot e SUNSYSTEM BUGARSKI Kombiniran za parno i solar Skoro nov...


18.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

Денес 13:33Masini za perenje-frizider

Beko 7kg 5000den Beko pere sushi 8kg pere 5kg sushi 7000den Samsung...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:19delovi za Whirlpool AWOC 70120

ispravni delovi izvadeni od mashina so rasipani lageri i bubanjot be...


4 €
или предлог цена
Денес 10:55Dodatok sad za pravosmukalka

Prodavam dodatok sad za sobiranje na prashinata (ciklon filter), skor...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:58  НОВ ОГЛАС

Beko masina 7kg

Masinata e vo ispravna sostojba se prodava poradi kupena pogolema mas...


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:26Соковник

Се продава соковник марка Max.


1.900 МКД
или предлог цена
23 сеп 19:35Блендер

Се продава блендер.


1.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 19:35Masina za perenje gorenje

Masinata e ispravna samo lagerite bucat . Moze da se proba na lice m...


3.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 15:44Ekstra masina za perenje

Odlicno socuvana super funkcionalna masina za perenje alista. Masinat...


7.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 19:12Dolce gusto kafemat mimi me

Nov donesen od germanija


3.400 МКД
или предлог цена
21 сеп 12:07Се продава апарат за кафе/кафемат Saeco (Philips)

Се продава одлично сочувана рачната машина за еспресо Saeco (Philips)...


6.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 21:29SAMSUNG NA DELOVI

Samsung ecobubble na delovi cela masina 100e


100 €
или предлог цена
19 сеп 20:53Шпорет мбс мини

Се продава мини шпорет мбс мини користен 1 недела уште под гаранција....


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

19 сеп 20:35Машина за перење AEG

Машина за перење АЕГ германска, исправна, 2000 ден


2.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 17:37Kujnski Aspirator Linea

Kujnski Aspirator Linea malku upotrebuvan


1.500 МКД
или предлог цена
19 сеп 13:12Friteza SilverCrest Фритеза

Се продава половна фритеза Silver Crest, ретко користена.


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фритези

19 сеп 06:54AEG MASINA ZA SADOVI

078299970


10.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 10:34Kafemat

Dolce gusto krups prodavam malku koristen kontakt telefon 078252566


50 €
или предлог цена
18 сеп 01:26Muljac muljaca grozje rakija melenje

Prodavam muljaca od ponovite stara 2 godini so plasticni valjaci sto ...


5.000 МКД
или предлог цена
- 38 % Попуст
8.000 МКД
17 сеп 16:57KAFEMAT DOLCE GUSTO - KRUPS

kafemat Dolce Gusto max socuvan


3.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 14:08Prodavam peralna Candy

Prodavam delovi za peralna Candy CNE 89 T so pregoren programator. Dr...


1 €
или предлог цена
16 сеп 18:52PRODAVAM PRAVOSMUKALKA SO KANISTER MARKA ROWENTA

PRODAVAM PRAVOSMUKALKA SO KANISTER MARKA ROWENTA. PRAVOSMUKALKATA E V...


2.700 МКД
или предлог цена
16 сеп 18:16Beko Robokit 2154 Food Processor

Beko Robokit 2154 Food Processor Миксер Блендер Соковник Сецко ит...


3.000 МКД
или предлог цена
15 сеп 11:27ПРОДАВАМ МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

ПРОДАВАМ МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ МНОГУ ПОВОЛНО


2.500 МКД
или предлог цена
14 сеп 10:08PRAVOSMUKALKA ZEPTER PWC-100

Se prodava pravosmukalka od Zepter PWC-100 pravosmukalkata ne e mnogu...


1 МКД
или предлог цена
13 сеп 13:26Nespresso Kafemat Siemens (kapsuli)

Prodavam odlicen Nespresso Kafemat na Siemens maksimalno socuvan. Kaf...


2.399 МКД
или предлог цена
12 сеп 21:51Shporet 070 220544

Shporet samo na 070 220544 Poradi rushenje se prodavaat i ALUMINIUMS...


123 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

12 сеп 19:09masina perenje indesit delovi

programator i sve drugo ispravno otkaza bubanj 078664852


1 €
или предлог цена
12 сеп 10:41Frizider kombiniran FAVORIT

Prodavam kombiniran frizider Favorit vo odlicna sostojba.


7.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

12 сеп 10:19PRODAVAM PRAVOSMUKALKA SAMSUNG 1800 W

1800 W AIR TRACK MNOGU MALKU KORISTENA


4.500 МКД
или предлог цена
11 сеп 08:28PRODAVAM FRIZIDER FRINKO ПРОДАВАМ ФРИЖИДЕР ФРИНКО

ФРИЖИДЕР ФРИНКО информации на тел. 070/577-553


8.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

11 сеп 08:27Prodavam frizider hotpoint ariston 384l

Prodavam frizider hotpoint ariston 384l, 292 so 92, 72cm sirok 190 vi...


12.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

09 сеп 13:33Masina za perenje Gorenje WA 543

Prodavam masina za perenje Gorenje WA 543. Za poveke informacii javet...


По Договор
или предлог цена
09 сеп 11:59kujnska masina za secenje

proizvod Gorenje


1.000 МКД
или предлог цена
07 сеп 22:09Mashina za sushenje

gorenje


4.000 МКД
или предлог цена
07 сеп 22:03Mashina za perenje

beko skoro nova


6.000 МКД
или предлог цена
07 сеп 21:39Апарат за леб

Се продава апарат за месење леб Severin. Го имам една година, го доби...


4.000 МКД
или предлог цена
07 сеп 11:58Bojlerce Gorenje

Malku koristeno malo bojlerce 5 litra od Gorenje


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

06 сеп 12:41Frizider za dlaboko zamrznuvanje

Friziderot e Gorenje vertikalen so fioki raboti super... cenata e 100...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

05 сеп 09:42Се продава кујнска вага

Се продава кујнска вага GORENJE


600 МКД
или предлог цена
04 сеп 13:32Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам