Куманово
                   
2551 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MERCEDES-A180 CDI 2005-SUPER SOSTOJBA=MOZNA ZAMENA

❇️Se prodava Mnogu socuvan So FULL Oprema: - - - - - - - - - - - -...


3.850 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.100 €
Куманово

Автомобили

30 јан 19:56Промовирано

Peugeot 207 cc 1.6 benzin turbo 110kw SWISS

Peugeot 207cc kabrio 1.6 benzin turbo 110kw/150ks najdobrite i najpog...


3.890 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.950 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

RENAULT GRAND SCENIC 2.0 dti

Pominati kilometri - 156000 Napraven servis Avtomatski menuvac Klima...


4.490 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

29 јан 14:50Промовирано

Korsa 1.2 benzin

Za poveke info na tell viber


3 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:26HONDA JAZZ 1.4 BENZIN UVOZ OD CH

Kolata e donesena od Svajcarija pred skoro edna godina so realni kilo...


3.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:18Touran 2.0tdi dsg higthline

Touran 2.0 tdi dsg automatik 2006 Servisiran registriran novi gumi e...


4.950 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:16Lancia Delta 2008 190 PS

Se prodava Lancia Delta od 2008 godina, 140 kw/190 PS. Ima pominati...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.100 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00GOLF 7 2.0 4X4 2015

GOLF 7 2.0 HIGHLINE 4X4 GODINA 2015 KM 190.000 FUL OPREMA P...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00BMW E90 318D FACELIFT 2009 god. 143ks

Se prodavav bmw e90 facelift 2009 godina. od oprema poseduva: -Kozh...


8.250 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00PEUGEOT 207 1.4 HDI, NEUVEZUVANO KLIMA 5 VRATI REG MK, EXTRA

PRODAVAM PEUGEOT 207 1.4 HDI (50KW) DIZEL 2007 GOD., 5 VRATI, SO NAJD...


3.700 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.000 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Toyota C-HR 2.0 Hybrid

Toyota C-HR, hybrid,2020 god, 2000cc . 59.000 km)Prv sopstvenik, kupe...


26.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Bmw 116 Diesel

Voziloto e vo extra dobra sosotojba. Oprema: -8 Novi gumi letni i z...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Peugeot 207 cc 1.6 benzin turbo 110kw SWISS

Peugeot 207cc kabrio 1.6 benzin turbo 110kw/150ks najdobrite i najpog...


3.890 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.950 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Golf VI HIGHLINE

Se prodava golf VI 1.6 TDI 105 KS povekje info na tel 071614099


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Fiat 500 1.2 benzin 51kw Swiss Staklo 2009/8

Fiat 500 2009/8 12mesec 1.2 51kw/70ks najekonomicni i najpogodeni ben...


4.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Audi A3 2.0 TDI facelift 2009

AUDI A3 2.0 TDI facelift 🇨🇭 🇨🇭 Godina : 2009 , Kw : 103/ K...


7.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Golf 7 2.0 TDI 150hp FULL

VW Golf 7, 2.0 TDI 110 kw, 150ks euro 6(bluemotion) 2016 god.190000 ...


15.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:59Golf 4 1.9 tdi

Se prodava Golf 4 2001g 1.9tdi 74kw/101ps Bord kompjuter Full oprema ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.300 €
Куманово

Автомобили

Денес 12:59Nissan Micra

Nissan Micra 2004g 1.2benzin 59kw Kolata e na dobra sostojba bez ni e...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:58Peugeot 206

Se prodava Peugeot 206 1.6hdi dizel 2005g 80kw/110ps Full oprema Kli...


2.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:57AUDI A3 1.9 TDI 77KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2008-MA KILOMETRAZA 217 000 KM. ORGINAL SO SERVISNA KNSIKA MO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:43PEUGEOT 308 1.6 HDI 80KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2007-MA KILOMETRAZA 220 000KM. ORGINAL MOZE PROVERKA VAS IZBO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:43JEEP CHEROKEE

JEEP CHEROKEE AVTOMATIK SO FUL OPREMA VO SUPER SOSTOJBA. SO ATERTIRA...


4.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.500 €
Куманово

Автомобили

Денес 12:23MAZDA 5

MAZDA5 6 brzni menuvac,tempomat.eletricni prozori, 7sedisra.arestir...


4.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:23SEAT IBIZA

Seat ibiza 1.9 74kw Vo super sostojba


3.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:23TOYOTA AYGO

Toyota aygo so klima 4 vrata vo odlicna sostojba


3.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:23OPEL MERIVA

OPEL MERIVA Kontakt 078590770 Mile Voziloto e kompetno servisirano...


3.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:23SEAT IBIZA

Seat ibiza 1.2 55kw Elekricni prozori Klima Alumiski bandazi Vo ...


4.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:23NISSAN MICRA

Nissan mockra Elektricni prozori Klima Vo super sostojba


3.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:22NISSAN MICRA

Nissan micra 1.3 48 kw Elekricni prozori Klima Vo dobra sostojba


2.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:22SKODA OKTAVIJA

Skoda oktavija 2.0 103kw 6 brzini menuvac Elektrika na stie prozori...


4.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:22GOLF

GOLF 1.9 66kW Vo dobra sostojba


4.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:22FIAT IDEJA

FIAT IDEJA VO SUPER SOSTOJBA ELEKTICNI PROZORI ATESTIRANA KUKA TON...


2.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:22HONDA FR V 2.2

HONDA FR V 2.2 6 BRZINI MENUVAC KLIMATRONIK,ELEKTRIKA NA SITE PROZO...


4.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:22MAZDA 2 1.5 SPORT EXCLUSIVE

Mazda 2 1.5 sport exclusuve


4 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:50CITROEN C4 1.6 HDI AUTOMATIC

Citroen c4 1 6 hdi automatic vtr plus ekstra dobro socuvan


5 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:50Porche Cayene S 4.2 disel

Se prodava Porche Cayene S 4.2 disel vo perfektna sostojba


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:38Opel corsa d 1.3 cdti 90ks uvoz germania

Opel corsa d 1.3 cdti 90ks 2008-07, so 6+1 stepeni, ekonomicen, pogod...


4.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.400 €
Куманово

Автомобили

Денес 11:31Se prodava A4 1.9 TDI 2006 god

Prodavase audi A4 1.9 TDI 2006 god registrirano cela god. napraven se...


6.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:31BMW 320D 150KS FACELIFT 2001

Kolata e vo super sostojba registrirana so zelen karton atest folii n...


2.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.900 €
Куманово

Автомобили

Денес 11:30NISSAN PIXO 1.0 BENZIN 50KW PUREDRIVE NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2011-TA (EURO 5) STANDARD KILOMETRAZA 170 000 KM. ORGINAL SO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:28  НОВ ОГЛАС

Audi A4 S-Line *PERFEKTNO*

AUDI A4 2.0 TDI S-LINE Uvezeno od Shpanija 2020g redovno servisirano...


11.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
11.450 €
Куманово

Автомобили

Денес 11:17Seat Altea 2.0 140ks

Seat Altea 2.0tdi 140ks so pominati 183000km redovno servisiran regis...


3.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.999 €
Куманово

Автомобили

Денес 11:16Страна 1 од 64

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам