Кисела Вода
                   
1553 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Нов неотпакуван храст паркет

Продавам нов и неотпакуван храст паркет. Цената е за м2. Имам 27м2.


1.200 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 МКД
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Паркет

30 ное 13:40Промовирано

Машина за садови Blomberg

Машината е исправна, користена до пред 2 дена, за 12 комплета.Никогаш...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Денес 20:58DETSKA SOBA

detska soba vo top sostojba,mediapan kako nova informacii na broj 07...


5 МКД
или предлог цена
Денес 19:22"Zebra" i "Mini Zebra" zavesi vo site boi i dezeni - katalog

Izrabotuvame i montirame po merka Zebra i Mini Zebra zavesi vo site b...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Денес 18:24Iznajmuvam konjopoi so dostava vo Skopje

Iznajmuvam konjopoi 60x60 i masi 190x90 90x90 . Povekje informacii ...


200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Денес 17:44ROLO VENECIJANER VARIOLAJT ZEBRA PROZORI ROLETNI

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ ПРОЗОРИ И ВРАТИ / PVC PROZORI I VRA...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Денес 17:18VENECIJANER VARIOLAJT ROLETNI KOMARNICI ROLO ZEBRA

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - Р...


12 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Денес 17:17ROLETNI ROLO ZEBRA KOMARNICI VENECIJANER VARIOLAJT

Автоматизирано производство проследено со професионална монтажа и сер...


1 €
или предлог цена
Денес 17:17KOMARNICI ZEBRA ROLO VENECIJANER ROLETNI VARIOLAJT

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - З...


1 €
или предлог цена
Денес 17:17Termo pecka 2,5 kw kompletno ispravna

Tel 075550167


3.800 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.000 МКД
Денес 15:42Komodicka za televizot

Dimenzii 60x42,visina 60. Gornata povrsina rotira.


2.750 МКД
или предлог цена
Денес 13:45се продава клима Gree

продавам клима Gree, 3,5. добро сочувана. климата не е инвертер.


120 €
или предлог цена
Денес 13:01Pravosmukalka

Kombinirana pravosmukalka na voda i na suvo smukanje so dodatna golem...


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:00WIFI ALARM

Oбезбедете го Вашиот дом со најпродаваниот бренд на аларми во Македо...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Profesionalna montaza na ***LAMINAT***

Profesionalna montaza na sekakov vid na laminat,brzo I kvalitetno od ...


80 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Ламинат

Денес 12:38Greac , grejac, grejaci,греач, грејач, грејачи

Греач, грејач, 3 греачи за термо печка 6-ка греачите се по 2000w. Це...


800 МКД
или предлог цена
Денес 12:04Tapaciranje Na stolici ekstra ceni

Tapaciranje Na stolici vo matrijal i eko koza so vas ili nas matrijal...


350 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Денес 12:04Лед светло. Led svetlo micro usb 5v.

Лед светло 5 волти, троши помалку од 1W. Димензии 120мм x 120мм. Le...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

Денес 12:01Luster Лустер

Prodavam luster napraven od aluminium i staklo so 7 sijalicni mesta, ...


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

Денес 11:41PUMPI ZA PARNO I DRUGI DODATOCI

Se prodavaat 4 pumpi za parno i drugi dodatoci Izvadeni od instalac...


350 €
или предлог цена
Денес 11:27BOJLER 200L KOMBINIRAN ZA SOLAR I PARNO

Bojlerot e mnogu malku koristen Marka e SUNSYSTEM bugarski Se proda...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Соларни систeми и Опрема

Денес 11:27Novo skafce-drzac za mijalnik, kupen po greska

Ukrasno skafce za mijalnik, dimenzija 60cm Kompletno novo, ganc! vo...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мебел за бања

Денес 10:33ZATVARAC - BUTKAC ZA VRATA

ZATVARAC - BUTKAC ZA VRATA (Nov, ganc, neupotreben) moze da se u...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:33Kupuvam/Baram Stolici stari -eftino

Kupuvam ili Baram na podarok stari drveni stolici ,mali masicki,nat...


250 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Денес 09:50Prodavam Palmi

100€


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 09:32Salamander PVC prozori i balkonska vrata

Salamander kvalitetni PVC prozor i balkonska vrata Skoro ne koristen...


260 €
или предлог цена
Денес 09:26Пелет Пелети Pelet Peleti

-Бесплатна испорака во Кисела Вода и Аеродром за купена минимална кол...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

Денес 09:18TERMO PECKI

PRODAVAM TERMO PECKI 070/640-783


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

Денес 09:03  НОВ ОГЛАС

Poradi selidba itno prodavam

Poradi selidba prodavam nova masina za perenje Favorit mart 2022g. po...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:00ROLO VENECIJANER VARIOLAJT ZEBRA ROLETNI KOMARNICI

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - Р...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Денес 07:58VENECIJANER VARIOLAJT ROLO ZEBRA ROLETNI KOMARNICI

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - РОЛО И МИНИ РОЛО - ЗЕБРА И МИНИ ЗЕБР...


12 €
или предлог цена
Денес 07:58ROLETNI VENECIJANER KOMARNICI VARIOLAJT ROLO ZEBRA

IZRABOTKA I MONTAZA NA KOMARNICI OD SITE TIPOVI - FIKSNI, VRATA , SAR...


1 €
или предлог цена
Денес 07:53ROLO ZEBRA ROLETNI KOMARNICI VENECIJANER VARIOLAJT

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - РОЛО И МИНИ РОЛО - ЗЕБРА И МИНИ ЗЕБР...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Денес 07:52Spalna so dusek

Se prodava spalna sose dusek. Cena 12 000 denari


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 06:56Detsko krevetce

Se prodava detsko krevetce Cena 4000 denari


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

Денес 06:56Trpezariska masa

Se prodava trpezariska masa. Cena - 4000 denari


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Денес 06:56Spalna i regal

Se prodava spalna soba i regal. Toa sto go gledate na slikite Cen...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 06:56Sporet na drva

Prodavam koristen sporet na drva dobro socuvan.


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:49Termo pecka CER 3.5kw

Prodavam termo pecka CER 3 kw monofazna. Peckata e komplet ispravna ...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 22:49Детски кревети

Се продаваат два детски кревети 190x80 комплет со душеци. Цена за два...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 19:21Serpa i Tava rosvaj

serpa so kapak rosvaj odlicna 40 cm visina 18 cm Bratstvo Ohrid


120 €
или предлог цена
Вчера 15:28Страна 1 од 39

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам