Подкатегорија:
                   
206 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Panelna grealka 2.5 kw so potstolje

Продавам панелна греалка STIEBEL ELTRON CNS 200S 2.5Kw со потстолје с...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:47Ventilator Neo

Ventilator Neo malku upotrebuvan


800 МКД
или предлог цена
Вчера 21:07DALJINSKO ZA KLIMA-SITE TIPOVI

PRODAVAM NOVO DALJINSKO UNIVERZALNO ZA SITE TIPOVI NA KLIMA UREDI.BUK...


599 МКД
или предлог цена
Вчера 09:45PUMPI ZA PARNO I DRUGI DODATOCI

Se prodavaat 4 pumpi za parno i drugi dodatoci Izvadeni od instalac...


350 €
или предлог цена
Вчера 08:06Продавам термо печка АМГ, termo pecka AMG

Продавам термо печкa модел (AMG). 1. AMG термо печка 3.5kw. 2. На п...


1.500 МКД
или предлог цена
25 сеп 16:46Ruska sonda kotle vulkan 7 kw

Prodavam ruska podmornica kotle za parno od 5 do 7 kw do 70 kvadrati...


450 €
или предлог цена
25 сеп 13:37Panelna grealka 2kw

Продавам панелна греалка STIEBEL ELTRON CNS 200S 2 Kw


2.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 11:26Skoro nov!! koristen 3 meseci

TERMOMONT KOTEL toby H21 na pileti se prodava poradi zemanje toplinsk...


1.250 €
или предлог цена
25 сеп 09:54Радијатори алгрета алуминиумски

3 радијатори 1 х 5 ребра, висина 70 цм 1х 11 ребра, висина 60 цм 1 х...


300 МКД
или предлог цена
24 сеп 19:15Daikin Ururu air purifier remote ARC458A4

Se prodava dalecinskoto od naslovot.


400 МКД
или предлог цена
24 сеп 10:12Se prodava parno na struja 6 kw

Se prodava parno na struja 6 kw ekopan komplet: Kazan za greenje na ...


25.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 08:46prodavam klima whirpoll 2.5kw odlicno gree i ladi malku tros

prodavam klima whirpoll 2.5kw odlicno gree i ladi malku trosi klimat...


5.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 08:13Котел/печка на пелети (Kotel/pecka na peleti) 25kW

Се продава скоро нов, се уште под гаранција котел на пелети Lydia од ...


76.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 15:39Termostat dalecinski kontroler,klima ured daikin ,mitsubishi

vrtete na Viber. Kontroleri za poveke tipovi i vidovi na marki .novi ...


10 €
или предлог цена
22 сеп 14:46Prodavam klima ured neo 2.5

Se prodava klima ured neo ispravna izvadena poradi kupuvanje nova inv...


100 €
или предлог цена
20 сеп 19:07Plamenik Gorilnik Brener na nafta za kotel.

Germanski koristen tri sezoni,komplet so avtomatika i dovodni creva z...


210 €
или предлог цена
19 сеп 20:44Радијатори на струја - 1000 денари

Продавам два радијатори на струја, секој по 1000 денари.


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

19 сеп 17:36Брикет Брикети Briket Briketi

Spačva Состав : 100% даб Енергетска моќ : >4.9 kWh/kg Влажност :...


350 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

18 сеп 14:44Држач за панел конвектор

Продавам метален држач за панел конвектор за греење, во супер состојб...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

18 сеп 01:27Prodavam termo pecka 3,5

Prodavam ispravna bez maana termo pecka 3,5-ka. Peckata ima novi greš...


3.900 МКД
или предлог цена
17 сеп 11:19Prodavam dve pecki na drva

Prodavam 2 guseni kamina na drva koristeni samo 4 meseci bidejki stav...


1 €
или предлог цена
17 сеп 11:19Тајфун

Се продава тајфун (калорифер) не е исправен не сака да уклучи .


3.900 МКД
или предлог цена
16 сеп 14:19Kamin na drva

Se prodava kamin(kotel)na drva so prikljucok za parno,kapacitet 60 kv...


230 €
или предлог цена
12 сеп 21:24Kamin na pelet Bauger 20kw

Prodavam kamin na pelet Bauger 20kw za centralno greenje. Kaminot e v...


73.000 МКД
или предлог цена
12 сеп 13:00Thermor Evidence 3 1500 W

Se prodava Thermor Evidence 3 panel za greenje 1500 W . Panelot e nov...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
03 сеп 20:43Panelna grealka,, Airlec" 1500 den (1,5kw)

Prodavam koristena panelna grelka kvalitetna Airlec Francija, 1,5 kw ...


1.500 МКД
или предлог цена
01 сеп 18:32Се продава термо печка

Се продава користена термо печка, во исправна состојба.


4.000 МКД
или предлог цена
30 авг 13:12Greac , grejac, grejaci,греач, грејач, грејачи

Греач, грејач, 3 греачи за термо печка 6-ка греачите се по 2000w. Це...


500 МКД
или предлог цена
30 авг 10:20pecka na pelet

pecka na pelet 8kw tukana gratis kumci i pravosmukalka 077689045


420 €
или предлог цена
27 авг 23:10термо печка

печката е во скопје-н.драчево и сами ја одзидувате и ја подигате. про...


2.500 МКД
или предлог цена
27 авг 17:57Greenje na gas

Се продаваат: 2 користени печурки на плин - 6200д Топ на плин - 500...


6.200 МКД
или предлог цена
22 авг 02:36Dzidana Pecka na struja

DIdana pecka na struja 1500 denari


1.500 МКД
или предлог цена
15 авг 09:0924kw Kotel za parno greenje

Se prodava 24kw kotel za parno greenje, koristen edna sezona. So ...


300 €
или предлог цена
03 авг 21:51Panel grealki

Prodavam 2 panel grealki. Thermor 2500w Tesy 2000w Grealkite se is...


4.500 МКД
или предлог цена
03 авг 14:18Се Продава користен Клима Уред FILIA 5.5 KW

Клима уредот е во одлична состојба ладење и греење функционира беспре...


5.500 МКД
или предлог цена
01 авг 14:26Se prodavaat poveke raboti plinski boci grealki i dr.

Se prodavaat dve plinski boci ispravni edna 400 den dvete za 700 den....


1 €
или предлог цена
31 јул 11:55Termo pecka

Ispravna


3.000 МКД
или предлог цена
28 јул 20:30Klima servis i montaza

Vrsime servi na site vidovi razladni uredi i kompletno hemisko cisten...


30 €
или предлог цена
16 јул 10:08sporet na drva alfa plam

sporet na drva malce koristen


9.000 МКД
или предлог цена
15 јул 17:27Radijatori so kotel na struja

Se prodava kotel za parno 12kw so pumpa i ekspanzija i dva radijatora...


230 €
или предлог цена
04 јул 19:45Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам