2366 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavaat masi i stolici

se prodavaat polovni : masi i stolici so moznost za pretapaciranje i...


1.500 МКД
или предлог цена
19 сеп 15:41Промовирано

Agolna garnitura

Prodavam golema agolna garnitura 100% teleshka koza, italijansko proi...


500 €
или предлог цена
18 сеп 19:18Промовирано

Se prodava aholna garnitura (245x185)

Ze prodava dobro socuvana, agolna garnitura. Dimenzii: 245x185 Boja: ...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

NOV NEUPOTRBUVAN MIJALNIK KOMPLET

Prodavan nov mijalnik so ogledalo, cesma ormarce i sijalica vgradena ...


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

Денес 14:52Сет садови за готвење

Се продаваат 2 нови сета садови за готвење ( 1 сет содржи 16 парчиња ...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:04  НОВ ОГЛАС

BALKONSKA VRATA DRVENA 219x79 cm

Se prodava balkonska vrata, drvena Dimenzii na ramka 219x79 Ramkata...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Masina za perenje, susara i detsko biro

Се продава машина за перење садови, сушара за алишта и биро за детска...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava aholna garnitura (245x185)

Ze prodava dobro socuvana, agolna garnitura. Dimenzii: 245x185 Boja: ...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00MASA SO STOLCINJA ZA VO DVOR (improvizirano)

Se prodavaat 6 koturi od kabli odlicni kako Masi I stolcinja za vo dv...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:54Параван за туш кабина

Се продава нов параван (стакло калено од 8 mm со држачи) за туш кабин...


8.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:39Ispravna vgradliva furna so plotna Gorenje

Prodavam ISPRAVNI Vgradliva furna so plotna Gorenje Cena 3000den


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 10:55Fotovoltaici - sistemi za firmi i domakinstva

Instalacija na fotonaponski sistemi za firmi i domakinstva - fotovolt...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Соларни систeми и Опрема

Денес 09:30Fotovoltaici,solaren sistem,moznost na rati

Fotovoltaici so moknost od 6,9,10kw vo zavisnost od potrebite na obje...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Соларни систeми и Опрема

Денес 09:23Rampi za parking / blokator

Prodavam novi parking blokatori


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Денес 09:00pecka kvarcna

prodavam socuvana ispravna kvarcna pecka


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:56stolici

prodavam stolici drveni ekstra socuvani


По Договор
или предлог цена
Денес 08:56Prodavam frizider Samsung

Prodavam frizider Samsung - no frost, cool tech, so komora za ladna v...


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:13  НОВ ОГЛАС

PVC PROZORI I VRATI POPUST ZIMSKI CENI

ALEKS DOOEL, firma so 17 godisno iskustvo na pazarot ,visokvalitetna ...


5 €
или предлог цена
Денес 08:03паркет продавам

Продавам паркет со димензии 400 х 40 мм, добро сочуван


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Вчера 22:30Се продава шпорет на дрва

Се продава шпорет на дрва Контакт: 072253362 075312776


250 €
или предлог цена
Вчера 20:44  НОВ ОГЛАС

Se prodava dvosed na pustanje

Dvosed star edna ipol godina


8.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Вчера 20:37  НОВ ОГЛАС

BLACK + DECKER 18V Vibraciska dupcalka / odvrtuvac

Dve 18V 'Black&Decker' Kombi Shtrafilici vo odlichna sostojba. So niv...


100 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
120 €
Вчера 19:41Клуб маса - Високо квалитетна дрвена

Се продава високо квалитетена дрвена клуб маса како на сликата. Маса...


110 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 19:33Pecka na peleti 10kw

Se prodava pecka na peleti MBS 10kw Pravosmukalka za pepel I cunak Is...


36.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:54fasadi 072251225

072251225 toni


3 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Вчера 18:32IZRABOTKA NA MEBEL SO BESPLATNA 3D PREZENTACIJA

-IZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL -REGISTRIRANA FIRMA SO DOLGOGODISNO ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 18:32drveno salonsko masice

se prodava masa cisto drvena so staklo(120x60)


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 17:35Aluminiumski radijatori

Prodavam aluminiumski radijatori, 17 rebra


5 €
или предлог цена
Вчера 17:11  НОВ ОГЛАС

LIMONI

Se prodavaat cetirigodisni limoni ( na slikata ) 2000 den. od parc...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:58Osiguraci i tabla

Se prodavaat glavni osigiuraci i tabla komplet (na slikata ) po cena ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:57Се продаваат дрвени столчиња

Се продаваат три дрвени столчиња 1500 денари по стол 3500 комплет тр...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:32  НОВ ОГЛАС

Prodavam boljer Ariston

Prodavam boljer Ariston 80l ispraven e nema nikakva mana ,malku e kor...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:58Лед панел led panel vgraden 600x600

2 нови некористени лед панели. Едниот е со панично светло во случај н...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:01KERAMIDI POLOVNI

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Вчера 13:00Prodavam agolna garnitura eko koza/stof

Agol garnitura so sedecki del stof a korpusot eko koza koja se izlupi...


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:59Лед led neonki cevki 120cm

Лед неонка 18w 6500k


80 €
или предлог цена
Вчера 12:48Sklopliv krevet,kreveti,(кревет,кревети),so dusek - NOVI.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 11:26Klima EXCEL-MITSUBISHI

Prodavam koristena klima 3,5 kw, , strucno demontirana so freon i dal...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:22Prodavam peleti A1 klasa

Prodavam peleti a1 klasa 071 32 09 09


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:42KUPUVAM SPORET KAMIN NA DRVA

Kupuvam sporet, kamin obicen ne za parno. Ako imate za prodavanje ja...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:31Se prodava LAZY BOY fotelja

Се продава Lazy boy фотеља со механизми на спуштање во две нивоа,добр...


23.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
25.000 МКД
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 08:22Se prodava metalen raft za kancelariski materijali

Se prodava metalen raft za kancelariski materijali kartoni i drugo so...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:26Нов радијатор со масло - Беко

Се продава нов радијатор со масло, Беко, неупотребуван со кутија и си...


5.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 20:39Страна 1 од 60

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам