222 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone 7+ plus 32GB zamena za 11/11pro

Ima nova baterija Ne mu e menet ekrano Koristen celo vreme so mask...


7.500 МКД
или предлог цена
01 дек 00:42Honor 9x Lite

se prodava Honor 9x Lite 128GB Stakloto e napuknato, ne se poznava pr...


4.500 МКД
или предлог цена
30 ное 11:26PRODAVAM MOBILEN SAMSUNG, XIAOMI, HUAWEI I DR.

Nudam prodažba na bilo koja marka na mobilen i ke se dogovorime za ce...


По Договор
или предлог цена
30 ное 00:15iPhone X 64GB Neverlock … moze zamena za iphone 7 ili 8

Se prodava iphone x 64gb neverlock black fabricki otklucen na site m...


По Договор
или предлог цена
29 ное 15:53Mate 20 pro

Mate 20 pro


1.111 €
или предлог цена
29 ное 02:32I phone 11 pro max

Prodavam I phone 11 pro max 64 GB socuvan maksimalno bez nikakva greb...


470 €
или предлог цена
26 ное 10:59Se prodava ili menuva 11 pro max gold

zacuvan maksimalno prv gazda kupen lani nov od pozadi folija plus mas...


560 €
или предлог цена
25 ное 20:01Iphone 11 Pro Max 64 gb

Iphone 11 pro max silver Rabote na site mrezi 64 gb Extra kako nov...


499 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
510 €
25 ное 18:41Huawei p20 pro

Telefonot e vo odlicna ispravna sostojba donesen od germanija so neg...


190 €
или предлог цена
24 ное 19:01iPhone 12

Se prodava odlicno socuvan iphone 12. Otklucen na site mrezi. 64gb vn...


520 €
или предлог цена
24 ное 16:03Се продава Iphone 13 - нов неотпакуван

Се продава Iphone 13 - moonlight blue, меморија 128 GB, RAM 4 GB. Тел...


55.000 €
или предлог цена
23 ное 21:14Samsung Galaxy Z Fold 3 - 5G

Se Prodava Samsung Galaxy Z Fold 3 - 5G , 256 GB , Black NOV Kupen od...


По Договор
или предлог цена
23 ное 17:49iPhone 12 Pro 256GB

Se Prodava Iphone 12 Pro 256GB , Pacific Blue , odlicno socuvan 0702...


По Договор
или предлог цена
23 ное 17:49Prodavam IPhone X

Prodavam Iphone X


199 €
или предлог цена
23 ное 07:28Iphone XR

Se prodava iphone xr vo dobra sostojba tel. 074602404 Daki


300 €
или предлог цена
21 ное 14:27PRODAVAM SAMSUNG A12 KAKO NOV !!!

Telefonot e koristen ama e socuvan kako nov so kutija i site dodatoci...


7.000 МКД
или предлог цена
20 ное 18:05ONEPLUS 7 PRO 12/256gb

prodavam oneplus 7 pro socuvan komplet so kutija i brz polnac 12+7gb...


17.500 МКД
или предлог цена
19 ное 22:44Huawei Mate 20 Pro KAKO NOV !!!

https://www.gsmarena.com/huawei_mate_20_pro-9343.php mozna zamena so...


200 €
или предлог цена
19 ное 12:17Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G

Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G kupen od t mobile Nov 6GB ram 128GB 10...


14.000 МКД
или предлог цена
19 ное 11:46Samsung S22 Black

Samsung S22 Black 128GB cena 540evra


540 €
или предлог цена
19 ное 11:46Xiaomi Poco M4 PRO 5G

Prodavam Xiaomi Poco M4 Pro 5G. Se prodava so celosno pakuvanje. 4GB...


10.000 МКД
или предлог цена
18 ное 16:07Samsung Galaxy J2 Prime

Se prodava telefon Samsung Galaxy J2 Prime Se si e ispravno i si funk...


По Договор
или предлог цена
17 ное 14:49Huawei P20 Lite

Telenofot e kupen od germanija, ima google maps i store, koristen so ...


5.500 МКД
или предлог цена
16 ное 16:22REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g nov kupen od ekupi.mk,komplet so kutija,65...


14.500 МКД
или предлог цена
13 ное 16:32Се продава Xiaomi Redmi Note 11 Pro

Телефонот е нов, не користен


250 €
или предлог цена
09 ное 21:57Sony xperia

Ispraven so polnac se ispravno


123 МКД
или предлог цена
08 ное 22:18iPhone 8 64 GB Space Gray

Се продава iPhone 8 64 GB, боја Space Gray. Сочуван телефон, без греб...


160 €
или предлог цена
06 ное 21:35Prodavam mobilen telefon Doro 1370

Se prodava mobilen telefon Doro 1370 Telefonot e nov nekoristen,neot...


1.700 МКД
или предлог цена
04 ное 19:17Ipone 11 pro

Iphone 11 pro 256gb kako nov


440 €
или предлог цена
- 21 % Попуст
560 €
31 окт 18:40Iphone 8 256gb

Se prodava Iphone 8 256gb 87% baterija. Nikogas ne e otvaran, raboti ...


7.300 МКД
или предлог цена
31 окт 12:18Xiaomi Poco X3 NFC 6GB ram 128GB mem

Se prodava Xiaomi Poco X3 NFC Cobalt Blue 6 GB ram +128 GB rom ,telef...


12.200 МКД
или предлог цена
28 окт 18:29Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 ULTRA kupen od germanija koristen 3 meseca 078322...


700 €
или предлог цена
28 окт 11:14PRODAVAM MOBILEN DORO 1370

........................PRODADEN.......................... ............


1.200 МКД
или предлог цена
28 окт 06:25Iphone 11 Pro max 380 evra bez true tone

Se prodava iPhone 11 Pro max bez true tone. 380 evra 078221596


380 €
или предлог цена
27 окт 21:46Xiaomi note 10 pro so kutija

Xiaomi note 10 pro so kutija.Uste folijata mu stoe na mobilniot.


11.000 МКД
или предлог цена
25 окт 00:15Novo Mini Telefonce

Novo telefonce Ne prakjam po Kargo


1.999 МКД
или предлог цена
22 окт 07:55Se prodava iphone xs max mnogu socuvan

Se prodava iphone xs max kupen od istyle skopje mnogu socuvan bez zam...


320 €
или предлог цена
14 окт 22:06Honor

Kontakt 078948585


3.000 МКД
или предлог цена
12 окт 12:16Tcl 10

Nov kontakt 078958585


6.000 МКД
или предлог цена
12 окт 12:01Iphone 11

Se prodava iphone 11 vo odlicna sostojba kupen od Germanija ima sitni...


250 €
или предлог цена
10 окт 16:30Страна 2 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам