227 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Motorola Moto G-200 5G

- Motorola Moto G-200 5G - Stellar Blue - 108MP - 2160p - 8 GB RA...


17.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
17.580 МКД
Денес 08:45SE PRODAVA Xiaomi Mi 11

Odlično sočuvan bez nikakvi oštetuvanja Raboti na site operatori So ...


20.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:13СЕ ПРОДАВА САМСУНГ А12

Телефонот е купен на 31.05.2021 , сеуште има гаранција. Нема гребнати...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:38  НОВ ОГЛАС

Xiaomi Mi 9T Pro

Se prodava Xiaomi mi 9t pro kupen pred 2 godini vo originalno pakuvan...


9.200 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.500 МКД
Вчера 12:32  НОВ ОГЛАС

Se prodava

Telefonot e vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Вчера 07:49SAMSUNG GALAXY A21S

SAMSUNG GALAXY A21S RABOTI ODLICNO SE SOLIDNO ZACUVAN RABOTI NA SI...


По Договор
или предлог цена
Вчера 07:42HUAWEI HONOR 9X 128 GB KAKO NOV

Huawei Honor 9x 128gb Zacuvan kako novv Malku koristen Raboti na s...


По Договор
или предлог цена
Вчера 07:41LENOVO Z6 PRO

prodavam lenovo z6 pro socuvan kako nov komplet so kutija i polnac 8...


10.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
29 сеп 21:03REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g potpolno nov so dve godini garancija ima ...


16.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
17.000 МКД
29 сеп 20:58VIVO Y72 5G

Vivo Y72 5g kupen od setec socuvan kako nov so garancija do 04.2024 ...


10.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
29 сеп 20:55Prodavam P10 lite vo odlicna sostojba

Prodavam P10 lite vo odlicna sostojba.... tel.za kontakt-075340342


3.600 МКД
или предлог цена
29 сеп 13:24PRODAVAM MOBILEN DORO 1370

Mobilniot e kupen na 11.11.2020 no ne e koristen ni ednaš.


По Договор
или предлог цена
29 сеп 13:03REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g potpolno nov so dve godini garancija ima ...


16.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
17.000 МКД
28 сеп 19:52HUAWEI Y 6

Nov telefon Huawei Y6 2019 Kont tel 070 210 651


5.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
5.700 МКД
28 сеп 19:47Motorola E 40

Nov telefon Motorola E40 , kontakt tel 070 210 651


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
28 сеп 19:47Iphone 12 pro max

Se prodava iphone 12 pro max , telefonot e bez grebnatina nikogas ne ...


750 €
или предлог цена
28 сеп 08:54LENOVO Z6 PRO

LENOVO Z6 PRO mnogu socuvan Kako Nov So 8gb ram I 128gb memorija


10.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
11.000 МКД
28 сеп 06:59VIVO Y72 5G

Vivo Y72 5g kupen od setec socuvan kako nov so garancija do 04.2024 ...


10.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
27 сеп 10:10Huawei p30lite

kupen od telekom pred 5 mesec kako nov bez ostetuvanja


8.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 00:09Samsung Galaxy A52 128GB 5G FULL PACK

Се продава Samsung Galaxy A52 128GB 5G во супер состојба. За повеке и...


13.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 00:09Huawei p30 pro

Prodavam Huawei P30 Pro telefonot e mnogu zacuvan raboti na site mrez...


15.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.500 МКД
26 сеп 15:57Iphone 7+ plus 32GB zamena za 11/11pro

Zamena za 11/11pro so moja doplata Ima nova baterija Ne mu e mene...


8.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 15:57Iphone XS 64gb

Odlicno zacuvan Face ID ✅ True tone ❌ Battery health 77% Mozna e...


13.500 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
15.999 МКД
26 сеп 15:56IPHONE 12 PRO MAX !!

Telefonot e kako nov koristen pola godina.. Cena 750€


750 €
или предлог цена
25 сеп 12:19Sony xperia

Ispraven so polnac se ispravno


2.500 МКД
или предлог цена
24 сеп 11:13Samsung postar model GT-E1190

Ispraven so polnac se ispravno


123 МКД
или предлог цена
24 сеп 11:13Soni ericsson postar model GT-E1190

Ispraven so polnac se ispravno


123 МКД
или предлог цена
24 сеп 11:13Huawei y5 odlicen

Super telefonce


3.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 11:12** SAMSUNG GALAXY NOTE 20 MYSTIC BRONZE 256/8GB **

Se prodava Note 20 vo perfektna sostojba , nula grebnatinki , bez puk...


24.500 МКД
или предлог цена
23 сеп 10:39HUAWEI P30 PRO

➡️huawei p30 pro ➡️socuvan kako nov ➡️komplet kutija i polnac ➡️6g...


15.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.500 МКД
22 сеп 18:40VIVO Y72 5G

Vivo Y72 5g kupen od setec socuvan kako nov so garancija do 04.2024 ...


10.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
11.000 МКД
21 сеп 18:54Се продава Xiaomi Mi A1 Black

Се продава Xiaomi Mi A1 Black со полнач во исправна состојба и специф...


2.800 МКД
или предлог цена
20 сеп 13:29Huawei p20 pro

Telefonot e vo odlicna ispravna sostojba donesen od germanija so neg...


190 €
или предлог цена
19 сеп 20:22IPHONE 8 PLUS 64 GB

Телефонот е во одлична состојба. Следи со целосна кутија


12.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 17:05Prodavam odlicno socuvan Samsing Galaxy J7

Telefonot e vo odlicna sostojba. Se raboti


5.300 МКД
или предлог цена
16 сеп 12:24PRODAVAM MOBILEN DORO 2404

.........................PRODADEN.......................... ...........


2.500 МКД
или предлог цена
14 сеп 22:51iphone 13 pro max /13pro/13/13mini

iphone 13 pro max /13pro/13/13mini 🔥iphone 13 pro max 256gb gold 12...


По Договор
или предлог цена
14 сеп 12:58Odlicen Samsung J5 2017

Prodavam odlicno socuvan Samsung J5 so kutija i polnac.


4.500 МКД
или предлог цена
13 сеп 14:00Samsung S20+

Telefonot e vo odlicna sostojba bez grebnatinki


380 €
или предлог цена
13 сеп 13:26Huawei P Smart Z

Se prodava Huawei P Smart Z prv sopstvenik, koristen 2 godini. Staklo...


4.000 МКД
или предлог цена
13 сеп 12:39Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам