Прилеп
                   
125 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava citroen jumpy 2015 gog.

Se prodava citroen jumpy 2015 god. 1.6 HDI 66 kw. Ac klima, ABS, ser...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 16:05mercedes 207d

mercedes 207 d ispravno automatik novi gumi napred i zadni dobri nov ...


850 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 11:57Mercedes Sprinter 316cdi Ladilnik 2011god.

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 Mercedes Sprinter 316 cdi ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 10:08KUKA ZA MERCEDES KOMBE

Vo ispravna sostojba


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 21:39VW Crafter

Se Prodava VW Crafter 2.0-103kw.Vo ekstra sostojba.2017 God na Proizv...


32.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 16:22NAMENSKO VOZILO COFFEE TRUCK

SE PRODAVA COFFEE TRUCK, ATESTIRANO VOZILO ZA PRODAVNICA VOZILOTO E...


8.400 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
9.500 €
Прилеп

Комбиња

Вчера 16:09Mercedes Vito 113 cdi 2013god.

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 Mercedes Vito 113 cdi ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 10:08VW CRAFTER 2.0 Tdi 2017god.

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 VW CRAFTER 2.0 TDI ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina 2017 ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 10:08FIAT IVECO 2.3JTDM 2010GOD

FIAT IVECO 2.3JTDM 2010GOD MAXI TOVARNO 1320KG NOSIVOST 3550CM DOLZIN...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

02 окт 16:36Ford tranzit maxi 2013 god.

2200 кубици , 195,000 км. димензии на гепек: должина= 396см. ширина=1...


9.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.450 €
Прилеп

Комбиња

02 окт 11:55Fiat Ducato 2.3 HDI DOKA

Kombeto e doneseno od svajcarija so vozenje i se plateni site davacki...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

02 окт 09:29Iveco 35s14

Iveco 35s14 2009 godina 2.3 motor registrirsno do 05 mesec 1300 kg s...


6 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

01 окт 23:02Prevoz na stoka so kombe

Vrsime prevoz i uslugi so kombe, lokal i niz makedonija 078520645


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

30 сеп 20:40Mercedes Benz Sprinter

Mercedes Benz Sprinter 516, 515, 416, 413 od 2003 do 2010 godina. Voz...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

30 сеп 13:19VW Transporter T6 2.0Tdi

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen T6 2.0Tdi ✅- Uvoz Belgija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

30 сеп 10:27Iveco 65 c18 vo super vozna sostojba

Iveko 2008 vo super sostojba reg do 11 2022


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

30 сеп 08:18Se prodavaat delovi za motor za renault master dci 2.2 i 2.5

Delovite se za kombe site se ispravni za poveke info 070 455 391


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

29 сеп 22:58PEZO BOXER PATNICKO

Pezo boxer 2008 god cela godina registrirano original patnicko 12 pa...


9.900 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

29 сеп 22:01kombe vw t3 na delovi

prodavam delovi od kombe vw t3.se sto e na slikite i ima limarija.vra...


12 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

28 сеп 15:25KUPUVAM VO SEKAKVA SOSTOJBA VW T4 TRANSPORTER

Otkupuvam sekakvi kombina od grupacija na vw cuknati havarisani stari...


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

27 сеп 23:44Iveko kombe 97g. 2.7d ladnjace za parno

Ispravno..


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

25 сеп 09:26Webasto greenje 5.5kw sprinter crafter

Prodavam webasto 5.5kw komplet sve so treba da se namontira


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

22 сеп 19:20FORD TRANZIT 2.2 TDCI - 2008 - TERMOKING

KOMBETO E REDOVNO REGISTRIRANO I SERVISIRANO . ISPRAVNA SOSTOJBA ZA ...


5.700 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

20 сеп 13:00diferincial iveco 70.17 2012 so jastuci

diferincial iveco 70.17 2012 so jastuci


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

19 сеп 15:33leva poluoska za fiat pezo citroen kombi

vo ispravna sostojba...


40 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

18 сеп 14:44iveco frigo

iveco frigo. bez zameni bez poraki.


7.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

18 сеп 07:49IVECO DAILY SHLEP VOZILO 35S17 2010GOD

3.0 170hp Se prodava komplet so prikolka Cena na kamionceto bez pri...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

10 сеп 09:00IVECO 50C13 Patnicko kombe KAKO NOVO

Se prodava patnicko kombe IVECO DAILY 50C13 so 21sediste, registriran...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

03 сеп 06:48sanduk za iveco d5 m s2.3m 86 sasija

sanduk za iveco d5 m s2.3m 86 sasija aluminium 2010 godina


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

30 авг 16:49Fiat Ducato

Се продава Фиат Дукато 2012 година, во одлична состојба, со релативно...


10 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

30 авг 15:22Mercedes-Benz Sprinter 416

Mercedes-Benz Sprinter 416 so 23 sedista. Proizvedeno 2002 godina. ...


6.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

24 авг 11:17Mercedes Sprinter 518

Се продава Mercedes Sprinter 518 Година 2008 Седишта 24 Регистр...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

24 авг 11:15Fiat Ducato 2.8 JTD, 2003-god, servisiran, novi zimski gumi!

Se Prodava Fiat Ducato 2.8 Jtd, 2003-godina, furgon,230.000 KM realni...


4.100 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

18 авг 08:55Diferenciali za iveco

Diferenciali za iveco


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

13 авг 20:31Citroen Jumper 2.8 HDI, 135 ks, 2002 god, patnicko 8+1

Se prodava Citroen Jumper 2.8 HDI, 135 ks, 2002 godina, patnicko 8+1...


3.200 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

12 авг 19:12Iveco polovni delovi

Delovi za iveco 2000 do 2006 Inf na 078290121


3 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

11 авг 23:18Ford transit

Ford transit 1997 God patnicko8+1 reg do 07 mesec pali vozi povejce ...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

11 авг 22:17Iveco dejli na delovi

Iveco dejli na delovi od 9 do 20 casot


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 авг 05:50iveco rival na delovi

iveco rival na delovi


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 авг 05:50ОТКУПУВАМ ХАВАРИСАНИ, ЗАРИБАНИ ИЛИ БЕЗ ДОКУМЕНТИ КОМБИЊА

ОТКУПУВАМ ХАВАРИСАНИ КОМБИЊА, ЗАРИБАНИ КОМБИЊА ИЛИ БЕЗ ДОКУМЕ...


10.000.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

30 јул 20:19Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам