Гази Баба
                   
1327 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM MIROBOT XIAOMI 2 LITE

https://www.xiaomistore.mk/index.php?route=product/product&product_id...


11.000 МКД
или предлог цена
03 јун 20:19Промовирано

Prodavam 40 m2 star poloven parket

Prodavam izvaden parker 40 m2 . Poveke info na 075/340 959


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Подна облога / Паркет

Денес 10:16Proizvodstvo na roletni i komarnici

Sopstveno proizvodstvo na alumimiumski roletni vo bela,siva,kafena,an...


1 €
или предлог цена
Денес 08:51Keramidi / Ќерамиди / Керамиди

Се продаваат користени Керамиди околу 1000-1200 парчиња ЦЕНА ПО ДО...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

Денес 08:44STOLICI RATAN

- ISKINATI ZA RENOVIRANE - METAL ZDRAV - 8 STOLCINA - CENA 8X350=2...


2.800 МКД
или предлог цена
Денес 08:44Staklena masa/masicka

Masa od staklo na trkalca kako nova 150x90x49cm, lesno se rasklopuva ...


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 20:57Komoda, masa so 6 stolici i staklarnik

070221272 Dragi Staklarnikot e vo kafena boja kako masata.i komodata...


30.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:06Dormeo navlaznuvac na vozduh

Se prodava Dormeo navlaznuvac na vozduh Sluzi i kako nokjna lamba O...


800 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
900 МКД
Гази Баба / Скопје

Квалитет на Воздух / Навлажувачи

Вчера 18:39Masina za pravenje leb

Se prodava masina za pravenje na leb so dvojno kalapce Moznost za pr...


3.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.200 МКД
Вчера 18:38Комплет плакар за соба

Се продава плакарот прикажан на сликите. Контакт 072215437 Камел...


15.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Полици и Места за складирање

Вчера 18:30Se prodava perac karcher k3 premium

Perac pod visok pritisok, Karcher k3 premium, nov i neotpakuvan, so g...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:11ELEKTRICEN SPORET SO UMUVALNIK

ELEJKTRICEN SADOPER SO UMIVALNIK


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Останато

Вчера 17:46ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDI KAPII "SASKO-GIS"

DVORNI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI STAKLENI ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPI...


38 €
или предлог цена
Вчера 17:08ZASTITNI RESETKI VRATI KOVANI OGRADI SASKO-GIS

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC...


45 €
или предлог цена
Вчера 17:08Prodavam kirby posledna serija!

Prodavam kirby 2018 posledna serija, koristeno samo 2 godini. Pogolem...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00PRODAVAM TROSED I DVOSED HITNO 4000 DEN

PRODAVAM TROSED DVOSED MALCE KORISTENI SE SPUSTAAT ZA SPIENJE NEOST...


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 12:06PRODAVAM DETSKI KREVET SO FIOKI 1500 DEN

PRODAVAM DETSKI KREVET SO FIOKI BEZ DUSEK HITNO 1500 DEN


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 12:06NOVA KUJNA OD BUJOTO NEKORISTENA

NOVA KUJNA OD BUJOTO NEKORISTENA KONTAKT TEL:075 282 282


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Вчера 11:06KOMPLETNA KUJNA OD BUJOTO

KOMPLETNA NOVA KUJNA OD BUJOTO NE KORISTENA


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Вчера 11:05TREPEZARISKA MASA

TREPEZARISKA MASA


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 11:04Отпушување канализација

Отпушување на Канализација со машинска сајла Санирање и откривање де...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Вчера 09:38Garnitura 3 2 1

Prodavam garnitura Trosed Dvosed Fotelja I klub masa od masivno...


21.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 09:02KERAMIDI POVOLNO

Prodavam dobro socuvani keramidi Okolu 800parcinja mozno e i poveke....


7 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

Вчера 09:01AJVARSKI RASAD

Расад од сите сорти. Струмички за ајвар, каварџик благ ,лут везен ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:50Prodavam golem limon

Se prodava golem limon poradi nemanje moznost za ponatamosno cuvanje


150 €
или предлог цена
Вчера 05:13Kupuvam saksii

Kupuvam koristeni saksii za rasad piper so golemina 7, 8 ,9


1 МКД
или предлог цена
05 јун 22:28ORMAN ZA STRUJA..

Prodavam orman za struja. Od golemite... 2000.den.. NE e Skapan, So...


2.000 МКД
или предлог цена
05 јун 22:24TAPACIRANJE NA SEKAKOV VID NA MEBEL

KVALITETNO BRZO I EFTINO TAPACIRANJE NA SEKAKOV VID NA MEBEL PO NAJP...


По Договор
или предлог цена
05 јун 20:24Detska soba

Prodavam detska soba mnogu mal period koristena vo super sostojba izr...


250 €
или предлог цена
05 јун 18:36Shimsir oformen

Shimshirite se oformeni, ima vo razlicni formi i ceni, od 1500 do 30...


1.500 МКД
или предлог цена
05 јун 17:21Drveni skulpturi

Skulpturi za vo dvor od 50 do 100 eur zavisno od goleminata


100 €
или предлог цена
05 јун 17:21Palmi Banani 1-1,5 metri

Imate garancija za zafakjanje, cenata e za 1-1,5 metar visina


1.000 МКД
или предлог цена
05 јун 17:20Drveni skulpturi

Skulpturi za vo dvor od 50 do100 eu zavisno od goleminata


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Украси

05 јун 17:20Motorna pila - STIHL MS381 (Motorka)

Nova motorna pila STIHL - MS381


450 €
или предлог цена
05 јун 16:31Motorna pila - STIHL MS250 (Motorka)

Se prodava nova motorna pila STIHL MS250.


250 €
или предлог цена
05 јун 16:31ЦВЕЌЕ

ИНДИЈАНСКО ПЕРО,КАМЕН ЦВЕТ,ПАПРАТ,АЛОЕ ВЕРА,ВОДЕНИ ПАЛМИ,КАЛИ,МИНИ ФИ...


300 МКД
или предлог цена
05 јун 16:02ЦВЕЌЕ,РАЗНИ ВРСТИ

ИНДИЈАНСКО ПЕРО,КАМЕН ЦВЕТ,ПАПРАТ,ВОДЕНИ ПАЛМИ,КАЛИ,МИНИ ФИКУС,АЛОЕ В...


300 МКД
или предлог цена
05 јун 16:01ФИКУС,БЕНЏАМИН,ПАЛМА,ДРВО ЖИВОТА,ШЕФЛЕРА

ФИКУС- 1000 ДЕН. БЕНЏАМИН-500 ДЕН. ПАЛМА ГОЛЕМА-1000 ДЕН. ПАЛМА МА...


1.000 МКД
или предлог цена
05 јун 15:49ФИКУС,БЕНЏАМИН,ПАЛМА,ЈУКА,ШЕФЛЕРА

ФИКУС- 1000 ДЕН. БЕНЏАМИН-500 ДЕН. ПАЛМА ГОЛЕМА-1000 ДЕН. ПАЛМА МА...


1.000 МКД
или предлог цена
05 јун 15:44ЦВЕЌЕ КАКТУСИ

Продавам разни сорти на кактуси.Цена 300 ден.


300 МКД
или предлог цена
05 јун 15:32ЦВЕЌЕ КАКТУСИ

ПРОДАВАМ РАЗНИ СОРТИ НА КАКТУСИ.ЦЕНА 300 ДЕН.


300 МКД
или предлог цена
05 јун 15:27Страна 1 од 34

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам