Аеродром
Подкатегорија:
                   
403 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Клуб маса Ница / Klub masa Nica

Се продава одлично сочувана, минимално користена клуб масичка Ница од...


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 18:57Се продава одлично сочуван мебел

Плакар тиркиз бука димензии. 260cm x 132cm x 60cm Плакар крем бука...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

Вчера 16:09Plakari masa i drug mebel vo odlicna sostojba

Плакар тиркиз бука димензии. 260cm x 132cm x 60cm Плакар крем бука...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

Вчера 16:09СЕ ПРОДАВА - ИТНО И МНОГУ ЕФТИНО

ITNO Se prodava Predosbje Martin od Forma nova novo kupeno pred 2 m...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:25Trosed

Ne koristen trosed na spustanje


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 14:15Orev racna izrabotka

Duborez Trosed so 2 fotelji i masa Trpezariska masa so 8 stolici K...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 12:57Klub masa 90x90

Se prodava klub masa od furniran medijapan hrast, debelina 4cm, kocka...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 11:04PRODAVAM DVE KLUB MASI OD MASIVNO DRVO "JUGOEKSPORT"EXTRA

PRODAVAM DVE KLUB MASI OD MASIVNO DRVO "JUGOEKSPORT"EXTRA SOCUVANI


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 09:45REGAL KAKO NOV

PRODAVAM REGAL KAKO NOV EKSTRA SOCUVAN. visina2.40cm. dolzina3.87cm....


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 09:44NOVA AGOLNA GARNITURA NA SPUSTANJE

NOVA AGOLNA GARNITURA NA SPUSTANJE INFO NA VIBER 072 254 719


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:44Se prodavaat i izrabotuvaat komodi od masivno drvo

Se prodavaat i izrabotuvaat komodi od masivno drvo


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 09:26TV komoda

Komoda 175x45x46cm, Potpolno zdrava. Kombinacija iverka so bel mediap...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:47Komodi

Komodi drveni masivno drvo,malata 115x50 sm Golemata 185 visina ,55 d...


12.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 07:14  НОВ ОГЛАС

KOMODA/КОМОДА

БОЈА ОРЕВ ДВО ДЕЛНА ПРВ ДЕ...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 06:32EVTINA IZRBOTKA NA AGOLNA GARNITURA NA SPUSTANJE

EVTINA IZRBOTKA NA AGOLNA GARNITURA NA SPUSTANJE VIBER 072 254 719


16.000 МКД
или предлог цена
Вчера 06:31  НОВ ОГЛАС

EVTINA IZRBOTKA NA AGOLNA GARNITURA NA SPUSTANJE

EVTINA IZRBOTKA NA AGOLNA GARNITURA NA SPUSTANJE KONTAKT NA VIBER 072...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 06:22  НОВ ОГЛАС

Se prodava masa I 6 stola

Se prodava masa I 6 stola vo odlichna sostojba.


20.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

31 мар 20:47TROSED VINKA VINICA

Se prodava trosed Vinka dobro socuvan. Edinstveno ima ostetuvanje na ...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

31 мар 18:30Перници за гарнинура

Продавам нови перници за гарнитура со навлаки, вкупно седум. Цена н...


600 МКД
или предлог цена
31 мар 17:35Комода месинг

1.Продавам комода месинг со црни тркалца, малку користена со три темн...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

31 мар 17:35Prodavam FOTELJA, socuvana, evtino

Prodavam edna FOTELJA, mnogu socuvana, udobna, proizvodstvo na Treska...


900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

31 мар 15:58Гарнитура ТДФ Simpo Make Up

Продавам гарнитура тросед (без механизам), двосед и фотелја Simpo Mak...


14.000 МКД
или предлог цена
31 мар 14:08Аголна гарнитура ROMA- JUMIS

Се продава аголна гарнитура РОМА купена од ЈУМИС пред 4 години за 400...


20.000 МКД
или предлог цена
31 мар 12:19Dva lezai (kauc, trosed)

Dva isti lezai (kauci) standarda golemina 190x75 so dusek i latofleks...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

31 мар 09:10Продавам комода

Продавам комода со димензии - должина 220 cm , ширина 45 cm, висина н...


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

31 мар 08:10Prdavam komoda

Prdavam komoda so dimenzii 250x50x50


3.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

30 мар 22:06prodavam

stilski namestaj i koristen namestaj se prodava poradi selidba hitno


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

30 мар 20:30Луксузна гарнитура за седење

Се продава гарнитура идеална за во дневна соба, користена 4 и пол год...


1 €
или предлог цена
30 мар 10:11SE PRODAVA TRPEZARISKA MASA

Prodavam masa za trpezarija od furniran mediapan i masivno drvo. Mas...


12.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

30 мар 04:33Табуретка со место за складирање

Табуретката е црна боја и се отвора и има место за складирање. Пр...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

29 мар 10:29IZRBOTKA NA AGOLNA GARNITURA NA SPUSTANJE

EVTINA IZRBOTKA NA AGOLNA GARNITURA NA SPUSTANJE KONTAKT NA VIBER 072...


17.000 МКД
или предлог цена
29 мар 07:57Prodavam masicka

Prodavam masicka za vo dnevna mnogu socuvana.120*120. tel 077-981-882


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

29 мар 06:55Garnitura

Prodavam garnitura trosed na spushtanje, dvosed, kjoshe i fotenja.


2.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
3.000 МКД
28 мар 19:27Ретро Тросед,ќош,и 2 фотељи

Продавам.... Треба хемиско да се третираат


1.500 МКД
или предлог цена
28 мар 19:02Prodavam dvosed

Prodavam skoro nov dvosed, mnogu malki koristen so kaseta za postelni...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

28 мар 11:42Relax Fotelja\релакс фотеља

Prodavam relax fotelja vo odlicna sostojba, bez nikakvi ostetuvanja, ...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

28 мар 10:36Tросет и 2 фотељи / Troset i 2 fotelji

Prodavam troset i 2 fotelji. Продавам тросет и 2 фотељи.


2.000 МКД
или предлог цена
28 мар 10:12Продавам регал / Prodavam regal

Продавам регал цел или на делови Димензии: 1. ширина 90 х висина 2...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

28 мар 10:12Masa za vo dnevna

Super masice za vo dnevna


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

27 мар 22:35Продавам тросед, двосед, фотеља и клуб маса

Продавам малку користени тросед, двосед, фотеља и клуб маса. Цена пов...


15.000 МКД
или предлог цена
27 мар 19:43Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам