650 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Metalen obruc

Metalen obruc 150mm Dijametar


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Работилница и Алатник

Денес 17:45Apkan

Prodavam apkan


700 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
750 €
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Денес 17:45Stolbna burmasina

Prodavam stol.burmasina


850 €
или предлог цена
Денес 17:45НОВИ ПРОФЕСИОНАЛНИ МАШИНИ ЗА ПЕРЕЊЕ КОЛИ

НОВИ ПРОФЕСИОНАЛНИ МАШИНИ ЗА ПЕРЕЊЕ КОЛИ,ХАЛИ ,ДВОРОВИ КАМИОНИ И ДР....


1 €
или предлог цена
Денес 17:39FOTOKOPIR VO BOJA, ФОТОКОПИР/БОЈА

Prodavam odlicno socuvan Fotokopir vo boja HP Color Laser Jet CM1312 ...


100 €
или предлог цена
Денес 15:28Printer mitsubishi stampac

Mitsubishi termalen medicinski stampac za ultrazvucni aparati.


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Медицински опрема

Денес 15:02NOVI MASINI ZA CISTENJE HLADNJACI I INASTALACII

Во продажба нови машини за чистење на парно од автомобили, домашна ин...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:33Izrabotka na opshivki na prozori i vrati

Izrabotuvam opshivki na prozori i vrati so moj i vash materijal. Po...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Занаетчиска дејност

Денес 10:04  НОВ ОГЛАС

Apkant so segmenti 2 metri, 2mm

Продавам апкант со сегменти, 2 метарски во одлична состојба. Максима...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:45Makaza Jelsingrad 2m

Продавам маказа Јелшинград 2м, со капацитет на сечење 2мм Маказата ...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:45Racen alat Makita

Se prodava racen alat Nov Makita donesen od Germanija 221 parcinja


199 €
или предлог цена
Денес 09:02Motor za garazna vrata so federi

Prodavam motor za garazna vrata polovoen 160nm cena 100e


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Работилница и Алатник

Вчера 17:57Prodavam nova brusalka na baterija

Prodavam nova brusalka so 5amp baterija i polnac


150 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
180 €
Гази Баба / Скопје

Работилница и Алатник

Вчера 17:57Плочкар

Лепење на секаков тип на плочки (подни, ѕидни, базени), пропратно мал...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Занаетчиска дејност

Вчера 16:29ALUMINSKI DVORNI I BALKONSKI OGRADI

SITE VIDOVI NA OGRADI ALUMINSKI DVORNI KAPII ALUMINSKI DVORNI ALUMINS...


30 €
или предлог цена
Вчера 15:54ALUMINIUMSKI I STAKLENI OGRADI

Profesionalna izrabotka na site vidovi aluminiumski ogradi dvorni alu...


35 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Занаетчиска дејност

Вчера 15:53Motorna pila stihl 051 av elektronic

Prodavam..motorna pola vo besprekorna soatojba..bez nikakva mana...ja...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:30Mašinka za sečenje lim

Ruski proizvod od sssr,seče debelina na lim do 2.8mm


100 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Вчера 12:08Hidraulicni pumpi

Se prodavaat hidraulicni pimpi,ventili i ostanati delovi za hidraulik...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:05PRAVOSMUKALKA KARCHER WD 5.300M

PRAVOSMUKALKA KARCHER WD5.300M MNOGU MALKU KORISTENA KOMPLET SO N...


1 МКД
или предлог цена
27 јан 21:28KARCHER HD 1000 SE I

KARCHER HD 1000 SE I Komplet so crevo i pistol Ispraven


450 €
или предлог цена
27 јан 21:28OGROMEN IZBOR NA MASINI ZA PERENJE KOLI

OD 2,2 KW DO 7 KW NOVI TROFAZNI MOTORI PUMPI ORGINAL ITALIJANSKI ...


1 €
или предлог цена
27 јан 21:27АКЦИЈА НА ВАПЧИЊА ЗА ПЕРЕЊЕ ВОЗИЛА

АКЦИЈА НА ВАПЧИЊА ЗА ПЕРЕЊЕ ВОЗИЛА ОД 100 ЕВРА ДО 400 ЕВРА


1 €
или предлог цена
27 јан 21:27ALUMINSKI I KOVANI OGRADI

SITE VIDOVI ALUMINSKI OGRADI DVORNI ALUMINSKI OGRADI ROLETNA OGRADI T...


30 €
или предлог цена
27 јан 21:26Alat za drebong, glodalka, burgii, nozevi,elektromori,futer

PRODAVAM: - BURGII I NOZEVI ZA DREBONG - ALAT ZA GLODALKA - ELEKTR...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Работилница и Алатник

27 јан 16:06PRODAVAM

PPARKETARSKA MONOFAZNA MAŠINA


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Занаетчиска дејност

27 јан 12:35Prodavam

se prodava Hilihopterki za košulici


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Занаетчиска дејност

27 јан 12:35Prodavam Gradežno skele

Gradežno skele , žabici nastavci talpi


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Опрема за градежништво

27 јан 12:35Alat za drebong,glodalka,burgii,nozevi,elektromori,futer

PRODAVAM: - BURGII I NOZEVI ZA DREBONG - ALAT ZA GLODALKA - ELEKTR...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Индустриски машини

27 јан 09:50Alat za drebong, glodalka , blajsajbna, nozevi, burgii

PRODAVAM: - BURGII I NOZEVI ZA DREBONG - ALAT ZA GLODALKA - ELEKTR...


1 €
или предлог цена
27 јан 09:47Столбна бормашина

Продавам исправна столбна бормашина. --Контакт телефон од 12:00h до ...


1 €
или предлог цена
27 јан 09:47Бормашина

Продавам столбна бормашина. --Контакт телефон од 12:00h до 20:00h.--


1 €
или предлог цена
27 јан 09:46Преса

Продавам рачна преса. --Контакт телефон од 12:00h до 20:00h.--


1 €
или предлог цена
27 јан 09:45ELEKTRO MOTORI,BURGII I NOZEVI ZA DREBONG, ALAT ZA GLODALKA

PRODAVAM: - BURGII I NOZEVI ZA DREBONG - ALAT ZA GLODALKA - ELEKTR...


1 €
или предлог цена
27 јан 09:45PROZIRNI PLATNA I ZAVESI

Prozirni platna zelatin za zatvaranje na terasi za kafeterii restoran...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Занаетчиска дејност

27 јан 08:47TENDI PODVIZNI I FIKSNI.....

Tendi podvizni so mehanizam pravi ili povukruzni prekrieni so akriln...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Занаетчиска дејност

27 јан 08:46TENDI NASTRESNICI ZAVESI.......

Tendi podvizni site vidovi ,fiksni so platno ili leksan i zavesi od p...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дукани и опрема

27 јан 08:46IZNAJMUVAM MESALKA ZA BETON ( betonska mesalica)

Se iznajmuva betonska mesalka vo okolinata na Skopje, sami ja zimate ...


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Опрема за градежништво

26 јан 23:58humus kompost biohumus

prodavam biohumus od arsko djubre ,kaliforniski crvi prosean sitno ce...


13 МКД
или предлог цена
26 јан 21:54- protiv pozarna klapna za kanalska ventilacija

- protiv pozarna klapna za kanalska ventilacija - 500 x 200mm = 3 ko...


50 €
или предлог цена
26 јан 19:32Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам