Куманово
                   
8312 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DAF XF 106.460 - 15 Retarder (ADR)

Se prodava DAF XF 106.460 06/2015, euro 6 so avtomatski menuvac i ret...


32.500 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 13:00Промовирано

Audi A3 2.0TDI 2009

🔴 Продавам Audi A3 2.0TDI CR Ambition од 2009 година (Facelift) со д...


8.700 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.200 €
Куманово

Автомобили

27 мар 21:58Промовирано

Delovi i Otkup FORD MAZDA VOLVO

Polovni delovi za FORD mazda volvo i Otkup na havarisani i stranski ...


777 €
или предлог цена
13 мар 10:33Промовирано

MERCEDES GLC 250d 4MATIC AUTOMATIC,PANORAMA

Се продава MERCEDES BENZ GLC 250d 204hp 4-MATIC 9G-TRONIC AUTOMATIC...


36.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 18:14BMW 320d SportLine F30 FULL OPREMA

Се продава BMW 320d F30 SportLine 184кс Во перфектна состојба,сервис...


17.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 18:14FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIGJET 90KS 2008 GOD

Возилото е во одлична состојба, заменети сет ламела и замаец, арморт...


2.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 18:04Prikolka

Se prodava prikolka SCHMITZ 2007 077825403


По Договор
или предлог цена
Куманово

Приколки

Денес 18:02SKODA FABIA 1.4TDI 2005 GOD

Se prodava SKODA FABIA 1.4 TDI 2005 GOD REG CELA GODINA.Uvezeno od Ge...


3.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:54Audi A3 1.6 tdi 2012G - mozna zamena

Mob 078238966 Audi a3 euro 5 - 1.6 tdi 105 hp - 2012 god - Start ...


8.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:50Kuferi

Kuferi za motori golemi


Денес 17:49se prodava elektricen skuter TLRICIKL

se prodava elektricen skuter TLRICIKL


26.999 МКД
или предлог цена
Денес 17:42kupuvam zastava yugo poly od 1995 pa nagore

kupuvam zastava yugo poly od 1995 pa nagore


4 €
или предлог цена
Денес 17:42Baotian

Se prodava skuter 2006 god perfektno stanje so dokumenti prenos i reg...


550 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Денес 17:10Kymco Super 8, 2018 mnogu sochuvano

-4500 km -bez mana -dokumenti komplet, prevod odma -hitno


1.750 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Денес 17:05Aprilia Sr 50 2019 godina

-bez grepka - so dokumenti, registracija i osigurana !


2.150 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Денес 17:05Kymco Agility 2017 ekstra socuvan

-sve funkcionira, pali vozi ITNO kontakt: 077427197 .


1.090 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Денес 17:04Kymco Super 8, kako nov 2017

-mnogu malko trosi -8000km -bez grebka -mozhe da se proba. TEL...


1.700 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Денес 17:04Paggio Fly 4t super sochuvano

-2009 godina - dokumenti i prevod - cena ne e fiksna.


1.250 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Денес 17:04***AUDI A4 2.0TDI 105kw 2009god***

AUDI A4 2.0TDI 105kw 2009god - 6 BRZINI MANUELEN -PARKING SENZORI N...


9.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.300 €
Куманово

Автомобили

Денес 17:01***HONDA CR-V 4WD 2.2 DIZEL 2007god***

*HONDA CR-V 2.2CDTI 2007god -217000km 103kw -TEMPOMAT -KLIMATRONI...


8.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:01***AUDI A3 1.9 TDI 77kw 2009god REGISTRIRANO***

AUDI A3 1.9 TDI 77kw 2009god -REGISTRIRANO DO 21.11.2023 --SERVI...


8.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.500 €
Куманово

Автомобили

Денес 17:01***AUDI A4 2.0TDI REGISTRIRANO ***

-AUDI A4 2.0 TDI 105kw -REGISTRIRANO DO 15.10.2023GOD - 6 BRZINI ...


8.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.900 €
Куманово

Автомобили

Денес 17:00***VW PASSAT 1.6TDI 77kw 2012God***

-PASSAT 1.6TDI 2012GOD -ABS ESP -NAVIGACIJA -START-STOP SISTEM -...


10.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
10.900 €
Куманово

Автомобили

Денес 17:00***GOLF 6 1.6TDI 77kw2012god***

-GOLF 6 1.6TDI 77kw2012g -Tempomat -Senzor za dozd -Senzor za sve...


6.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:00***NISSAN QASHQAI 2.0 DCI 2011G***

NISSAN QASHQAI 2.0 DCI 2011G KOMANDI NA VOLAN -TEPOMAT -SONCEV K...


8.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
8.300 €
Куманово

Автомобили

Денес 17:00Rabota so viluskar 5 T

Rabota so viluskar 5 T vadenje-mestenje platformi na kamioni kiperi f...


Денес 16:44Vlecna Slep Sluzba 24/7 MARBO Kumanovo shlep towing

SLEP SLUZBA PKW LKW BUS +389 71 280 111 RENT A CAR Profesionalen p...


1 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 16:43MAZDA 2 1.3 -09

2009 god 1.3 benzin 158.000 km so KLIMA uvezena od Svajcarija pla...


4.440 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 16:43255 55 r18 BARUM 2019

255 55 R18 BARUM POLARIS ZIMSKI GUMI 2019 godina 100€ site 4


100 €
или предлог цена
Денес 16:43155 80 r13 HANKOOK LETNI

3 gumi dobra sara -3.000 den


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:43155 65 r14 HANKOOK WINTER 2020

4 kom kako novi HANKOOK WINTER proizvedeni 2020 god - 7000 den


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:43Polirka / Masina na poliranje

Prodavam masina za poliranje, polira rotiracki. Meister Craft proizv...


2.200 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

Денес 16:38Fiat Punto Evo 1.3 Multijet

Se prodava Fiat Punto Evo, 1.3 Multijet ✅Kompletno servisirano ✅ Nov...


4.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.200 €
Куманово

Автомобили

Денес 16:33Peugeot Expert Long 2.0Hdi 120ks Ladilnik Furgon

Peugeot Expert Long Termoking,Ladilnik, 2.0hdi 88kw/120ks najdobri i ...


5.990 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 16:30Renault Megane 1,5 dci 09g. Moze zamena !

Renault Megane 1,5 dci odlicen reg do 05.2023g. stegnat, dobar menja...


4.990 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.050 €
Куманово

Автомобили

Денес 16:13Viluskar HELI 1.8 tona elektricen 4.8m

Brend: HELI Model: H4 Pogon: Elektricen⚡ Sostojba: nov🆕 Baterija...


Денес 15:34Viluskar 1.8 tona elektricen 3m

Brend: HELI Model: H4 Pogon: Elektricen⚡ Sostojba: nov🆕 Baterija...


Денес 15:34Viluskar HELI 2.5t nov

Brend: HELI Model: H3 Sostojba: nov Motor: Nissan GCT K25 plin/ben...


Денес 15:34Viluskar paletar Heli 1.5t litiumski

Model: CBD15J - Li3 100% elektricen paletar⚡ Sostojba: nov Kapacit...


Денес 15:34Skoda Oktavia 2.0 tdi 150 ks 4x4 perfektna

Skoda Oktavia 2.0 tdi 150 ks. 4x4 2014 godina. Kolata e kupena vo Sva...


9.999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:29Peugeot 308 1.2 thp active 131 ks2015 godina PERFEKTNO

Peugeot 308 1.2 thp 131 ks 2015 godina. Kolata e donesena od Svajcar...


9.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:29Renault grand scenic 1.2 16v turbo swiss edition

Renault grand scenic 1.2 16v turbo swiss edition 131 ks. Kolata e k...


8.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:281 BANDAŽ 16 KA 5 x112 SO ODLIČNA GUMA ZA REZERVNA

1 BANDAŽ 16 KA 5 X 112 SO GUMA 3000 DEN. # MERCEDES GOLF 5 6 7 PASS...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Денес 15:25Страна 1 од 208

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам