209 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IPAD MINI WIFI+CELLUIAR

SE PRODAVA CO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE STAVI I KARTICKA BEZ NIKAK...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:46Apple iPhone XR 126gb -RED Product

RED product -128gb true tone -ok face id -ok battery health 84% kompl...


13.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:36Iphone 13 Pro 128GB Green nov neotpakuvan

Nov,neotpakuvan od kutija Iphone 13 pro Green 128GB INFORMACII SAMO ...


1.030 €
или предлог цена
Вчера 21:21  НОВ ОГЛАС

iPhone 11 pro

Se prodava iPhone 11pro


400 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
430 €
Вчера 20:31XIAOMI MI NOTE 10

prodavam xiaomi mi note 10,ne e redmi,odlicno socuvan kako nov,so odl...


13.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
15.000 МКД
Вчера 16:09Huawei p30lite

kupen od telekom pred 5 mesec kako nov bez ostetuvanja


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:11REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g potpolno nov so dve godini garancija ima ...


18.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.000 МКД
13 авг 18:02Iphone 11 pro max

Iphone 11 pro max Nema face id Nova baterija ima


430 €
или предлог цена
13 авг 16:53SE PRODAVA Xiaomi Mi 10t pro

Odlično sočuvan kako od salon Bez nikakvi znaci na koristenje So full...


17.000 МКД
или предлог цена
13 авг 15:45Xiaomi Poco M4 Pro 4gb/64gb

Se prodava Xiaomi Poco M4 Pro kupen od A1, koristen nekolku meseci So...


10.000 МКД
или предлог цена
13 авг 14:17REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g potpolno nov so dve godini garancija ima ...


18.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.000 МКД
12 авг 18:44SE KUPUVA IPHONE 11 PRO MAX

Se kupuva dobro socuvan Iphone 11 Pro Max do 360evra


360 €
или предлог цена
12 авг 14:47Samsung Galaxy S8

Се продава Samsung Galaxy S8!!


7.000 МКД
или предлог цена
09 авг 09:33iPhone X 64GB Neverlock … moze zamena za iphone 7 ili 8

Se prodava iphone x 64gb neverlock black fabricki otklucen na site m...


По Договор
или предлог цена
03 авг 13:15PRODAVAM ALCATEL 3080 4G NOV NEOTPAKUVAN

PRODAVAM MOBILEN TEL ALCATEL 3080 4G,NOV NEOPAKUVAN POEDNOSTAVEN MODE...


1.500 МКД
или предлог цена
01 авг 16:16Se prodava Samsung Galaxy S22+ 256gb

Se prodava cisto nov, nekoristen Samsung S22+ kupen od Telekom 55.000...


50.990 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
52.000 МКД
01 авг 13:28Mate 20 pro

Mate 20 pro


220 €
или предлог цена
31 јул 23:59Iphone 8

Se funkcionalno Odlicno socuvan


8.000 €
или предлог цена
30 јул 12:27Iphone 7 Gold 256 GB Nov!!!

Vo besprekorna sostojba Kontakt Tel 1 072321226 Kontakt Tel 2 070...


190 €
или предлог цена
29 јул 08:03KUTIICKA OD HUAWEI P40 LITE NOVA

.


По Договор
или предлог цена
25 јул 20:34Super cena,5meseca star

400€ bez polnac,zaguben e,eden mesec koristen samo.tel:077 653 954.


400 €
или предлог цена
24 јул 17:39PRODAVAM SAMSUNG A12 KAKO NOV !!!

Telefonot e koristen nekolku meseci ama e socuvan kako nov so kutija ...


7.000 МКД
или предлог цена
24 јул 13:31Iphone 11, white neverlock

Prodavam iPhone 11, white, neverlock, 64gb, kako nov, malku koristen....


По Договор
или предлог цена
22 јул 11:51Telefon iPhone 11promax

Cisto Nov Ne koristen Za dubajski pazar 071314776 071314776 0713...


150 €
или предлог цена
22 јул 08:55Odlicen Samsung J5 2017

Prodavam odlicno socuvan Samsung J5 so kutija i polnac.


4.500 МКД
или предлог цена
20 јул 19:25Samsung Galaxy S6

Se prodava Samsung Galaxy S6. So zastitna maska i polnac. Rabote na...


5.000 МКД
или предлог цена
20 јул 15:44Alcatel 3080 4G NOV so 2 godini garancija

Prodavam Alcatel 3080 4G NOV nekoristen so 2 godini garancija neukluc...


1.500 МКД
или предлог цена
13 јул 19:34Samsung s9

Se prodava Samsung s9 Maksimalno zacuvan i koristen samo 4 meseci


По Договор
или предлог цена
10 јул 19:12Iphone 11 64GB

Telefonot e vo odlicna ispravna sostojba battery health 96% kupen od ...


420 €
или предлог цена
10 јул 12:15Huawei p20 pro

Telefonot e vo odlicna ispravna sostojba donesen od germanija so neg...


190 €
или предлог цена
10 јул 12:15KUTIICKA OD SAMSUNG GALAXY J3 2017

KAKO NOVA PONUDI NA VIBER 078246916


По Договор
или предлог цена
06 јул 13:47IPHONE 12 64GB NEVERLOCK PERFEKTEN

SE PRODAVA IPHONE 12 64GB NEVERLOCK VO ODLICNA SOSTOJBA BATTERY HEALT...


1 €
или предлог цена
04 јул 10:57Iphone XS 64gb

Odlicno zacuvan Face ID ✅ True tone ❌ Battery health 77% Mozna e...


15.999 МКД
или предлог цена
30 јун 16:05Delovi za Iphone 5 i 5s

Se prodavaat delovi za iphone 5 i 5s


1 МКД
или предлог цена
18 јун 12:20Iphone 11 Pro max

iPhone 11 PRO MAX 256GB Cena: 650 € Moze i vo kripto 078/263-777


650 €
или предлог цена
14 јун 19:18Xiamoi 11T pod garancija

Skrseno zadno kapace kosta 1000denara u ledikom.


16.000 МКД
или предлог цена
12 јун 17:02iphone 13 pro max /13pro/13/13mini

iphone 13 pro max /13pro/13/13mini 🔥iphone 13 pro max 256gb gold 12...


По Договор
или предлог цена
06 јун 11:13Iphone 11

IPHONE 11 64GB NEVERLOCK EXTRA CENA ZA KESH 93% battery health 1...


420 €
или предлог цена
04 јун 17:44Samsung S22 ULTRA 8/128GB НОВ

Се продава Samsung S22 Ultra 8/128GB нов купен во Германија


1.010 €
или предлог цена
01 јун 17:25Samsung Galaxy J2 Prime

Se prodava telefon Samsung Galaxy J2 Prime Se si e ispravno i si funk...


По Договор
или предлог цена
31 мај 19:34Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам