Карпош
Подкатегорија:
                   
157 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Spalna

Se prodava malce koristena spalna i po mnogu polovna cena za komplet....


1 МКД
или предлог цена
Вчера 15:59Sklopliv krevet,kreveti,(кревет,кревети),so dusek - NOVI.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 13:302 кревета споиви во брачен

Се продаваат два кревета од чисто дрво (фурниран орев) со вредност на...


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

22 сеп 17:40Две бироа, дрвена изведба

Се продаваат 2 бироа со по еден вграден бокс фиоки, како и две канцел...


3.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 17:38Брачен кревет

Брачен кревет со стандардни димензии, користен, дрвена изведба, со д...


3.500 МКД
или предлог цена
- 30 % Попуст
5.000 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

22 сеп 17:35bracni kreveti

Se pordavaat bracni kreveti i dusheci. SIte komplet 2800 den


2.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

22 сеп 09:47Drveni kreveti

Drveni kreveti 200x100 30E eden, dvata za 50E Bez duseci


30 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

21 сеп 10:42Се продава кревет 180*205 со гратис душек

Креветот е изработен од штоф, има механизам за отварање и простор за ...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

20 сеп 14:29Se prodava plakar poradi selenje vo odlicna sostojba

Se prodava ITNO plakar poradi selenje vo odlicna sostojba, so 3 krila...


1 €
или предлог цена
17 сеп 11:08Sklopliv krevet,kreveti,krevetce,krevetcinja so dusek novi.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

16 сеп 18:56Се продава MAGNOFLEX наддушек

Многу малку користен дупли наддушек Magnoflex bed padding со magnetic...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

13 сеп 19:38Продавам, цена по договор

Продавам, цена по договор


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

11 сеп 09:26Продавам, цена по договор

Продавам, цена по договор


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

11 сеп 09:23Продаван, цена по договор

Продаван, цена по договор


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

08 сеп 13:32BRIMNES двокрилен гардеробер во бела боја / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: иверка > Боја: бела ...


11.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

07 сеп 12:34KLEPPSTAD трокрилен гардеробер во бела боја / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: иверка > Боја: бела ...


9.560 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

07 сеп 12:31Plakar za spalna ili dnevna. HITNO!! Плакар нов.

Се продава нов плакар 350 цм на 250 цм Гратис закачалка !! За цена п...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

03 сеп 16:09Sklopliv krevet,kreveti,krevetce,krevetcinja so dusek novi.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

03 сеп 13:56Се продава огледало

Профавам огледало и столче 1800ден комплет.лице за контакт Весна 078 ...


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

01 сеп 14:56Наткасни за спална

Се продаваат две натказни за спална за 1500ден .Лице за контакт Весна...


1.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Маси/столици

01 сеп 14:36Sklopliv krevet,kreveti,(кревет,кревети),so dusek - NOVI.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PRO...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

01 сеп 09:29Prodavam krevet i Dusek

Подавам кревет со сандак со механизам за отворање и душек 140х200cm н...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

31 авг 21:09Dusek Душек Almero Exclusive 180 x 200

Prodavam ne koristen dusek Almero Exclusive so dimenzii 180 x 200 cm ...


15.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

30 авг 09:57Продавам кревет

Продавам речиси нов кревет Лице за контакт Ангела: 075986414


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

24 авг 19:44Komoda

Prodavam cisto drvena Komoda mnogu socuvana


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

06 авг 11:25krevet so kasa кревет со каса

Tрите кревети се со каса и се во МНОГУ ДОБРА СОСТОЈБА користени една ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

02 авг 20:45KULLEN фиокар со 2 фиоки / ИКЕА

Карактеристики на производот: Материјал: иверица боја: бела Д...


2.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

22 јул 13:42Ogledalo so sijalici/ shminkernica

Se prodava ogledalo komplet so 6 sijalici. Dimenzii: Shirina 115cm (...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

28 јун 12:43Ogledalo i kozmeticko biro

Ogledaloto e led sijalicki site funkcionlni Ogledalo 50cm×70cm Kozmet...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

12 јун 10:42UTAKER Кревет на спрат/ИКЕА

Карактеристики на прозиводот: > Материјал: дрво / бор > Боја: светл...


12.440 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

14 апр 15:08Krevet od masivno drvo

Dimenzija na kreveti 90*200. -cena na 2kreveta 240€ 90*200 -ce...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

13 апр 08:58Dusek 90x200x27cm - FederBau Comfort

Dusek so dimenzii 90x200x27cm - FederBau Comfort model vo odlicna sos...


2.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

11 апр 00:22MILLBERGET Канцелариски стол/ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: метал, 75% полиестер, 2...


6.680 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

09 апр 12:09Dusek

Dusek kupen od simpo Dimenzii 200x180


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

07 апр 23:03АКЦИЈА !! НАТКАСНИ НОВИ ЗА СПАЛНА СОБА (ПОПУСТ ЦЕНА)

Extra Цена ПОПУСТ 1990ден ✅ Димензии : 40cm ширина ; 45cm висина ; 42...


1.990 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

29 мар 15:10Кревет брачен

Кревет / Krevet брачен / bracen димензии: 200cm x 160cm (со прос...


6.490 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

21 мар 13:48Site 3 plakari za 3.000

Plakar od 4 krila Komoda 3.000 denari Plakarot se rasklopuva, Mo...


3.000 €
или предлог цена
19 мар 00:13Prodavam krevet komplet so dusek

Prodavam krevet komplet so dusek


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

24 фев 18:54Prodavam kreveti i masa i stolici poradi selenje

Prodavam: 1.-. masa , odlicno socuvana 120x80 ili (180x80 pustena) s...


1.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

01 фев 22:08RAST Фиокар со 3 фиоки / дрвен / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: иглолисно дрво > Боја:...


3.260 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

15 јан 13:56Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам